Will Smith narratorem nowej serii dokumentalnej National GeographicWill Smith będzie narratorem 10-odcinkowej serii dokumentalnej National Geographic “Była sobie planeta”, której reżyserem jest Darren Aronofsky, a producentem uhonorowana wieloma nagrodami Jane Root.

Seria dokumentalna wyprodukowana przez spółki Nutopia i Protozoa Pictures to produkcja przyrodniczo-naukowa w zupełnie nowej odsłonie. W kolejnych odcinkach prowadzący program Will Smith zabierze widzów w niezwykłą podróż po 45 krajach, sześciu kontynentach i kosmosie. W serii zobaczymy słynnych astronautów, którzy przedstawią niezwykłą historię świata i opowiedzą, jak wygląda nasza planeta widziana z przestrzeni kosmicznej. Wśród zaproszonych gości znajdą się: Chris Hadfield, Jeff Hoffman, Mae Jemison, Jerry Linenger, Mike Massimino, Leland Melvin, Nicole Stott i Peggy Whitson

“Chcemy stworzyć serię popularnonaukową, jakiej jeszcze nie było i pokazać widzom widowiskowe zdjęcia, jakich nigdy wcześniej nie mieli okazji oglądać” – podkreśla Root. „Wyjaśnimy prawa nauki, rządzące naszą wspaniałą planetą i przedstawimy wątki, które uczą, bawią i skłaniają do myślenia. Bardzo cieszę się, że w realizacji tego zadania będzie pomagać mi reżyser-wizjoner Darren Aronofsky, jego wspólnicy ze spółki Protozoa Pictures, wspaniały Will Smith i zespół legendarnych astronautów” – dodała.

Will Smith zamieścił na Facebooku oficjalny komunikat w tej sprawie wraz z krótkim teaserem. W dokumentalnej serii ” Była sobie planeta” aktor zabierze widzów w pełną emocji i zagadek podróż po naszej planecie i przestrzeni kosmicznej, aby przekonać wszystkich, że nasz glob jest miejscem jedynym w swoim rodzaju.

Światowa premiera serii, która została wyprodukowana przez spółki Nutopia i Protozoa Pictures, odbędzie się w marcu 2018 roku na antenie National Geographic w 172 krajach i 43 wersjach językowych.
Źródło info i foto: telemagazyn.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.