Martyna Wojciechowska szykuje piąty sezon “Kobiety na krańcu świata”

If you're new here, you may want to subscribe to our RSS feed. Thanks for visiting!Trwają zdjęcia do piątej serii programu podróżniczego Martyny Wojciechowskiej “Kobieta na krańcu świata”. Widzowie zobaczą go jesienią 2013 roku. – “W nowej serii postawiliśmy na trudniejsze tematy i mniej dostępne dla kamer miejsca” – mówi nam Anna Machowska, producentka cyklu. Ekipa programu odwiedziła już m.in....  Czytaj więcej »

Po wakacjach Igor wraca z Anglii!

Powrót Igora Nowaka (Jakub Wesołowski), jego walka o serce Magdy (Karolina Nolbrzak), aż w końcu śmierć Magdy, który zginie w jeszcze niewyjaśnionych okolicznościach. Zwiastun “Na Wspólnej” po wakacjach gwarantuje, że w życiu bohaterów serialu naprawdę będzie się działo. Czy Magda zostawi Kazika (Dobromir Dymecki) dla Igora? Powrót Igora budzi niepokój Kazika, który boi się, że ojciec Julki (Lena Jonik)...  Czytaj więcej »

Jesienią nowa seria “Hotelu 52″

Telewizja Polsat w piątek 14 czerwca br. rozpocznie zdjęcia do siódmego sezonu serialu “Hotel 52”. W nowej serii do obsady produkcji dołączy Weronika Rosati, nie będzie w niej natomiast Laury Samojłowicz, grającej dotąd główną rolę. W 13 odcinkach nowej serii widzowie śledzić będą dalsze losy pracowników i gości tytułowego hotelu. Akcja serialu skoncentruje się na postaci Tomasza granego przez Filipa Bobka oraz na...  Czytaj więcej »

Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu “Prawa Agaty”

Już po wakacjach rusza 4. sezon “Prawa Agaty”. 10 czerwca ruszyły pierwsze zdjęcia. Czy Agata znajdzie sobie inny zawód?! Po wakacyjnej przerwie serialowej czeka nas kontynuacja przygód rezolutnej prawniczki Agaty. Przypomnijmy, że w ostatnim przedwakacyjnym odcinku serialu “Prawo Agaty” tytułowa bohaterka straciła prawo do wykonywania zawodu. Teraz będzie musiała podjąć trudną decyzję. Po wakacjach...  Czytaj więcej »

Kręcą 10 sezon serialu “Ojciec Mateusz”

Trwają zdjęcia do 10 sezonu serialu “Ojciec Mateusz”. Jesienią na antenie TVP1 zobaczymy odcinki wyreżyserowane przez Filipa Zylbera, Wojciecha Nowaka i… samego Artura Żmijewskiego. W nadchodzącym sezonie na widzów czeka sporo mrożących krew w żyłach historii – wystarczy wspomnieć eksplozje na ulicach Sandomierza, napad na agencję bankową, kradzież obrazu Kossaka, czy kolejny napad na plebanię. Widzowie...  Czytaj więcej »

Kuba Wojewódzki traci widzów

14. sezon programu “Kuba Wojewódzki” – w porównaniu z emitowaną rok wcześniej 12. edycją – stracił 170 tys. widzów. W czasie emisji formatu TVN pozostała jednak liderem rynku. W analizowanym okresie zdecydowanie największą popularnością cieszył się odcinek talk-show pokazany 7 maja br., który przyciągnął przed telewizory 2,32 mln widzów. Gośćmi showmana byli wtedy Bilguun Ariunbataar oraz Agnieszka...  Czytaj więcej »

Policja ustali kto zabił Igora?

Kto zabił Igora z “Pierwszej miłości”? Na to pytanie widzowie poznają odpowiedź dopiero w nowych odcinkach serialu we wrześniu. Pierwsza miłość po wakacjach 2013 od poniedziałku, 2.09.2013. Nowy sezon “Pierwszej miłości” przynosi rozwiązanie kryminalnej zagadki kto stoi za zabójstwem Igora Kaczmarczyka (Rafał Mohr). Policja wpada na trop zabójcy Igora. Czy to Karol Weksler (Karol Strasburger) zabił...  Czytaj więcej »

Pojawią się kolejne odcinki “Szpitala”

Paradokument „Szpital” na dobre zadomowił się na antenie TVN. Produkcja zdobyła serca widzów, dlatego stacja zdecydowała się na kontynuację serialu. Po wakacjach TVN wyemituje nowe odcinki produkcji, a to oznacza bardzo pracowite lato dla całej ekipy. Na szczęście atmosfera na planie jest wzorowa. Jak zdradziła nam producentka paradokumentu Krystyna Lasoń wszyscy świetnie się dogadują, są serdeczni i lubią ze sobą spędzać...  Czytaj więcej »

Agata Woźnicka ponosi karę za seks z Witkiem Latoszkiem!

