“Krzyk 4″, “Dorwać Gringo”, “Protektor” w weekend w premium TV

If you're new here, you may want to subscribe to our RSS feed. Thanks for visiting!W drugi weekend maja 2013 roku na antenach kanałów premium (Canal+, HBO, Cinemax) nie zabraknie filmowych premier. Tym razem widzowie będą mogli zobaczyć takie pozycje jak m.in. “Krzyk 4″, “Dorwać Gringo” czy też “Protektor”. Filmowy weekend premierowy na antenie Canal+ rozpocznie film “Krzyk 4″ (10 maja)....  Czytaj więcej »

Weekend w premium TV

Dziesiąty weekend 2013 roku na antenach kanałów premium (HBO, Cinemax) także upłynie pod znakiem filmowych premier. W HBO m.in. premiera serialu “Spartakus: Wojna potępionych” oraz filmu “Oficer i morderca”. W Cinemax m.in. “Krwawa gościnność” i “Milczące miasto”. Filmowy weekend na antenie HBO Polska rozpocznie kryminał “Oficer i morderca” (15 marca). Oficer Kanadyjskich...  Czytaj więcej »

Bedą kolejne edycje “Perfekcyjnej Pani Domu”!

Program Perfekcyjna Pani Domu, który prowadzi Małgorzata Rozenek to oczko w głowie stacji TVN i dyrektora programowego, Edwarda Miszczaka. Obecnie emitowana jest trzecia seria show, w którym Małgosia uczy kobiety jak dbać o dom. Okazuje się, że Rozenek nie ma się o co martwić również w przyszłości. Władze TVN są tak zadowolone z wyników i z Gosi, że podpisały z nią kontrakt na kolejne edycje. Producenci są bardzo zadowoleni...  Czytaj więcej »

TVN: Finalistki “Top Model 3″ pokazne widzom przed startem show?!

Dziś rusza trzecia edycja Top Model. Wczoraj na oficjalnej stronie programu zadebiutowała czołówka show, w której, co nas zdziwiło, pokazano twarze finalistek. Do tej pory film, który jest emitowany na starcie programu, kręcono w ten sposób, by ukryć twarze dziewczyn, biorących w nim udział. Dopiero, kiedy w telewizji puszczono odcinek, w którym jurorzy wybierają ścisłą trzynastkę, zmieniano spot i pokazywano kandydatki...  Czytaj więcej »

Aktorka Natalia Sikora zachwyciła jury ”The Voice od Poland”

Natalia Sikora w swoim dorobku ma kilka ról filmowych. Aktorka zagrała także epizod w serialu “Na wspólnej”. Na co dzień Sikora pracuje w Teatrze Scena Prezentacji. W wolnym czasie śpiewa natomiast w zespole Mięśnie. W tej grupie na gitarze basowej do niedawna grała Wiktoria Driuk, uczestniczka “Top model”. Natalia Sikora w “The Voice of Poland 2″ zachwyciła jury wykonaniem piosenki “Cry...  Czytaj więcej »

Co warto dziś obejrzeć w TV?

Co warto zobaczyć w TV w poniedziałek, 17.12.2012. Hitem na poniedziałek są seriale: “Na Wspólnej” i “M jak miłość”. Żródło info i foto: se.pl  Czytaj więcej »

Weekendowy spis seriali

Spis seriali na weekend 15-16.12.2012. Jakie seriale telewizji w weekend 15-16.12.2012, godziny emisji seriali, w których stacjach telewizyjnych, nowe odcinki seriali w TV. Seriale w weekend 15-16.12.2012 – nowy odcinek “Nad rozlewiskiem”. Żródło info i foto: SUPERSERIALE.pl  Czytaj więcej »

Co warto dziś zobaczyć w TV?

