Polski “Top Chef” jesienią w Polsacie

If you're new here, you may want to subscribe to our RSS feed. Thanks for visiting!Jesienią 2013 roku telewizyjne kanały stoczą kolejną walkę o widza, tym razem w zakresie kulinarnych reality show. TVN przygotowuje kolejną edycję “MasterChef”, natomiast telewizja Polsat przygotowuje dla widzów polską edycję amerykańskiego programu “Top Chef”. “Top Chef” to program w którym szefowie kuchni rywalizują...  Czytaj więcej »

„Pytanie na śniadanie” traci widzów

Magazyn „Pytanie na śniadanie” miał w minionym sezonie mniej widzów niż rok wcześniej, a TVP2 w czasie nadawania programu była wiceliderem rynku. Łączne wpływy z reklam z wszystkich dni emisji wyniosły 89,1 mln zł. „Pytanie na śniadanie”, nadawane od poniedziałku do piątku o 8.00 w okresie od 13 sierpnia 2012 roku do 28 czerwca 2013 roku, oglądało średnio 434 tys. widzów, co przełożyło się na 11,90 proc. udziału...  Czytaj więcej »

“Klan” i inne seriale wrócą do TVP1 jesienią

Mamy dobrą informację dla sympatyków polskiej telenoweli “Klan”. Mimo medialnych plotek Telewizja Polska nie rezygnuje z produkcji – “Klan” powróci na antenę TVP1 wraz z jesienną ramówką. Nowe odcinki serialu “Klan” widzowie telewizyjnej Jedynki będą mogli śledzić już od września 2013 roku. Przypomnijmy, że “Klan” jest nadawany od 1997 roku i cieszy się sporą popularnością...  Czytaj więcej »

Widzowie kochają Artura Barcisia

Kto nie zna Tadka Norka z „Miodowych lat”, Janka z „Doręczyciela” albo Czerepacha z „Rancza”? Znamy je wszyscy doskonale dzięki ich odtwórcy – Arturowi Barcisiowi. To jeden z nielicznych aktorów, który sprawdza się w repertuarze komediowym i dramatycznym. I zawsze jest znakomity. Barciś to mistrz drugiego planu, aktor charakterystyczny. Potrafi zagrać chorego umysłowo i szuję. Kanalarza i urzędnika. W wywiadach przyznaje,...  Czytaj więcej »

Wimbledon na Polsat Sport i Polsat Sport Extra

Od poniedziałku (24 czerwca) aż do 7 lipca 2013 roku widzowie Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra będą mogli śledzić zmagania całej światowej tenisowej elity z udziałem rozstawionych Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza. Polsat Sport i Polsat Sport Extra będą pokazywały najciekawsze spotkania z 9 kortów objętych przekazem telewizyjnym. W czasie pierwszych dni turnieju, kibiców czekają 5 godzinne relacje z kortów Wimbledonu...  Czytaj więcej »

Jesienią nowa seria “Hotelu 52″

Telewizja Polsat w piątek 14 czerwca br. rozpocznie zdjęcia do siódmego sezonu serialu “Hotel 52”. W nowej serii do obsady produkcji dołączy Weronika Rosati, nie będzie w niej natomiast Laury Samojłowicz, grającej dotąd główną rolę. W 13 odcinkach nowej serii widzowie śledzić będą dalsze losy pracowników i gości tytułowego hotelu. Akcja serialu skoncentruje się na postaci Tomasza granego przez Filipa Bobka oraz na...  Czytaj więcej »

Kręcą 10 sezon serialu “Ojciec Mateusz”

Trwają zdjęcia do 10 sezonu serialu “Ojciec Mateusz”. Jesienią na antenie TVP1 zobaczymy odcinki wyreżyserowane przez Filipa Zylbera, Wojciecha Nowaka i… samego Artura Żmijewskiego. W nadchodzącym sezonie na widzów czeka sporo mrożących krew w żyłach historii – wystarczy wspomnieć eksplozje na ulicach Sandomierza, napad na agencję bankową, kradzież obrazu Kossaka, czy kolejny napad na plebanię. Widzowie...  Czytaj więcej »

“Gra o tron” wciąż szokuje

“Gra o tron” to najbardziej szokujący i przełamujący tabu serial wszech czasów. Mimo to cieszy się popularnością na całym świecie. Duża w tym zasługa scenariusza, opartego na sadze autorstwa George`a R.R. Martina. Nie brakuje w nim licznych zwrotów akcji, które często wprowadzają widzów wręcz w histerię. Reakcje publiczności zostały nawet zamieszczone w internecie, by pokazać, jak silne emocje wywołuje w...  Czytaj więcej »

Policja ustali kto zabił Igora?

