Kasia Cichopek poprowadzi nowy program

If you're new here, you may want to subscribe to our RSS feed. Thanks for visiting!Aktorka, ale przede wszystkim spodziewająca się drugiego dziecka mama, nie będzie narzekała na brak zajęć. Katarzyna Cichopek (31 l.) poprowadzi nowy program na antenie Polsat Cafe. Tym razem zajmie się zakupami dla maluchów. Pomoże wybrać najbardziej odpowiednie akcesoria i zabawki dla najmłodszych dzieci. Na propozycje gwiazdy z niecierpliwością...  Czytaj więcej »

Najbardziej ufamy TVP

Telewizja Polska cieszy się największym zaufaniem Polaków, wygrywając z telewizją Polsat oraz TVN. Najmniejszym zaufaniem ciszą się media ojca Rydzyka – TV Trwam i Radio Maryja – pokazują wyniki badań TNS OBOP. Wśród różnych instytucji medialnych Polacy w dalszym ciągu największym zaufaniem darzą główne stacje telewizyjne. Poziom deklarowanego zaufania do TVP wzrósł do 71 proc. (o 5 p.p. w porównaniu do zeszłego...  Czytaj więcej »

Jesienią nowa seria “Hotelu 52″

Telewizja Polsat w piątek 14 czerwca br. rozpocznie zdjęcia do siódmego sezonu serialu “Hotel 52”. W nowej serii do obsady produkcji dołączy Weronika Rosati, nie będzie w niej natomiast Laury Samojłowicz, grającej dotąd główną rolę. W 13 odcinkach nowej serii widzowie śledzić będą dalsze losy pracowników i gości tytułowego hotelu. Akcja serialu skoncentruje się na postaci Tomasza granego przez Filipa Bobka oraz na...  Czytaj więcej »

Szymon Majewski trafił do Polsatu

Szymon Majewski wraca do telewizji. Szansę popularnemu showmanowi daje telewizja Polsat. Majewski wystąpi podczas pierwszego dnia rozpoczynającego się dzisiaj Sopot TOPtrendy Festiwalu. Czy Majewski z Polsatem zostanie na dłużej? Szymon Majewski wystąpi kilkakrotnie podczas pierwszego dnia Sopot TOPtrendy Festiwalu. Polsat potwierdza udział Majewskiego w koncercie, nie zdradza jednak w jakiej roli wystąpi popularny showman, na pewno...  Czytaj więcej »

Ola Szwed zastąpi Annę Głogowską w “Tylko taniec”?

Anna Głogowska, która niedawno zadebiutowała w roli gospodyni programu Tylko taniec, może pożegnać się z tanecznym show Polsatu. Mówi się, że partnerkę Piotra Gąsowskiego wygryzie Ola Szwed. Czy pozycja tancerki faktycznie jest zagrożona? Kiedy Ania zastępowała na stanowisku prowadzącej “Got to dance” Kasię Kępkę, Nina Terentiew – dyrektor programowa Polsatu miała nadzieję, że kreuje nową gwiazdę....  Czytaj więcej »

Magdalena Stużyńska zdradza sekret “Przyjaciółek”

Anka w serialu „Przyjaciółki” jest kobietą przy kości. Fałdy tłuszczu i wałeczki tak naprawdę nie należą jednak do Magdaleny Stużyńskiej (39 l.). Jak zdradza aktorka w rozmowie z “Faktem”, to celowa charakteryzacja. Do każdego odcinka aktorka jest długo przygotowywana, a pod jej ubraniami zawiązywane są pogrubiające poduszki. Co jeszcze zdradziła w rozmowie z tabloidem serialowa gwiazda? Dla ciekawej roli...  Czytaj więcej »

Gwiazdy wyrzucone z pracy

Kilka dni temu Polskę obiegła informacja, że Katarzyna Dowbor po 30 latach pracy, została zwolniona z TVP. Było to równie zaskakujące dla widzów Telewizji Polskiej jak i dla niej samej. – “W październiku minie 30 lat, odkąd zaczęłam pracę w telewizji i nie doczekałam jubileuszu. A co ja mogę powiedzieć? Tak postanowiono, widocznie nie pasowałam, widocznie za stara jestem już – mówiła w rozmowie z “Super...  Czytaj więcej »

Anita Sokołowska miała psychofana!

