Jesień bez „You Can Dance”

If you're new here, you may want to subscribe to our RSS feed. Thanks for visiting!W jesiennej ramówce TVN nie będzie kolejnej edycji tanecznego show “You Can Dance”. – Format ten pozostaje w kręgu naszego zainteresowania, nie żegnamy się z nim – zapewnia jednak Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN. TVN pokazywała „You Can Dance. Po prostu tańcz!” od jesieni 2007 roku, zawsze w środowym paśmie o...  Czytaj więcej »

Wynagrodzenia jurorów “Mam talent” ostro w dół!

Wygląda na to, że złote czasy w telewizji właśnie dobiegają końca. Gwiazdy, które do tej pory zarabiały krocie nieźle dostaną po kieszeniach… Nie jest tajemnicą, że odejście Roberta Kozyry z show było związane z kwestiami finansowymi. Dziennikarz nie mógł znieść, że jego koleżanki zarabiają znacznie więcej od niego. Producenci nie mieli w planach żadnych podwyżek, a raczej spore cięcia. Tak “niskiego”...  Czytaj więcej »

Co słychać u Klaudii Kulawik?

Klaudia Kulawik, laureatka pierwszej edycji “Mam talent!” w niczym nie przypomina już słodkiej dziewczynki w białych rajstopach, którą pamiętamy popularnego programu. Dzięki głosom oddanym przez telewidzów odebrała nagrodę w wysokości 100 tys. zł. Zarobione w ten sposób pieniądze wydaje dziś głównie na rozwijanie swojej pasji do muzyki. Na co dzień Klaudia uczy się w szkole muzycznej w Katowicach. Uczęszcza...  Czytaj więcej »

Ogromne zarobki za scenę z show

Od dwóch lat w serialach, filmach i telewizji śniadaniowej oglądamy lokowane produkty. Rynek tej reklamy wart jest już kilkaset milionów i ciągle rośnie. Choć przepisy dotyczące product placement miały go uregulować, to zdaniem wielu dziś mamy wolną amerykankę. Słynna “Wodzianka” z programu Kuby Wojewódzkiego w jednym z ostatnich odcinków zamiast wody wniosła napój Black. Gościem na kanapie był akurat Mike...  Czytaj więcej »

Magda Gessler straciła 580 tys. widzów

Siódmy sezon „Kuchennych rewolucji” Magdy Gessler w porównaniu z emitowanym rok temu piątym sezonem stracił 580 tys. widzów. Reality-show dało stacji TVN drugie miejsce w rynku telewizyjnym. Wpływy z reklam wyniosły 29,5 mln zł. „Kuchenne rewolucje 7” na antenie TVN oglądać można było w czwartki o godz. 21.30 w okresie od 28 lutego do 6 czerwca br. Średnia widownia programu wyniosła 2,36 mln osób., co przełożyło...  Czytaj więcej »

Kuba Wojewódzki traci widzów

14. sezon programu “Kuba Wojewódzki” – w porównaniu z emitowaną rok wcześniej 12. edycją – stracił 170 tys. widzów. W czasie emisji formatu TVN pozostała jednak liderem rynku. W analizowanym okresie zdecydowanie największą popularnością cieszył się odcinek talk-show pokazany 7 maja br., który przyciągnął przed telewizory 2,32 mln widzów. Gośćmi showmana byli wtedy Bilguun Ariunbataar oraz Agnieszka...  Czytaj więcej »

Agustin Egurrola nowym jurorem “Mam talent”

Agustin Egurrola będzie jurorem w jesiennej edycji talent-show TVN „Mam talent!”. W jury programu zastąpi Roberta Kozyrę – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Oprócz Egurroli w jury „Mam talent!”, tak jak w poprzednich edycjach, będą zasiadać Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska. Agustin Egurrola jest związany z TVN od kilku lat. Wcześniej był jurorem we wszystkich siedmiu edycjach „You Can Dance”...  Czytaj więcej »

Robert Kozyra nie będzie jurorem “Mam talent”!

Będą kolejne zmiany w składzie sędziowskim “Mam talent”. Najpierw Kubę Wojewódzkiego zastąpił Robert Kozyra, a teraz stacja musi szukać już kogoś, kto dołączy do Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak za jurorskim stołem. Decyzję o odejściu podjął sam Kozyra. Dlaczego? “Nie doszedłem do porozumienia z TVN, co do warunków współpracy i dlatego nie będę jurorem w najbliższej edycji. Skupiam...  Czytaj więcej »

Ola Szwed zastąpi Annę Głogowską w “Tylko taniec”?

