„Pytanie na śniadanie” traci widzów

If you're new here, you may want to subscribe to our RSS feed. Thanks for visiting!Magazyn „Pytanie na śniadanie” miał w minionym sezonie mniej widzów niż rok wcześniej, a TVP2 w czasie nadawania programu była wiceliderem rynku. Łączne wpływy z reklam z wszystkich dni emisji wyniosły 89,1 mln zł. „Pytanie na śniadanie”, nadawane od poniedziałku do piątku o 8.00 w okresie od 13 sierpnia 2012 roku do 28 czerwca 2013 roku,...  Czytaj więcej »

Hana Goldberg prześladowana przez chorą psychicznie pacjentkę

Co się wydarzy w “Na dobre i na złe” po wakacjach 2013? Jak potoczą się losy Hany Goldberg (Kamilla Baar), która chciała adoptować dziecko pacjentki, ale została oszukana przez Paulę (Maja Bohosiewicz). W “Na dobre i na złe” odcinek 534 w środę, 23.10.2013, do obsady Na dobre i na złe dołącza Aldona Orman. Aktorka w “Na dobre i na złe” gra pacjentkę Hany, Krystynę Kraśnicką, która...  Czytaj więcej »

“Klan” i inne seriale wrócą do TVP1 jesienią

Mamy dobrą informację dla sympatyków polskiej telenoweli “Klan”. Mimo medialnych plotek Telewizja Polska nie rezygnuje z produkcji – “Klan” powróci na antenę TVP1 wraz z jesienną ramówką. Nowe odcinki serialu “Klan” widzowie telewizyjnej Jedynki będą mogli śledzić już od września 2013 roku. Przypomnijmy, że “Klan” jest nadawany od 1997 roku i cieszy się sporą popularnością...  Czytaj więcej »

Druga seria “Głębokiej wody” wypadła słabiej

Druga edycja misyjnego serialu TVP2 „Głęboka woda” miała o 1,3 mln widzów mniej niż jego pierwsza seria. Produkcja przegrała z wszystkimi głównymi konkurentami Dwójki w rynku. Wpływy z reklam wyniosły 2,1 mln zł. „Głęboką wodę 2” na antenie TVP2 oglądać można było w okresie od 24 marca do 16 czerwca br., w niedziele najczęściej około godz. 22.00. Średnia widownia misyjnego serialu wyniosła tylko 491 tys....  Czytaj więcej »

“Będziesz legendą, człowieku” – kulisy Euro 2012

1 czerwca 2013 roku telewizyjna Dwójka wyemituje na swojej antenie dokument Marcina Koszałki “Będziesz legendą, człowieku”, który przedstawia polską reprezentację w piłce nożnej w czasie Euro 2012. Reżyser odsłania kulisy Euro 2012, przyglądając się polskiej reprezentacji w trakcie mistrzostw Europy. Kamera towarzyszy piłkarzom przez 24 godziny na dobę, docierając w miejsca i rejestrując momenty, jakich nigdy...  Czytaj więcej »

“Dzięki Bogu już weekend!”

Telewizyjna Dwójka wiosną 2013 roku pokaże odnowioną formułę programów kabaretowych w cyklu – “Dzięki Bogu już weekend!”. Gośćmi satyrycznych podsumowań tygodnia będą m.in.: Andrzej Grabowski, Jerzy Kryszak, Grzegorz Turnau i Czesław Mozil, Katarzyna Pakosińska, Maria Czubaszek. Nowy cykl kabaretowy Dwójki będzie pozycją wzmacniającą rozrywkowy profil piątkowych wieczorów TVP2. Terapeutyczna moc śmiechu,...  Czytaj więcej »

Sylwia Gruchała, Mariusz Czerkawski i Otylia Jędrzejczak pojawią się w „Rodzinka.pl 4”

W czwartej serii „Rodzinki.pl”, która 1 marca zadebiutuje w Dwójce, pojawią się gościnnie gwiazdy sportu. W serialu wystąpią m. in. Mariusz Czerkawski, Sylwia Gruchała, Otylia Jędrzejczak, Adam Wójcik, Tomasz Majewski i Maja Włoszczowska. W nowych odcinkach „Rodzinki.pl” Kacper będzie rozwijać hokejowe hobby pod okiem Mariusza Czerkawskiego, którego na lodowisku zobaczymy w roli sędziego sportowego. Rodzice zapiszą...  Czytaj więcej »

