Śmierć Małgosi w Stanach!

If you're new here, you may want to subscribe to our RSS feed. Thanks for visiting!Niektórzy widzowie “M jak miłość” już teraz nie mogą pogodzić się z decyzją Małgosi, która ucieknie przed problemami do Stanów Zjednoczonych. Chodakowska zostawi w Polsce nie tylko całą swoją rodzinę, ale również kłopoty, które ostatnimi czasy piętrzyły się w zastraszającym tempie. Niespłacone pożyczki i rosnące długi...  Czytaj więcej »

Arkadiusz Nader zemdlał na planie “Rancza”

W poniedziałek na planie serialu „Ranczo” cała ekipa przeżyła chwile grozy. Arkadiusz Nader (50 l.), który wciela się w postać policjanta Staśka, nagle stracił przytomność! Zdjęcia zostały przerwane, natychmiast wezwano karetkę, a plan otoczono parawanami. Lekarze podejrzewali problem neurologiczny. To miał być zwykły dzień zdjęciowy. W malowniczej wsi Sokule kręcono scenę pożegnania wracającej do USA serialowej...  Czytaj więcej »

Kobiety Ridge’a Forrestera

“Moda na sukces” to serial, przy którym dorastało dzisiejsze pokolenie 30-latków. Dziś z sentymentem wspominają czasy, gdy oglądali tę produkcję razem z mamą i babcią. Zaraz po “Dynastii” produkcja ta była jednym z pierwszych telewizyjnych doświadczeń polskich widzów lat 90. W chwili, gdy telenowela startowała w Stanach Zjednoczonych (1987 rok), Ridge Forrester miał 30 lat. Ila ma obecnie? Trudno powiedzieć....  Czytaj więcej »

Lucjan Mostowiak ofiarą kłamstw córki

Małgosia Mostowiak (Joanna Koroniewska) w nowych odcinkach “M jak miłość” po wakacjach 2013 porzuca swoją rodzinę i ucieka z Michałem Łagodą (Paweł Okraska) do Ameryki. Zanim jednak spakuje swoje walizki musi wyjaśnić Tomkowi (Andrzej Młynarczyk) oraz rodzicom, dlaczego tak nagle postanowiła wyjechać. Lucjan (Witold Pyrkosz) z “M jak miłość” pada ofiarą kłamstw Małgosi. Lucjan (Witold Pyrkosz)...  Czytaj więcej »

Nowe wątki w “M jak miłość” po wakacjach

Czarne chmury nad rodziną Mostowiaków, miłosne dylematy Małgosi i dramat, który czeka serialową Jankę… Przed wami pierwsze przecieki odnośnie odcinków, które na antenie pojawią się tuż po wakacjach! Marek wciąż nie umie wybrać, która z kobiet jest dla niego ważniejsza: Anna czy Ewa… Mostowiak wie, że zwodząc je, rani uczucia obu. Z którą zdecyduje się spędzić resztę życia? Dzieci Mostowiaków spotykają...  Czytaj więcej »

Koniec małżeństwa Basi i Andrzeja!

Odkąd na swojej drodze Andrzej spotkał Jagodę, jego życie wywróciło się do góry nagami. Mężczyzna zupełnie stracił głowę dla rudowłosej architekt, wdając się z nią w gorący romans. Gnębiony wyrzutami sumienia bohater niespodziewanie opamiętał się i wrócił na łono rodziny. Nie został jednak gorąco przyjęty przez zranionych najbliższych. Uratować relacje między skłóconymi małżonkami miał wyjazd do Stanów...  Czytaj więcej »

„Wywiady Oprah Winfrey: Lance Armstrong” na Discovery

Discovery Channel pokaże w Polsce rozmowę Oprah Winfrey z byłym kolarzem Lance’em Armstrogiem. Stacja wyemituje ją dzień po emisji w Stanach Zjednoczonych. Program „Wywiady Oprah Winfrey: Lance Armstrong” będzie zapisem pierwszej rozmowy Lance’a Armstronga z mediami od października ub.r., gdy Międzynarodowa Unia Kolarska podjęła decyzję w sprawie dożywotniego zdyskwalifikowania sportowca i pozbawienia go siedmiu zwycięstw...  Czytaj więcej »

“Kto da więcej?”

