“March of the Living” na Sundance Channel

If you're new here, you may want to subscribe to our RSS feed. Thanks for visiting!Kanał Sundance Channel wyemituje dokument “March of the Living”, którego reżyserką jest nominowana do Oskara Jessica Sanders. Film dokumentuje coroczny Marsz Żywych organizowany od 1988 roku w Dzień Pamięci Ofiar Zagłady, będący formą edukacji młodzieży żydowskiej. “March of the Living” przedstawia historię ostatniego...  Czytaj więcej »

“Nasze matki, nasi ojcowie” – więcej o kontrowersyjnym serialu

“Nasze matki, nasi ojcowie” kontrowersyjny 3-odcinkowy serial niemiecki państwowej telewizji ZDF, emitowany w Polsce od 17.06.2013, wzbudza wiele emocji, ale przyciąga przed telewizory ponad 3 mln widzów. Serial “Nasze matki, nasi ojcowie” w ostatnim 3 odcinku pokazuje żołnierzy Armii Krajowej jako partyzantów żądnych krwi Żydów, a okupacja niemiecka w Polsce jest przedstawiona w sposób uproszczony. W Polsce...  Czytaj więcej »

Wimbledon na Polsat Sport i Polsat Sport Extra

Od poniedziałku (24 czerwca) aż do 7 lipca 2013 roku widzowie Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra będą mogli śledzić zmagania całej światowej tenisowej elity z udziałem rozstawionych Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza. Polsat Sport i Polsat Sport Extra będą pokazywały najciekawsze spotkania z 9 kortów objętych przekazem telewizyjnym. W czasie pierwszych dni turnieju, kibiców czekają 5 godzinne relacje z kortów Wimbledonu...  Czytaj więcej »

Druga seria “Głębokiej wody” wypadła słabiej

Druga edycja misyjnego serialu TVP2 „Głęboka woda” miała o 1,3 mln widzów mniej niż jego pierwsza seria. Produkcja przegrała z wszystkimi głównymi konkurentami Dwójki w rynku. Wpływy z reklam wyniosły 2,1 mln zł. „Głęboką wodę 2” na antenie TVP2 oglądać można było w okresie od 24 marca do 16 czerwca br., w niedziele najczęściej około godz. 22.00. Średnia widownia misyjnego serialu wyniosła tylko 491 tys....  Czytaj więcej »

Nowe uczucie w “M jak miłość”

Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) od dawna kocha się w Marcinie (Mikołaj Roznerski), ale tajemnicza siła dotąd pchała go w kierunku Agi (Magda Walach). Co się zmieni po wakacjach? Przypomnijmy, że Marcin, zabójczo przystojny bratanek Tomka (Andrzej Młynarczyk), dał się poznać jako mężczyzna mało odporny na wdzięki kobiet, zwłaszcza sporo od siebie starszych. Romansował z Weroniką (Elżbieta Jędrzejewska-Futera), żoną majętnego...  Czytaj więcej »

Najbardziej ufamy TVP

Telewizja Polska cieszy się największym zaufaniem Polaków, wygrywając z telewizją Polsat oraz TVN. Najmniejszym zaufaniem ciszą się media ojca Rydzyka – TV Trwam i Radio Maryja – pokazują wyniki badań TNS OBOP. Wśród różnych instytucji medialnych Polacy w dalszym ciągu największym zaufaniem darzą główne stacje telewizyjne. Poziom deklarowanego zaufania do TVP wzrósł do 71 proc. (o 5 p.p. w porównaniu do zeszłego...  Czytaj więcej »

Agnieszka Szulim i kinga Rusin walczą o stołek w “śniadaniówce” TVN

Była żona Tomka Lisa przez lata zaskarbiła sobie przychylność widzów i przede wszystkim Edwarda Miszczaka. Dzięki temu bez obaw mogła patrzeć w przyszłość, bo nic nie zapowiadało końca jej kariery. Jej pozycja w “Dzień Dobry TVN” jest niezwykle silna. Kinga uważana jest za największą gwiazdę programu, dlatego może liczyć na specjalne traktowanie. O respekcie, jakim jest darzona, może świadczyć chociażby...  Czytaj więcej »

Jesienią nowa seria “Hotelu 52″

Telewizja Polsat w piątek 14 czerwca br. rozpocznie zdjęcia do siódmego sezonu serialu “Hotel 52”. W nowej serii do obsady produkcji dołączy Weronika Rosati, nie będzie w niej natomiast Laury Samojłowicz, grającej dotąd główną rolę. W 13 odcinkach nowej serii widzowie śledzić będą dalsze losy pracowników i gości tytułowego hotelu. Akcja serialu skoncentruje się na postaci Tomasza granego przez Filipa Bobka oraz na...  Czytaj więcej »

Co słychać u Klaudii Kulawik?

