Polski “Top Chef” jesienią w Polsacie

If you're new here, you may want to subscribe to our RSS feed. Thanks for visiting!Jesienią 2013 roku telewizyjne kanały stoczą kolejną walkę o widza, tym razem w zakresie kulinarnych reality show. TVN przygotowuje kolejną edycję “MasterChef”, natomiast telewizja Polsat przygotowuje dla widzów polską edycję amerykańskiego programu “Top Chef”. “Top Chef” to program w którym szefowie kuchni rywalizują...  Czytaj więcej »

Magdalena Schejbal w “Przepisie na życie”

Magdalena Schejbal pojawi się w serialu “Przepis na życie” 5. sezon! Aktorka zagra wpływową bizneswoman, która namiesza w życiu bohaterów! Czy Magdalena Schejbal w “Przepisie na życie” 5 będzie chciała zniszczyć związek Jerzego i Anki? Pod koniec maja rozpoczęły się zdjęcia do nowych odcinków 5 sezonu “Przepisu na życie”, które pojawią się już we wrześniu 2013. Co wydarzy się w...  Czytaj więcej »

Ola Ziemińska bliska śmierci!

W “Na Wspólnej” po wakacjach 2013 horror Zimińskich! Marek (Grzegorz Gzyl) i Danuta (Lucyna Malec) wiedzą już, że Ola (Marta Wierzbicka) jest uzależniona od narkotyków. Boją się, że ich córka może umrzeć. Aby nie dopuścić do tragedii, wysyłają Olę do terapeuty (Michał Dworczyk). Co więcej dziewczyna wplącze się w poważne problemy. W nowym sezonie “Na Wspólnej” jesienią 2013 odwyk Oli i sprawa...  Czytaj więcej »

Piotr Gogolewski z córką wygrali mieszkanie!

Wielki finał programu “Bitwa o dom” za nami. O zwycięstwo w programie walczyli Kasia i Bartek, Marlena i Darek, oraz Piotr i Roksana. Wygrał ojciec samotnie wychowujący córkę: Piotr. Otrzymali mieszkanie, bon na 25 tysięcy złotych. Pozostałe pary mają otrzymać “Taki sponsoring, żeby mogli w tych mieszkaniach zamieszkać”. Prezentacja par. Wszyscy sprawiają wrażenie, że się nie lubią. Nie spoglądają...  Czytaj więcej »

Zbliża się finał “Bitwy o dom”!

Przed nami finał programu „Bitwa o dom”. W decydującym starciu w walce o trzypokojowe mieszkanie w jednej z podwarszawskich miejscowości zmierzą się ze sobą trzy rodziny. Małgorzata Rozenek, jurorka show, opowiada nam dlaczego cieszy się, że to nie ona musi podejmować decyzję o tym, kto zwycięży. – “Zżyłam się z uczestnikami programu, a proszę mi uwierzyć, że z perspektywy zawodowej wcale nie jest to pożądane!...  Czytaj więcej »

“Klan” i inne seriale wrócą do TVP1 jesienią

Mamy dobrą informację dla sympatyków polskiej telenoweli “Klan”. Mimo medialnych plotek Telewizja Polska nie rezygnuje z produkcji – “Klan” powróci na antenę TVP1 wraz z jesienną ramówką. Nowe odcinki serialu “Klan” widzowie telewizyjnej Jedynki będą mogli śledzić już od września 2013 roku. Przypomnijmy, że “Klan” jest nadawany od 1997 roku i cieszy się sporą popularnością...  Czytaj więcej »

Nagroda dla programu Kuby Wojewódzkiego

Telewizja TVN ma powody do zadowolenia. Ostatnio stacja zgarnęła dwie prestiżowe nagrody w konkursie PromaxBDA Global Excellence Promotional, Marketing and Design Awards. Jedną za zwiastun ramówki “Wiosna 2012″, którą rozpoczyna Szymon Majewski witający się z Kubą Wojewódzkim. Potem jest i wychodząca z lodówki Magda Gessler i Czesław Mozil grający w pokera z Tatianą Okupnik, i śmietanka towarzyska z serialu “Przepis...  Czytaj więcej »

