“Przyjaciele” dalej w TVN 7

If you're new here, you may want to subscribe to our RSS feed. Thanks for visiting!Od soboty (15 czerwca 2013 roku) na antenie kanału TVN 7 pojawi się szósta seria popularnego serialu “Przyjaciele”. Pierwszy odcinek szóstej serii zaczyna się wyjątkowo. Będąca w zaawansowanej ciąży Phoebe, nie może pojechać z przyjaciółmi do Londynu na ślub Rossa i Emily. Zostaje więc w Nowym Jorku, podczas gdy pozostali przyjaciele,...  Czytaj więcej »

Magda spędzi noc z Kazikiem

W czasie, gdy mała Julka (Lena Jonik) będzie z babcią Ewą (Ewa Gawryluk) u Igora (Kuba Wesołowski) w Manchesterze, Magda (Karolina Nolbrzak) spędzi gorącą noc z Kazikiem (Dobromir Dymecki). Poznaj szczegóły! “Na Wspólnej” (emisja w środę 5 czerwca) Magda zabierze Kazika – na jego wyraźną prośbę – na kolację do Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur). – “Nie powinnaś utwierdzać...  Czytaj więcej »

Co nowego w “M jak miłość” po wakacjach?

996 to ostatni odcinek “M jak miłość”! Co wydarzy się w serialu po wakacjach 2013? Nowe odcinki już jesienią od 2.09.2013. Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) wciąż nie może zdecydować się z kim chciałby związać się na stałe. O jego serce nadal walczy Ewa Kolęda (Dominika Kluźniak) i Anna Gruszyńska (Tamara Arciuch). W “M jak miłość” po wakacjach 2013 Marek ląduje w łóżku z Ewą! Czy namiętnym...  Czytaj więcej »

8. sezon “Doktora Who” w 2014 roku

Kolejny, ósmy już sezon “Doktora Who” pojawi się na antenie w 2014 roku. Pieczę nad cyklem dalej sprawuje Steven Moffat. Nie wiadomo na razie, kto z obsady powróci w 8 serii. Twórcy ujawnią tę informację po 23 listopada, czyli specjalnym odcinku na 50-lecie marki. Zapowiedziano też dodatkowy, świąteczny odcinek show, który zostanie wyemitowany na Boże Narodzenie. Doktor to bohater należący do niezwykłej rasy...  Czytaj więcej »

Natalia Sikora wygrała “The Voice of Poland”

27-letnie Natalia Sikora została zwyciężczynią drugiej edycji show “The Voice of Poland”. W finale programu spotkała się trójka uczestników niemal od początku typowanych na faworytów. We wczorajszym odcinku wystąpili Natalia Sikora, Dorota Osińska, Natalia Nykiel i Michał Sobierajski – reprezentujący różne style i osobowości, ale wszyscy równo utalentowani, więc walka była bardzo wyrównana. Finałowy...  Czytaj więcej »

Lucy zostawi Kusego?

Aresztowaną Lucy (Ilona Ostrowska) odwiedza Monika (Emilia Komarnicka). Agentka uważa, że żona kryminalistka stoi Kusemu na drodze do kariery. Czy Lucy z Rancza zostawi Kusego przez Monikę? Lucy (Ilona Ostrowska) nadal siedzi w areszcie. W końcu odwiedza ją Monika (Emilia Komarnicka). Agentka sztuki mówi Wilskiej, że Kusy (Paweł Królikowski) na szansę zrobić międzynarodową karierę, ale na drodze do niej stoi mu… żona...  Czytaj więcej »

Ostatni odcinek “Na dobre i na złe” przed wakacjami

Kiedy ostatni odcinek Na dobre i na złe przed wakacjami? Jak skończy się Na dobre i na złe? Na dobre i na złe odcinek 526 w środę, 29.05.2013, w TVP2. W ostatnim odcinku Na dobre i na złe 14 sezonu Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) i Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) wyjeżdżają razem na delegację. Podczas wyjazdu Falkowicz całuje Wiki. Piotr Gawryło (Marek Bukowski) chcąc chronić Hanę (Kamilla Baar) przed ciężarną...  Czytaj więcej »

Andrzej Falkowicz nie może oprzeć się Wiktorii!