Klaudia Kulawik, laureatka pierwszej edycji “Mam talent!” w niczym nie przypomina już słodkiej dziewczynki w białych rajstopach, którą pamiętamy popularnego programu. Dzięki głosom oddanym przez telewidzów odebrała nagrodę w wysokości 100 tys. zł. Zarobione w ten sposób pieniądze wydaje dziś głównie na rozwijanie swojej pasji do muzyki. Na co dzień Klaudia uczy się w szkole muzycznej w Katowicach. Uczęszcza...  Czytaj więcej »

Ogromne zarobki za scenę z show

Od dwóch lat w serialach, filmach i telewizji śniadaniowej oglądamy lokowane produkty. Rynek tej reklamy wart jest już kilkaset milionów i ciągle rośnie. Choć przepisy dotyczące product placement miały go uregulować, to zdaniem wielu dziś mamy wolną amerykankę. Słynna “Wodzianka” z programu Kuby Wojewódzkiego w jednym z ostatnich odcinków zamiast wody wniosła napój Black. Gościem na kanapie był akurat Mike...  Czytaj więcej »

“Przyjaciele” dalej w TVN 7

Od soboty (15 czerwca 2013 roku) na antenie kanału TVN 7 pojawi się szósta seria popularnego serialu “Przyjaciele”. Pierwszy odcinek szóstej serii zaczyna się wyjątkowo. Będąca w zaawansowanej ciąży Phoebe, nie może pojechać z przyjaciółmi do Londynu na ślub Rossa i Emily. Zostaje więc w Nowym Jorku, podczas gdy pozostali przyjaciele, w tym była dziewczyna Rossa, Rachel, udają się do stolicy Wielkiej Brytanii,...  Czytaj więcej »

Kręcą 10 sezon serialu “Ojciec Mateusz”

Trwają zdjęcia do 10 sezonu serialu “Ojciec Mateusz”. Jesienią na antenie TVP1 zobaczymy odcinki wyreżyserowane przez Filipa Zylbera, Wojciecha Nowaka i… samego Artura Żmijewskiego. W nadchodzącym sezonie na widzów czeka sporo mrożących krew w żyłach historii – wystarczy wspomnieć eksplozje na ulicach Sandomierza, napad na agencję bankową, kradzież obrazu Kossaka, czy kolejny napad na plebanię. Widzowie...  Czytaj więcej »

“Gra o tron” wciąż szokuje

“Gra o tron” to najbardziej szokujący i przełamujący tabu serial wszech czasów. Mimo to cieszy się popularnością na całym świecie. Duża w tym zasługa scenariusza, opartego na sadze autorstwa George`a R.R. Martina. Nie brakuje w nim licznych zwrotów akcji, które często wprowadzają widzów wręcz w histerię. Reakcje publiczności zostały nawet zamieszczone w internecie, by pokazać, jak silne emocje wywołuje w...  Czytaj więcej »

Szymon Majewski trafił do Polsatu

Szymon Majewski wraca do telewizji. Szansę popularnemu showmanowi daje telewizja Polsat. Majewski wystąpi podczas pierwszego dnia rozpoczynającego się dzisiaj Sopot TOPtrendy Festiwalu. Czy Majewski z Polsatem zostanie na dłużej? Szymon Majewski wystąpi kilkakrotnie podczas pierwszego dnia Sopot TOPtrendy Festiwalu. Polsat potwierdza udział Majewskiego w koncercie, nie zdradza jednak w jakiej roli wystąpi popularny showman, na pewno...  Czytaj więcej »

Agustin Egurrola nowym jurorem “Mam talent”

Agustin Egurrola będzie jurorem w jesiennej edycji talent-show TVN „Mam talent!”. W jury programu zastąpi Roberta Kozyrę – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Oprócz Egurroli w jury „Mam talent!”, tak jak w poprzednich edycjach, będą zasiadać Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska. Agustin Egurrola jest związany z TVN od kilku lat. Wcześniej był jurorem we wszystkich siedmiu edycjach „You Can Dance”...  Czytaj więcej »