Katarzyna Gwizdała nie radzi sobie przed kamerami

Sporym zaskoczeniem była wiadomość, że producenci “The Voice of Poland” są gotowi zatrudnić kompletną debiutantkę w roli prowadzącej drugą edycję programu. Obok Tomasza Kammela miała stanąć Katarzyna Gwizdała, w mediach przedstawiająca się jako “Kate Rozz”. Ambitna żona Piotra Adamczyka mogła liczyć na 5 tysięcy złotych dniówki z publicznych pieniędzy. Jedynie tysiąc mniej od nowej jurorki...  Czytaj więcej »

2 mln widzów Tomasza Sekielskiego

Nowy, publicystyczny program Tomasza Sekielskiego, który niedawno zadebiutował na antenie TVP1 gromadzi 2 milionową widownię. Dziennikarz jest zadowolony z takiego wyniku, nie zamierza jednak spoczywać na laurach. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, program Sekielskiego “Po prostu”, po trzech wyemitowanych odcinkach gromadzi przed telewizorami średnio 2 mln widzów. Taki wynik daje stacji TVP1 trzecią pozycję w rynku,...  Czytaj więcej »

Edward Miszczak zagra w “Czasie honoru”!

Dyrektor programowy TVN wylicytował epizod na planie serialu TVP2! 19 stycznia w hotelu Victoria w Warszawie odbył się uroczysty bal “Gwiazdy Dobroczynności”, podczas którego nagrodzono gwiazdy za działalność charytatywną. Statuetki odebrały: Agnieszka Cegielska, Martyna Wojciechowska i Anna Dereszowska. Punktem kulminacyjnym gali jest coroczna aukcja charytatywna, podczas której można wylicytować naprawdę niezwykłe...  Czytaj więcej »

Ile Kate Rozz zarobi w “The Voice of Poland”

Kate Rozz (35 l.) od dawna chciała zrobić karierę w show-biznesie. Teraz jej marzenie w końcu się spełni. A w dodatku żona Piotra Adamczyka (41 l.) zgarnie za to mnóstwo pieniędzy. Jak dowiedział się “Fakt”, za poprowadzenie każdego odcinka “The Voice of Poland” była modelka zarobi 5 tys. złotych! Kate Rozz nie ma powodów do narzekań. Kryzys w jej małżeństwie został zażegnany, a ona sama dostała...  Czytaj więcej »

“Nad rozlewiskiem” ma coraz więcej widzów!

“Nad rozlewiskiem”, najnowsza część telewizyjnej ekranizacji książek Małgorzaty Kalicińskiej, okazała się prawdziwym sukcesem. Serial zyskał na oglądalności, zapewniając telewizyjnej Jedynce pozycję lidera rynku telewizyjnego. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, pierwsze sześć odcinków Nad rozlewiskiem oglądało średnio 4 mln widzów. W porównaniu z odcinkami emitowanymi jesienią 2011 roku, serial zyskał...  Czytaj więcej »

“Na dobre i na złe” zyskało 540 tys. widzów

Serial „Na dobre i na złe” po zmianie jesienią 2012 roku pasma emisji zyskał 540 tys. widzów względem analogicznego okresu ub.r. TVP2 w czasie nadawania medycznej produkcji była zdecydowanym liderem rynku. „Na dobre i na złe” w tegorocznej jesiennej ramówce nadawano w środy o 20.40. Odcinki pokazane w okresie od 5 września do 19 grudnia br. oglądało średnio 5,47 mln widzów, co przełożyło się na 34,98 proc. udziału...  Czytaj więcej »

Ile zarabia Kamilla Baar?

Rola w raptem jednym serialu i zarobki, które przyprawiają o zawrót głowy. Kamilla Baar (33 l.) skorzystała na odejściu Małgorzaty Foremniak (45 l.) z „Na dobre i na złe”. Wątek granej przez aktorkę doktor Hany stał się jednym z dominujących w serialu TVP 2, a ona sama nieźle się na tym obłowiła. Jak wyliczył “Fakt”, na jej konto wpłynęło aż 432 tysiące złotych! Po odejściu z „Na dobre i na złe”...  Czytaj więcej »

Hana odrzuca Jamesa

Hana Goldberg (Kamilla Baar) zrozumie, że nie ma już między nią a Jamesem (Jake Michaels) dawnego uczucia. Hana odrzuca męża i postanowia walczyć o swoje nowe życie i ukochanego Piotra (Marek Bukowski). Tymczasem w Leśnej Górze pojawia się była kochanka Gawryły, Magda Soszyńska (Anna Dereszowska). Czy Hana będzie walczyć z Magdą o Piotra? Hana Goldberg powoli dochodzi do wniosku, że miłość, która łączyła ją i Jamesa...  Czytaj więcej »