Andrzej Falkowicz i Wiktoria Consalida od dawna mają się ku sobie, ale żadne z nich nie mówi wprost o swoich uczuciach. Falkowicz (Michał Żebrowski), jak przystało na uwodziciela-dżentelmena, subtelnie podrywa Wiktorię (Katarzyna Dąbrowska), a jej flirt z Falkowiczem dostarcza sporo przyjemności. W 523 odcinku NA DOBRE i NA ZŁE profesor kolejny raz prawi Wiki komplementy. Z zachwytem patrzy na Wiktorię, która imponuje mu inteligencją,...  Czytaj więcej »

Michael C. Hall produkuje nowy serial dla telewizji Showtime

Telewizja Showtime rozwija projekt adaptacji powieści Matthew Specktora “American Dream Machine”. Producentem jest Michael C. Hall. Książka opowiada o łowcy talentów i jego synach. To epicka historia o rodzinie, biznesie filmowym i zmianach, jakie przeszło Hollywood. Hall ma zamiar pojawić się w małej roli, ale jego priorytetem przy tym projekcie jest praca po drugiej stronie kamery. Aktor ostatnio wyreżyserował jeden...  Czytaj więcej »

Patrycja ucieka sprzed ołatarza!

Trwają przygotowania do ślubu Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz). Tuż przed samą ceremonią Elżbieta (Elżbieta Jarosik) zabiera Kochan na poważną rozmowę. Sugeruje, że ślub i brak dzieci unieszczęśliwią jej syna. Ślub Patrycji i Michała jest zagrożony. Patrycja z “Przyjaciółek” ucieka sprzed ołtarza. Patrycja bierze do siebie bolesne słowa Elżbiety. Ślub Patrycji i Michała jest...  Czytaj więcej »

Olga Barej odpadła z programu!

Ostatni odcinek muzycznego show “X Factor” trudno zaliczyć do wyjątkowo udanych. Mimo że tym razem motywem przewodnim miała być muzyka rockowa, uczestnicy wykonali piosenki takich artystów jak… Britney Spears czy Justin Timberlake. Jako pierwszy na scenie pojawił się jeden z faworytów, Grzegorz Hyży. “Jestem przekonany, że moja mama po raz pierwszy usłyszała ten utwór i mam nadzieję, że nadal żyje”...  Czytaj więcej »

Anna Piechowiak odpadła z “Top Model”

Za nami siódmy odcinek Top Model 3. Z programu odpadła Ania Piechowiak. Nie wykonała żadnego zadania, a jury stwierdziło, że dziewczyna nie ma psychiki, by pracować w show-biznesie. W 7. odcinku Top Model 3 dziewczyny zmierzyły się z zadaniem aktorskim oraz sportowym. Na zakończenie musiały wziąć udział w wampirzej sesji! Podzieliły się na trzy grupy – jedne wcielały się w rolę Belli z sag Zmierzch, drugie w rolę...  Czytaj więcej »

The Voices odpadł z “X Factor”!

Za nami pierwszy odcinek programu “X Factor” na żywo. Dziewięciu finalistów, wybranych przez surowych jurorów, wykonało największe hity ostatnich kilku miesięcy. Sceniczne zmagania rozpoczął duet Aicha i Asteya. Dziewczyny wykonały przebój Move in the Right Direction zespołu Gossip. “Kocham w was szaleństwo, ale to szaleństwo poparte jest świetnym śpiewem” – stwierdziła po ich występie Tatiana...  Czytaj więcej »

Klapa serialu “Wszystko przed nami”

Nic nie może wiecznie trwać – o prawdziwości tego powiedzenia obecnie na własnej skórze przekonuje się królowa polskich seriali, scenarzystka Ilona Łepkowska (58 l.). Telewizja Polska kończy emisję jej ostatniego “dziecka” – serialu “Wszystko przed nami”. Powód? Przyciągał on przed odbiorniki niespełna półtora miliona widzów. Mimo starań nie udało się poprawić tego wyniku. “Ostatni...  Czytaj więcej »

Hana odrzuca Piotra

Czy Hana i Piotr będą znowu razem? To pytanie zadają sobie wszyscy fani “Na dobre i na złe” którzy kibicują miłości Hany Goldberg (Kamilla Baar) i Piotra Gawryły (Marek Bukowski). Niestety Hana i Piotr w najbliższym czasie nie wrócą do siebie. W 524 odcinku, w środę, 15.05.2013, Hana wyznaje Piotrowi, że już go nie kocha i nie zamierza wiązać się z mężczyzną, który ma rodzinę. Goldberg umawia się na...  Czytaj więcej »