Kto zabił Igora z “Pierwszej miłości”? Na to pytanie widzowie poznają odpowiedź dopiero w nowych odcinkach serialu we wrześniu. Pierwsza miłość po wakacjach 2013 od poniedziałku, 2.09.2013. Nowy sezon “Pierwszej miłości” przynosi rozwiązanie kryminalnej zagadki kto stoi za zabójstwem Igora Kaczmarczyka (Rafał Mohr). Policja wpada na trop zabójcy Igora. Czy to Karol Weksler (Karol Strasburger) zabił...  Czytaj więcej »

Kasia Cichopek zniknie z ekranów na dłuższy czas?

Kasia Cichopek dorastała na oczach telewidzów. Rola Kingi w “M jak miłość” przyniosła jej olbrzymią popularność i sympatię widzów. Ostatnimi czasy blask gwiazdy nieco przyblakł. Aktorka, która jeszcze kilka lat temu była zasypywana propozycjami zawodowymi, teraz nie może już liczyć na takie zainteresowanie. Nie martwi się tym jednak, bo jej głowę zaprzątają zupełnie inne sprawy. Już jesienią wraz z mężem...  Czytaj więcej »

Mniej widzów “X Factora”, lecz wciąż pozostaje liderem reklam

Trzecia edycja talent-show TVN „X Factor” miała o 80 tys. widzów mniej niż nadawana rok wcześniej druga seria. Format dał jednak stacji pozycję lidera w rynku telewizyjnym. Wpływy z reklam wyniosły 61,8 mln zł. „X Factor 3” pokazywany był w okresie od 23 lutego do 26 maja br. w soboty o godz. 20.00 (finałowy odcinek wyjątkowo pokazano w niedzielę o godz. 20.00). Talent-show co tydzień oglądało średnio 2,97 mln widzów,...  Czytaj więcej »

“Gra o tron” wyznacza trendy

Kiedyś to kinowe przeboje nadawały ton i inspirowały do powstawania popkulturowych odprysków. Tym razem jest na odwrót – “Hammer of the Gods”, krwawy brytyjski film z akcją w czasach wikingów, to wyraźna odpowiedź na sukces seriali z “Grą o tron” na czele. – “Publiczność kochająca typ filmów, na których osobiście się wychowałem, przeniosła się na oglądanie telewizji. To właśnie...  Czytaj więcej »

“Wiadomości” na czele, choć programy informacyjne tracą widzów

W kwietniu 2013 roku główne programy informacyjne tracą sporo widzów. Na czele pozostają “Wiadomości” telewizyjnej Jedynki, z kolei “Fakty” telewizji TVN wyprzedzają “Teleexpress”, który jednocześnie traci najwięcej widzów – pokazują dane Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl. W czwartym miesiącu 2013 roku wśród programów informacyjnych prowadzą “Wiadomości” TVP1...  Czytaj więcej »

“Wielka Matura Polaków – zadania ściśle fajne” – już 6 maja!

Największe gwiazdy polskich mediów, kina i estrady, wspólnie z telewidzami i internautami stawią czoła pytaniom z przedmiotów ścisłych. W poniedziałek (6 maja) w TVP1 Wielka Matura Polaków, czyli nauki ścisłe w codziennym zastosowaniu. W przeddzień pierwszego dnia matury w Polsce, najbardziej lubiani polscy celebryci zamienią się w maturzystów i zasiądą obok siebie w szkolnych ławkach w studiu TVP1. “Wielka Matura...  Czytaj więcej »

Ewa Drzyzga nie odpuszci

Ewa Drzyzga zapowiada, że pomimo kary nałożonej przez KRRiT na program, nie zamierza łagodzić języka gości w “Rozmowach w Toku”. Jej zdaniem program straciłby wiarygodność… KRRiT nałożyła na TVN karę za emisję kilku odcinków “Rozmów w Toku”. Karę Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji umotywowała tym, że “nagromadzenie w audycjach sensacyjnych relacji jest tak duże, że widz może odnieść...  Czytaj więcej »