Zwiastun serialu “The Gifted” hitem sieci!Opublikowany w tym tygodniu trailer serialu o X-menach, “The Gifted”, okazał się hitem internetu. W ciągu 2 dni od premiery, zwiastun obejrzano 31 milionów razy. Zapowiedź “The Gifted” osiągnęła aż 11 milionów odsłon na YouTube i 16 milionów na Facebooku. Łącznie, z innymi kanałami w sieci, w ciągu 2 dni od premiery, zwiastun odtworzono 31 milionów razy.

Bohaterami serialu “The Gifted” są zwyczajni rodzice (Stephen Moyer i Amy Acker), którzy dowiadują się, że ich dzieci posiadają supermoce. O zdolnościach tych dowiadują się również agenci rządowi. Rodzina musi się ratować, korzystając z pomocy mutantów. Natalie Alyn Lind gra ich córkę Polaris, a Percy Hynes White, syna Andy’ego.

W obsadzie znaleźli się również Jamie Chung, Sean Teale, Coby Bell, Emma Dumont, Blair Redford, John Proudstar i Percy Hynes White. Scenariusz napisał Matt Nix (“Tożsamość szpiega”), a za kamerą pilota staje Bryan Singer (“X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”, “X-Men: Apocalypse”).
Źródło info i foto: onet.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.