Najbardziej ufamy TVP

Telewizja Polska cieszy się największym zaufaniem Polaków, wygrywając z telewizją Polsat oraz TVN. Najmniejszym zaufaniem ciszą się media ojca Rydzyka – TV Trwam i Radio Maryja – pokazują wyniki badań TNS OBOP. Wśród różnych instytucji medialnych Polacy w dalszym ciągu największym zaufaniem darzą główne stacje telewizyjne. Poziom deklarowanego zaufania do TVP wzrósł do 71 proc. (o 5 p.p. w porównaniu do zeszłego...  Czytaj więcej »

Magda Gessler straciła 580 tys. widzów

Siódmy sezon „Kuchennych rewolucji” Magdy Gessler w porównaniu z emitowanym rok temu piątym sezonem stracił 580 tys. widzów. Reality-show dało stacji TVN drugie miejsce w rynku telewizyjnym. Wpływy z reklam wyniosły 29,5 mln zł. „Kuchenne rewolucje 7” na antenie TVN oglądać można było w czwartki o godz. 21.30 w okresie od 28 lutego do 6 czerwca br. Średnia widownia programu wyniosła 2,36 mln osób., co przełożyło...  Czytaj więcej »

Kuba Wojewódzki traci widzów

14. sezon programu “Kuba Wojewódzki” – w porównaniu z emitowaną rok wcześniej 12. edycją – stracił 170 tys. widzów. W czasie emisji formatu TVN pozostała jednak liderem rynku. W analizowanym okresie zdecydowanie największą popularnością cieszył się odcinek talk-show pokazany 7 maja br., który przyciągnął przed telewizory 2,32 mln widzów. Gośćmi showmana byli wtedy Bilguun Ariunbataar oraz Agnieszka...  Czytaj więcej »

Agustin Egurrola nowym jurorem “Mam talent”

Agustin Egurrola będzie jurorem w jesiennej edycji talent-show TVN „Mam talent!”. W jury programu zastąpi Roberta Kozyrę – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Oprócz Egurroli w jury „Mam talent!”, tak jak w poprzednich edycjach, będą zasiadać Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska. Agustin Egurrola jest związany z TVN od kilku lat. Wcześniej był jurorem we wszystkich siedmiu edycjach „You Can Dance”...  Czytaj więcej »

Pojawią się kolejne odcinki “Szpitala”

Paradokument „Szpital” na dobre zadomowił się na antenie TVN. Produkcja zdobyła serca widzów, dlatego stacja zdecydowała się na kontynuację serialu. Po wakacjach TVN wyemituje nowe odcinki produkcji, a to oznacza bardzo pracowite lato dla całej ekipy. Na szczęście atmosfera na planie jest wzorowa. Jak zdradziła nam producentka paradokumentu Krystyna Lasoń wszyscy świetnie się dogadują, są serdeczni i lubią ze sobą spędzać...  Czytaj więcej »

Małgorzata Łupina została zastępcą Edwarda Miszczaka

Małgorzata Łupina, dotąd dyrektor kanału TVN Style, została nowym zastępcą dyrektora programowego Grupy TVN. Obowiązki szefowej TVN Style piastuje teraz Joanna Tylman – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Łupina jako zastępca dyrektora programowego TVN ds. kanałów tematycznych nadzoruje stacje TVN7, TVN Style i TVN Turbo (kanały TVN24, TVN Meteo i TVN CNBC podlegają dyrektorowi informacji Adamowi Pieczyńskiemu)....  Czytaj więcej »

Agnieszka Szulim poprowadzi “Dzień Dobry TVN”!

Przejście Agnieszki Szulim z Telewizji Polskiej do TVN miało być ogromnym wydarzeniem. Niestety dla prezenterki, skończyła ona z dziwnym programem o celebrytach, którego oglądalność nie zachwyca szefów. Ci postanowili więc inaczej wykorzystać jej twarz. Stacja poinformowała właśnie, że Szulim dołączy do zespołu prowadzących Dzień Dobry TVN. Doświadczenie w programie śniadaniowym już ma, bo przez 2,5 roku prowadziła...  Czytaj więcej »

Robert Kozyra nie będzie jurorem “Mam talent”!

Będą kolejne zmiany w składzie sędziowskim “Mam talent”. Najpierw Kubę Wojewódzkiego zastąpił Robert Kozyra, a teraz stacja musi szukać już kogoś, kto dołączy do Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak za jurorskim stołem. Decyzję o odejściu podjął sam Kozyra. Dlaczego? “Nie doszedłem do porozumienia z TVN, co do warunków współpracy i dlatego nie będę jurorem w najbliższej edycji. Skupiam...  Czytaj więcej »