Anita Sokołowska sporą popularność zdobyła dopiero w tym roku, gdy pojawiła się na ekranach telewizorów w produkcji “Przyjaciółki”. Okazuje się jednak, że nie potrzebowała aż takiej rozpoznawalności, by przyciągnąć do siebie psychofana. W najnowszym wywiadzie aktorka wyznaje, że przez rok zmagała się z natrętnym miłośnikiem, który miał obsesję na jej punkcie. “Zaczął pisać do mnie na Facebooku,...  Czytaj więcej »

Maja Hirsch skupia się na rodzinie

Ma talent, urodę, świetny głos i silny temperament. Maja Hirsch zwykle gra kobiety zdecydowane, dominujące, często przysłowiowe zołzy i czarne charaktery. Takie były jej bohaterki m.in. w popularnej „Brzyduli” czy serialu „Wiadomości z drugiej ręki”. Fani aktorki mogą ją teraz podziwiać w kolejnej roli, w polsatowskim serialu „Na krawędzi”. Żródło info i foto: Fakt.pl  Czytaj więcej »

“Pierwsza miłość” – tajemnicze morderstwo

Choć tuż przed ślubem Sabina dowie się, że to za namową Igora rodzina pacjenta złożyła fałszywe oskarżenia przeciwko Natanowi (Krzysztof Kwiatkowski), zdecyduje się wyjść za Kaczmarczyka. Igor wytłumaczy przyszłej żonie, że są to wyłącznie pomówienia, a ta jak zwykle ślepo uwierzy w jego kłamstwa. Niestety, tuż po ceremonii dojdzie do tragedii. Państwo młodzi zaczną się kłócić i szamotać. Igor uderzy Sabinę...  Czytaj więcej »

Laura Samojłowicz wyleciała z “Hotelu 52″

Po tym jak oskarżyła reżysera serialu “Hotel 52″, że przychodzi do pracy pod wpływem alkoholu, mężczyzna został zwolniony z pracy. Co ciekawe, alkomat nie potwierdził jej słów, ale Laura nigdy nie przeprosiła za swoje pomówienie. Na jakiś czas serial zniknął z anteny, ale Polsat ma zamiar wyemitować nowe odcinki już jesienią. Okazuje się jednak, że nie zobaczymy w nim Laury. “Z Laurą nie można się...  Czytaj więcej »

Ile zarabiają gwiazdy telewizji?

“Jestem dobrze wynagradzana” – przyznaje Kora, jurorka polsatowskiego show “Must Be The Music”. Dobrze? To mało powiedziane. Piosenkarka za każdy z odcinków programu dostaje 20 tysięcy złotych. A to tylko pierwszy z brzegu przykład na to, że portfele telewizyjnych gwiazd pękają w szwach. Fakt przedstawia przegląd zarobków telewizyjnych celebrytów. Kilka lub co najwyżej kilkanaście godzin pracy...  Czytaj więcej »

Powstaną dwa nowe seriale Polsatu

„Więcej do kochania” oraz „To nie koniec świata” to dwa nowe seriale, które na kolejne sezony szykuje Polsat. Jesienią na antenę wróci też „Hotel 52”, a kolejny sezon „Przyjaciółek” widzowie zobaczą dopiero wiosną 2014 roku. Polsat zdecydował o przerwie w emisji „Przyjaciółek” ze względu na ciąże trzech głównych aktorek (Joanny Liszowskiej, Małgorzaty Sochy oraz Anity Sokołowskiej). Trzeci sezon...  Czytaj więcej »

Poprzednia niania Dawidka zaginęła

Inga (Małgorzata Socha) jest w niebezpieczeństwie. Od dawna zachowanie jej pracodawców wydawało się być podejrzane. Teraz okazuje się, że zaginęła poprzednia niania ich syna Dawidka. Czy Edyta (Aleksandra Popławska) i Janusz (Mariusz Drężek) z “Przyjaciółek” pozbywają się opiekunek? Inga zatrudniła się u Edyty i Janusza Jastolińskich, kiedy straciła pracę w przedszkolu. Od samego początku nie jest zadowolona...  Czytaj więcej »

Miłosne rozterki Ingi

Inga (Małgorzata Socha) przeżywa miłosne rozterki. Od jakiegoś czasu jest związana z Rafałem (Michał Rolnicki), swoim chłopakiem z czasów liceum, ale kiedy w jej życiu znów pojawił się Piotr (Mariusz Zaniewski) nie może przestać o nim myśleć. Powoli uświadamia sobie, że kocha właśnie Piotra. Rafał jednak także jest jej bliski. Żródło info i foto: SUPERSERIALE.pl  Czytaj więcej »