Co warto zobaczyć w TV w czwartek, 6.12.2012. Hitem na czwartek jest film “Kevin sam w Nowym Jorku” o godz. 20.00 w telewizji Polsat. Zobaczcie co innego czeka na Was. Żródło info i foto: se.pl  Czytaj więcej »

Bez zmian terminów wyłączenia analogowych nadajników tv

Nie są planowane zmiany terminów wyłączeń nadajników analogowej telewizji. Do gospodarstw domowych w rejonach, gdzie stanie się to w listopadzie br., rozesłano listy ze stosownymi informacjami – zapowiedziała wczoraj wiceszefowa MAC Małgorzata Olszewska. Wiceminister administracji i cyfryzacji odpowiadała na pytania posłów PiS, według których Polacy nie są przygotowani do cyfryzacji naziemnej telewizji. Jak mówiła...  Czytaj więcej »

“Misja Afganistan” zainspirowana życiem

- Wysłuchałem relacji żołnierzy, od generała do szeregowca. Starałem się wejść w ich skórę, pisząc opowieść o polskim kontyngencie w Afganistanie – powiedział Jan Pawlicki, scenarzysta pierwszego polskiego serialu fabularnego o żołnierzach w Afganistanie. PAP: Jak narodził się pomysł na serial o polskich żołnierzach w Afganistanie? Jan Pawlicki: – Myślałem początkowo o filmie fabularnym o obronie tzw....  Czytaj więcej »

Sztuczne zachowanie Rusin w “Dzień Dobry TVN”

W niedzielę Czesław Mozil postanowił podzielić się publicznie refleksją, jaka naszła go po obejrzeniu kolejnego wydania Dzień Dobry TVN z ulubienicą TVN-u, Kingą Rusin. Rozdrażniło go sztuczne zachowanie i wyniosłość celebrytki: Dostałam tą prace żeby gardzić innymi, żeby być spiętą Panią która całym swoim ciałem pokazuje jak nie powinno się prezentować młodych talentów w porannej telewizji – napisał....  Czytaj więcej »

Foremniak pojawi się w „Na dobre i na złe”,

Fani Małgorzaty Foremniak nie mają ostatnio zbyt wielu powodów do zadowolenia. Gwiazdę możemy oglądać tylko w „Mam talent”, gdzie sprawdza się w roli jurorki, ale w „Na dobre i na złe” nie było jej od dawna. Teraz powróci… Niestety, Małgorzata Foremniak od dawna nie pojawiła się w serialu „Na dobre i na złe”, w którym gra rolę sympatycznej doktor Zosi. Jej bohaterka jakiś czas temu wyjechała wraz z mężem...  Czytaj więcej »

Serialowe aktorki bez szkoły teatralnej

Co jakiś czas wraca temat osób, które wykonują zawód aktora mimo iż nie są po szkole teatralnej. Wystarczy tu wspomnieć Kasię Cichopek czy Annę Muchę, które grają w serialach, a nie są wykształcone w tym kierunku. Zawodowi aktorzy wypowiadali się swojego czasu, że wspomniane osoby nie potrafią grać i zabierają im prace. Ania uważa jednak, że wykształcenie nie jest konieczne, by wykonywać zawód aktora. Obecnie Mucha...  Czytaj więcej »

Clark Gregg w obsadzie “Marvel’s S.H.I.E.L.D”

Agent Coulson, który pomagał zjednoczyć drużynę Avengers, wróci na ekrany i ponownie wcieli się w niego Clark Gregg. Bohater pojawi się w serialu telewizyjnym realizowanym właśnie dla ABC – “Marvel’s S.H.I.E.L.D”. Jak wskazuje tytuł, rzecz będzie opowiadać o słynnej komiksowej organizacji dowodzonej przez Nicka Fury’ego. Scenariusz pilota pisze Joss Whedon razem ze swoim bratem Jedem oraz Maurissą...  Czytaj więcej »

Szczegóły z 4. sezonu “Pamiętników wampirów”

Twórczyni “Pamiętników wampirów” – Julie Plec ujawniła kilka szczegółów, dotyczących dalszych losów bohaterów serialu stacji The CW. – Zapewne zastanawiacie się o co chodziło z ostatnimi słowami księdza “to dopiero początek”. To wielki znak zapytania. W ciągu kilku najbliższych odcinków ujawnimy więcej. To co się stało, dlaczego i co oznacza. To nasz główny wątek na pierwszą część...  Czytaj więcej »