Dziś rusza jesienna ramówka Polsat Cafe

If you're new here, you may want to subscribe to our RSS feed. Thanks for visiting!W poniedziałek (16 września 2013 roku) na antenie kanału Polsat Cafe rusza jesienna ramówka. Stacja przygotowała dla swoich widzów w tym sezonie, aż pięć nowych programów, które stanowią prezent z okazji piątego jubileuszu startu kanału. Już dziś premiera nowego na antenie Polsat Cafe programu “mała Czarna” o którym jego twórcy...  Czytaj więcej »

Zbliża się koniec “X Factor”?

Wiosną na antenie TVN nie będzie czwartej edycji programu “X Factor” – podał dziennik “Fakt”, obwieszczając koniec formatu w Polsce. TVN zapewnia jednak, że nie zamierza rezygnować z dalszej emisji talent-show. Jak napisał “Fakt”, powołując się na anonimowego pracownika TVN, decyzja o braku programu “X Factor” w wiosennej ramówce to efekt tego, że na antenę ma wrócić “Taniec z gwiazdami”, a stacji...  Czytaj więcej »

Po pierwszym odcinku nowego sezonu “Kuchennych rewolucji”

Magda Gessler zapowiadała na prezentacji ramówki TVN, że nowy sezon jej sztandarowego programu, będzie różnił się od poprzednich. W “Kuchennych rewolucjach” miało być mniej krzyku,a więcej prawdziwego gotowania. Przynajmniej pierwszy odcinek pokazał, że te zapewnienia były nieco na wyrost. Znalazło się miejsca i dla rzucania talerzami i przekleństw. Pikanie, cenzurujące to, co nie powinno trafić do delikatnych...  Czytaj więcej »

Co nowego w TVN Style jesienią?

1 września 2013 roku pod hasłem “Intensywnie kobieca” rusza jesienna ramówka telewizji TVN Style. Oprócz nowych sezonów sprawdzonych pozycji widzowie mogą liczy na nowości, wśród nich m.in. nowe programy Mai Sablewskiej, Marcina Tyszki oraz Pascala Brodnickiego, który tym razem gotuje po polsku. Jesienią 2013 roku kobieca telewizja TVN Style przygotowała dla widzów kilka nowości własnej produkcji. Już 1 września...  Czytaj więcej »

Zdjęcia aktorów z planu serialu “Miłość na bogato”

Jesienią w ramówce pojawi się nowy serial, który ma podbić serca widzów fabułą skupiającą się wokół miłosnych problemów młodych milionerów. W szumnie zapowiadanej produkcji pod zachęcającym tytułem Miłośc na bogato pojawią się same sławy. Na zdjęciach z planu serii widać Justynę Banasiak i Martę Siwak. Podpowiemy, że pierwsza z nich zaistniała w “You Can Dance”, zaś druga w show “Top model”....  Czytaj więcej »

“Kocham to, co lubię” znika z anteny TVP2

W jesiennej ramówce TVP2 nie znajdzie się kolejna seria programu Wojciecha Manna “Kocham to, co lubię”. TVP chce jednak, by dziennikarz prowadził programy w kanałach tematycznych – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Program “Kocham to, co lubię” był autorskim magazynem satyryczno-kulturalnym z elementami talk-show. Jego pierwszą edycję, emitowaną jesienią ub.r. w niedziele o 17.20, śledziło 1,15 mln osób...  Czytaj więcej »

Seriale TVN na jesień

Stacja TVN ogłosiła już jesienną ramówkę! Jesień 2013 z serialami w TVN zapowiada się naprawdę emocjonująco. Jakie seriale pojawiają się w TVN po wakacjach 2013? Od kiedy, w jakie dni i o jakich godzinach będą emitowane seriale: “Lekarze” 3 sezon, “Prawo Agaty 4 sezon”, “Przepis na życie” 5 sezon, nowy sezon “Na Wspólnej” oraz seriale paradokumentalne: “Szpital”,...  Czytaj więcej »

Będzie druga seria serialu “Na krawędzi”