Nowe odcinki “Na dobre i na złe” jesienią 2013 przynoszą kolejne spięcia między Agatą Woźnicką (Emilia Komarnicka) a Witkiem Latoszkiem (Bartosz Opania). Agata z “Na dobre i na złe” po seksie z Witkiem wciąż przeżywa ciężkie chwile. Emilia Komarnicka zdradza, że jej bohaterka musi stawić czoła nie tylko przełożonemu, z którym spędziła upojne chwile, ale także zupełnie nowym zawodowym wyzwaniom,...  Czytaj więcej »

Piąta seria “Przepisu na życie” już we wrześniu!

Pod koniec maja ruszyły zdjęcia do piątej serii Przepisu na życie. 13 nowych odcinków trafi na antenę TVN już we wrześniu tego roku. Nie zmieni się główna obsada serialu. Fani Edyty Olszówki, Magdaleny Kumorek, Borysa Szyca, Mai Ostaszewskiej, Piotra Adamczyka czy Doroty Kolak mogą więc spać spokojnie. Za scenariusz nadal odpowiada Agnieszka Pilaszewska, reżyserią całości ponownie zajmie się natomiast Michał Rogalski....  Czytaj więcej »

Nowe wątki w “M jak miłość” po wakacjach

Czarne chmury nad rodziną Mostowiaków, miłosne dylematy Małgosi i dramat, który czeka serialową Jankę… Przed wami pierwsze przecieki odnośnie odcinków, które na antenie pojawią się tuż po wakacjach! Marek wciąż nie umie wybrać, która z kobiet jest dla niego ważniejsza: Anna czy Ewa… Mostowiak wie, że zwodząc je, rani uczucia obu. Z którą zdecyduje się spędzić resztę życia? Dzieci Mostowiaków spotykają...  Czytaj więcej »

Anka w ciąży z Mostowiakiem?!

Po wakacjach nowy sezon “M jak miłość” Nowe odcinki wrócą jesienią 2013 przynoszą kolejne zawirowania w miłosnym życiu Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski). A wszystko przez dwie kobiety, które nie potrafią się oprzeć wdowcowi! Anna (Tamara Arciuch) i Ewa Kolęda (Dominika Kluźniak) nadal walczą o Marka, ale siostra Hanki ma asa w rękawie. W zwiastunie nowego sezonu “M jak miłość” po wakacjach 2013...  Czytaj więcej »

Marek Rogalski chce zdobyć Agatę!

Co wydarzy się w nowych odcinkach Na dobre i na złe? Po odkryciu romansu Doroty (Aneta Todorczuk-Perchuć) i bójce z Adamem (Grzegorz Daukszewicz), Marek Rogalski dochodzi do wniosku, że powinien się rozstać ze swoją niewierną żoną. Marek z Na dobre i na złe chce być z Agatą! Czy Agata i Marek będą razem? W domu Rogalski nie podejmuje z ukochaną tematu pocałunku i udaje, że nic się nie stało. Zdrada Doroty nie idzie jednak...  Czytaj więcej »

“Prawo Agaty” wraca jesienią

Już po wakacjach 2013 nowe odcinki “Prawo Agaty” 4 sezon. – “Mamy świetną wiadomość dla fanów serialu “Prawo Agaty”. Już po przerwie wakacyjnej wystartuje czwarty sezon serialu. Zdjęcia do kolejnej serii, ruszą prawdopodobnie w czerwcu!” – napisano na oficjalnej stronie serialu Prawo Agaty. Skąd ta decyzja? Serial Prawo Agaty daje stacji TVN pierwsze pierwsze miejsce w rynku w grupie...  Czytaj więcej »

8. sezon “Doktora Who” w 2014 roku

Kolejny, ósmy już sezon “Doktora Who” pojawi się na antenie w 2014 roku. Pieczę nad cyklem dalej sprawuje Steven Moffat. Nie wiadomo na razie, kto z obsady powróci w 8 serii. Twórcy ujawnią tę informację po 23 listopada, czyli specjalnym odcinku na 50-lecie marki. Zapowiedziano też dodatkowy, świąteczny odcinek show, który zostanie wyemitowany na Boże Narodzenie. Doktor to bohater należący do niezwykłej rasy...  Czytaj więcej »