Seria „Kto da więcej?” na Discovery Channel wciąga w niesamowity świat zapomnianych, ale fascynujących przedmiotów – pisze Tomasz Gromadka. Galeria 63 nie jest zwykłym domem aukcyjnym, nie kupimy w niej obrazu Picassa, ani mebli z czasów Ludwika XIV, za to przy odrobinie szczęścia i odpowiednim stanie konta, możemy wylicytować całe stado wypchanych, afrykańskich zwierząt albo samochód wyścigowy z lat 60. XX...  Czytaj więcej »

Zdrada w serialu “Na dobre i na złe”

Katarzyna Bujakiewicz nie pojawia się już w ”Na dobre i na złe”. Scenarzyści chyba znaleźli sposób, jak się pozbyć granej przez nią postaci. Siostra Marta (Katarzyna Bujakiewicz) emigruje do Stanów Zjednoczonych. Niestety, nie jedzie tam z doktorem Konicą (Robert Koszucki). Towarzyszy jej kochanek. Rafał Konica dowiaduje się o tym na spotkaniu z teściową. Zdrada będzie dla niego wielkim szokiem. Lekarz nie da za wygraną...  Czytaj więcej »

Beata Tadla zadebiutuje w „Wiadomościach” 6 listopada!

Beata Tadla po raz pierwszy poprowadzi „Wiadomości” TVP1 we wtorek 6 listopada br. Będzie razem z Piotrem Kraśką gospodynią specjalnego wydania poświęconego wyborom prezydenckich w USA – dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl. Tadla będzie prowadzić to wydanie ze studia „Wiadomości” w Warszawie, a Piotr Kraśko – ze specjalnego studia serwisu, które powstanie w Waszyngtonie. Beata Tadla będzie...  Czytaj więcej »

Praca organów ścigania w serii “Amerykańscy prawnicy”

Warto oglądać serię “Amerykańscy prawnicy” na Discovery ID, aby przeżyć dreszczyk emocji i docenić wysiłki organów ścigania. Dzięki produkcji można też odpocząć od silących się na oryginalność seriali fabularnych z USA. Tytuł produkcji jest może zbyt ogólny, ponieważ bohaterami serialu są nieustępliwi prokuratorzy, którzy nadzorują pracę policji, a potem na sali sądowej ścierają się z prawnikami...  Czytaj więcej »

Czwarta seria “Louie” powróci w 2014 roku

Jeszcze w 2006 roku Louis C.K. próbował pozyskać telewidzów w serialu HBO “Lucky Louie”, ale tamta produkcja utrzymała się na antenie tylko przez jeden sezon. Może było jeszcze za wcześnie na jego bezpardonowe żarty? Gdy w 2010 roku niewielka amerykańska stacja FX pokazała pierwszy odcinek serialu “Louie”, też nie było łatwo. Dziś Louis C.K. to jeden z najważniejszych ludzi w branży telewizyjnej....  Czytaj więcej »

Gorące serialowe premiery na antenie FOX

Trzeci sezon “The Walking Dead”, najnowszy hit telewizyjny zza oceanu “Homeland” i “American Horror Story: Aylum” – obłędne i bardzo gorące serialowe premiery na które czekał cały świat, wszystko to na FOX! “The Walking Dead” – najnowszy, 3. sezon. Walcz z umarłymi i strzeż się żywych. Już dwa dni po premierze w USA trzeci sezon niezwykle emocjonującego serialu „The...  Czytaj więcej »

Murray Abraham dołączył do obsady “Homeland”

F. Murray Abraham dołączył do obsady drugiego sezonu “Homeland”. Aktor wcieli się w postać imieniem Dar Adul. To agent sił wywiadowczych, który zdobył uznanie za działalność dla CIA w latach 60 i 70. Pierwszy sezon opowiadał o niezrównoważonej, acz biegłej w swoim fachu agentce CIA Carrie Anderson (Claire Danes). Kobieta podejrzewa, iż zaginiony przez osiem lat w Iraku sierżant Nicholas Brody (Damian Lewis) przygotowuje...  Czytaj więcej »

“Revolution” niepowodzeniem J.J. Abramsa?

Premiera kolejnego odcinka – 24.09.2012. Daję tej produkcji szansę. Niestety pilot mnie nie zachwycił, dużo wątków przegadanych + aktorstwo delikatnie mówiąc na słabym poziomie. Jednak serial ma zachwycającą oglądalność. Pierwszy odcinek zgromadził przed TV aż 11,70 mln widzów. Zobaczymy jak będzie za tydzień, kiedy do akcji wkroczą inne stacje telewizyjne w USA. Jak dla mnie to kolejna, nieudana próba zrobienia...  Czytaj więcej »