Więcej info o serialu “Altered Carbon”Głównym bohaterem produkcji jest Takeshi Kovacs, ostatni żołnierz Korpusu Emisariuszy – elitarnego międzygalaktycznego oddziału wojowników, znany również jako Envoy. Serial powstał na podstawie powieści “Modyfikowany węgiel” Richarda K. Morgana. Zobaczcie pełny zwiastun produkcji!

W XXV wieku nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, ludzkie ciała są wymienne, a śmierć nie jest już końcem istnienia.

Takeshi Kovacs jest jedynym ocalałym żołnierzem elitarnej międzygalaktycznej jednostki, rozbitej w powstaniu przeciwko nowemu porządkowi.

Jego umysł został uwięziony w lodzie na długie stulecia – do momentu gdy niewyobrażalnie bogaty i długowieczny Laurens Bancroft zaoferował mu szansę na powtórne życie. W zamian Takeshi musi podjąć się śledztwa w sprawie morderstwa… samego Bancrofta.

Twórcą i producentem wykonawczym serialu jest Laeta Kalogridis, a wystąpią w nim m.in. Joel Kinnaman, James Purefoy, Martha Higareda, Renee Elise Goldsberry, Will Yun Lee oraz Dichen Lachman.

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page “Zjednoczone Stany Seriali”, czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.
Źródło info i foto: swiatseriali.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.