Anna Głogowska, która niedawno zadebiutowała w roli gospodyni programu Tylko taniec, może pożegnać się z tanecznym show Polsatu. Mówi się, że partnerkę Piotra Gąsowskiego wygryzie Ola Szwed. Czy pozycja tancerki faktycznie jest zagrożona? Kiedy Ania zastępowała na stanowisku prowadzącej “Got to dance” Kasię Kępkę, Nina Terentiew – dyrektor programowa Polsatu miała nadzieję, że kreuje nową gwiazdę....  Czytaj więcej »

Będzie “X Factor 4″?

TVN nie podaje oficjalnych informacji, czy wiosną 2014 roku pokaże czwarty sezon „X Factor”. Jednak według najnowszych badań wykonanych przez Nielsen Audience Measurement przygotowanych na zlecenie portalu Wirtualnemedia, nic jeszcze nie jest przesądzone. Trzecia edycja miała o wiele większą oglądalność niż nadawana rok wcześniej druga seria. Muzyczne show było liderem wśród innych konkurencyjnych programów nadawanych...  Czytaj więcej »

8. sezon “Doktora Who” w 2014 roku

Kolejny, ósmy już sezon “Doktora Who” pojawi się na antenie w 2014 roku. Pieczę nad cyklem dalej sprawuje Steven Moffat. Nie wiadomo na razie, kto z obsady powróci w 8 serii. Twórcy ujawnią tę informację po 23 listopada, czyli specjalnym odcinku na 50-lecie marki. Zapowiedziano też dodatkowy, świąteczny odcinek show, który zostanie wyemitowany na Boże Narodzenie. Doktor to bohater należący do niezwykłej rasy...  Czytaj więcej »

Natalia Sikora wygrała “The Voice of Poland”

27-letnie Natalia Sikora została zwyciężczynią drugiej edycji show “The Voice of Poland”. W finale programu spotkała się trójka uczestników niemal od początku typowanych na faworytów. We wczorajszym odcinku wystąpili Natalia Sikora, Dorota Osińska, Natalia Nykiel i Michał Sobierajski – reprezentujący różne style i osobowości, ale wszyscy równo utalentowani, więc walka była bardzo wyrównana. Finałowy...  Czytaj więcej »

Kto przejdzie dalej w “X Factor”?

Podopieczni Czesława Mozila i Kuby Wojewódzkiego, czyli Maja i Grzegorz Hyży, Wojciech Ezzat i Klaudia Gawor będą dzisiaj rywalizować ze sobą, walcząc o głosy widzów. Wszystkie zespoły z drużyny Tatiany Okupnik odpadły we wcześniejszych odcinkach. Patrząc na dotychczasowe występy, śmiało można powiedzieć, że zagwarantowane miejsce na finałowej scenie mają Klaudia Gawor i Wojciech Ezzat. Doświadczenie pokazuje też,...  Czytaj więcej »

Finał “Must Be The Music 5″

Finał “Must Be The Music 5″ za nami! Uczestnicy stoczyli ostrą bitwę, bo było o co walczyć! Zwycięzcy 5. edycji show, czyli Piotr Szumlas i Jakub Zaborski, wygrali 100 tys. złotych i wystąpią podczas festiwalu TOPtrendy! Przypomnijmy sobie, co się działo podczas finału “Must Be The Music 5″! Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia. Żródło info i foto: se.pl  Czytaj więcej »

“Wielka Matura Polaków – zadania ściśle fajne” – już 6 maja!

Największe gwiazdy polskich mediów, kina i estrady, wspólnie z telewidzami i internautami stawią czoła pytaniom z przedmiotów ścisłych. W poniedziałek (6 maja) w TVP1 Wielka Matura Polaków, czyli nauki ścisłe w codziennym zastosowaniu. W przeddzień pierwszego dnia matury w Polsce, najbardziej lubiani polscy celebryci zamienią się w maturzystów i zasiądą obok siebie w szkolnych ławkach w studiu TVP1. “Wielka Matura...  Czytaj więcej »