Dobra wiadomość dla fanów “Na krawędzi”. Władze telewizji Polsat zadecydowały o rozpoczęciu prac nad drugim sezonem popularnego serialu sensacyjnego. Serial sensacyjny “Na krawędzi” cieszył się bardzo dużą popularnością w wiosennej ramówce Polsatu. Władze stacji podjęły decyzje o kontynuowaniu formatu i nakręceniu drugiego sezonu. “Na krawędzi” było emitowane w czwartkowe wieczory...  Czytaj więcej »

Polsat stawia na rozrywkę

Telewizja Polsat w jesiennej ramówce – po raz pierwszy od kilku sezonów – pokaże trzy seriale cotygodniowe: nowe produkcje “2 XL” i “To nie koniec świata” oraz “Hotel 52”. Dwa z nich emitowane będą w czwartki, trzeci w weekend. – “Mimo trwającego kryzysu podjęliśmy decyzję o realizacji aż trzech seriali. Chcemy, aby nasza oferta serialowa była na jak najwyższym poziomie, poza tym pozycjonujemy...  Czytaj więcej »

Wojna na programy kulinarne

Jesienią 2013 roku telewizyjne kanały stoczą kolejną walkę o widza, tym razem w zakresie kulinarnych reality show. TVN przygotowuje kolejną edycję “MasterChef”, natomiast w ramówce telewizji Polsat znajdzie się polska edycja amerykańskiego programu “Top Chef”. Jak informuje tygodnik “Rewia”: – “Będzie to coś w stylu MasterChefa, czyli program, w który, rywalizować będą kucharze...  Czytaj więcej »

Jesień bez „You Can Dance”

W jesiennej ramówce TVN nie będzie kolejnej edycji tanecznego show “You Can Dance”. – Format ten pozostaje w kręgu naszego zainteresowania, nie żegnamy się z nim – zapewnia jednak Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN. TVN pokazywała „You Can Dance. Po prostu tańcz!” od jesieni 2007 roku, zawsze w środowym paśmie o 21.30. Pierwsze cztery edycje formatu nadawano co sezon, natomiast od piątej program...  Czytaj więcej »

Jesienne nowości stacji NBC

Rozpoczyna się właśnie najważniejszy tydzień dla wielbicieli amerykańskich seriali telewizyjnych. Kończą się bieżące serie, a poszczególne stacje prezentują swoje ramówki na kolejny sezon. Chociaż w tej chwili już większość decyzji ogłaszanych jest dużo wcześniej, to właśnie teraz odbywają się konferencje oraz podejmowane są ostateczne decyzje. Najważniejsze pięć ogólnodostępnych stacji prezentuje swoje plany...  Czytaj więcej »

„Ekipa na swoim”

Telewizja Polsat późną wiosną wprowadzi do ramówki nowy reality-show „Ekipa na swoim”, w którym drużyny walczyć będą o prowadzenie piwiarni. Poprowadzi go Aleksandra Szwed, a w jury znajdzie się Radosław Majdan. W programie wystąpią drużyny złożone ze znajomych z trzech różnych miast: Kielc, Częstochowy i Torunia. Będą one przez dziewięć odcinków rywalizować w różnych zadaniach związanych z prowadzeniem baru....  Czytaj więcej »

Kanały Viasat od marca pod marką Polsatu

Od marca dokumentalne stacje należące do Viasat Broadcasting zaczną nadawać pod marką Polsat – potwierdziła portalowi Wirtualnemedia.pl Olga Zomer, rzecznik Cyfrowego Polsatu. Zgodnie z zapowiedziami z listopada ub.r. kanał Viasat History zmieni się w Polsat Viasat History, Viasat Explorer – w Polsat Viasat Explorer, a Viasat Nature – w Polsat Viasat Nature. Zomer podkreśla, że rebranding nie będzie miał wpływu...  Czytaj więcej »

Nowa ramówka Eska TV

Muzyczna telewizja Eska TV rusza z nową ramówką. Przełom zimy i wiosny charakteryzować się będzie większą liczbą gwiazd, na antenie pojawi się m.in. nowy talk-show, DJ Kostek na żywo oraz videoblog z gwiazdami. W marcu 2013 roku kanał Eska TV wprowadza do swojej ramówki nowe programy “Rap Time” to program poświęcony muzyce rap, w którym gospodarzem oraz grającym muzykę na żywo będzie DJ Kostek. Odcinki premierowe...  Czytaj więcej »