Nowy Wojtuś w serialu “M jak miłość”

If you're new here, you may want to subscribe to our RSS feed. Thanks for visiting!Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) i Małgosia (Joanna Koroniewska) z “M jak miłość” mają nowego syna! W 1072 odcinku “M jak miłość” pojawia się nowy Wojtuś Chodakowski, którego gra Feliks Matecki. Franek Korzeniewski, który grał małego Wojtka od samego początku odszedł z obsady “M jak miłość” w lutym...  Czytaj więcej »

Nowy serial kryminalny – “Prokurator”

Telewizja Polska zleciła ATM Grupie realizację kryminalnego serialu „Prokurator”, opowiadającego o losach emerytowanego prokuratora i młodego policjanta. Produkcja trafi do ramówki TVP2 wiosną przyszłego roku. Akcja serialu toczyć się będzie w Warszawie. Głównym jego bohaterem będzie prokurator, który po przejściu na emeryturę stara się rozwikłać zagadkę z przeszłości dotyczącą swojej rodziny. Pomóc mu w tym...  Czytaj więcej »

W USA skasowano 39 seriali!

Jak co roku, za oceanem polały się łzy twórców i fanów seriali. Stacje telewizyjne bezlitośnie miejsce na premiery w nowym sezonie. Z jakimi tytułami musimy się pożegnać? Maj to najgorętszy i wyjątkowo nerwowy miesiąc w telewizyjnym świecie. W tym czasie prezesi stacji kablowych i ogólnodostępnych obmyślają strategię, zerkają na cyferki i podejmują drastyczne decyzje, co do przyszłości seriali, gdy tymczasem ich twórcy...  Czytaj więcej »

Zuza wraca i chce walczyć o Przemka!

Jak podaje se.pl w nowym, szesnastym sezonie “Na dobre i na złe” widzowie po raz kolejny będą mogli oglądać Julię Kamińską w roli Zuzy. 3 września 2014 dziewczyna wróci z Afryki i postanowi namieszać w życiu byłego kochanka. Czy jej się to uda? – jeszcze nie wiadomo. Żródło info i foto: twoje-seriale.pl  Czytaj więcej »

Premierowy odcinek nowej serii “Na krawędzi” 1 lipca na Ipla.pl

Produkcja podała datę premiery. Już 1 lipca 2014 będziemy mogli zobaczyć na Ipla.pl pierwszy odcinek nowego sezonu (odpłatnie). Jesienią serial będzie emitowany w czwartki o 22:00. Żródło info i foto: twoje-seriale.pl  Czytaj więcej »

Marek Mostowiak w niebezpieczeństwie!

W nowym odcinku „M jak miłość” w dużym niebezpieczeństwie jest Marek, gdyż chłopak, który na niego kiedyś napadł, wychodzi z więzienia… Dominik Sulej (Oskar Stoczyński) – chłopak, który napadł na Marka – wychodzi na wolność. Od razu nawiązuje kontakt ze swoim przyjacielem Bartkiem (Wacław Warchoł). Chce, aby Bartek pomógł mu w zaszkodzeniu Markowi (Kacper Kuszewski), a mianowicie planuje włamanie do sklepu....  Czytaj więcej »

4. edycja “Top model” już jesienią!

Jesienią w TVN pojawi się czwarty sezon programu „Top model. Zostań modelką!”. – “Ostatnia edycja była na antenie rok temu. Miała bardzo dobre wyniki, więc zdecydowaliśmy się na kolejną serię” – mówi Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, wiceszef programowy TVN. Nadawana wiosną ub.r. trzecia edycja „Top model. Zostań modelką!” gromadziła średnio 2,23 mln oglądających. W czasie nadawania reality-show...  Czytaj więcej »

Andrzej zdradzi żonę z Sonią?!

Nowy romans w “M jak miłość”? Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) jest o krok o małżeńskiej zdrady. Sonia (Marta Król) tak zawróciła mu w głowie, że żona, która ostatnio bardzo go zaniedbuje, schodzi na dalszy plan. W 1066 odcinku “M jak miłość” Marta (Dominika Ostałowska) przyłapuje ukochanego z Sonią i zaczyna się martwić, że Andrzej ją zdradzi. A on w końcu przyznaje się Soni do swoich...  Czytaj więcej »

Vectra zmienia regulamin, klienci mogą zrywać umowy

Vectra, drugi w Polsce operator telewizji kablowej pod względem liczby abonentów, wprowadza zmiany w regulaminach, wykazie kanałów i cennikach. W przypadku braku akceptacji zmian klientom przysługuje prawo do rozwiązania umowy bez ponoszenia kary. Przy okazji zmiana prawa telekomunikacyjnego, sieć Vectra uaktualnia dotychczas obowiązujące zapisy umów, regulaminów i cenników. Nowe regulaminy obowiązują już od 17 kwietnia w...  Czytaj więcej »

Nowe seriale w telewizji

Spis seriali na wtorek, 13.05.2014. Jakie seriale telewizji we wtorek, 13.05.2014, godziny emisji seriali, w których stacjach telewizyjnych, nowe seriale w maju 2014. Seriale we wtorek, 13.05.2014 – nowe odcinki “M jak miłość”, “Barw szczęścia”, “Na Wspólnej”, nowy 5 sezon “Prawa Agaty” oraz telenowele: “Nieposkromiona miłość’ i “Prawdziwe uczucie”. Żródło...  Czytaj więcej »

Nowy romans w “M jak miłość”!

Na miłość nigdy nie jest za późno! Dowód? Nowy romans w sadze rodu Mostowiaków, który połączy Kolędę (Artur Barciś), ojca Ewy (Dominika Kluźniak), z Wandą (Maria Rybarczyk), matką Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Ledwo Jerzy Kolęda zamieści w lokalnej prasie ogłoszenie matrymonialne, w jego życiu pojawi się kobieta. Lecz – wbrew pozorom – wcale nie będzie to piękność, która odpowie na anons sadownika,...  Czytaj więcej »

“Ranczo”: Jerry pomaga Lucy

Ksiądz otrzymuje tajemnicze wezwanie do kurii. Kiedy wraca, sprawa staje się jeszcze bardziej dziwna. Proboszcz został zobowiązany do milczenia i nawet Michałowa nie potrafi niczego z niego wyciągnąć. Wielość kandydatów do kupna dworku wywołuje konflikty. Michałowa podejrzewa, że ktoś rzucił zły urok na wieś. Kusy i Lucy przygotowują się do wyjazdu. Dawny przyjaciel z ambasady, Jerry, pojawia się w Wilkowyjach. Ma pomóc...  Czytaj więcej »

Nowy ordynator nie pasuje Hanie!

W 557. odcinku “Na dobre i na złe” pojawi się nowy bohater: doktor Krzysztof Radwan. A do obsady serialu dołączy Mateusz Damięcki (znany m.in. z takich filmów jak “Przedwiośnie” i “Kochaj i tańcz”). Aktor wcieli się w rolę nowego ordynatora ginekologii i tym samym stanie się przełożonym Hany. Goldberg nie będzie zachwycona takim obrotem spraw, więc konflikty i kłótnie z szefem będą na...  Czytaj więcej »

Zwiastun “Orange Is The New Black 2″

Premiera na platformie Netflix 6 czerwca 2014! Zobaczcie pierwszą, oficjalną zapowiedź. Wszystkim, którzy szukają czegoś niebanalnego – serdecznie polecamy serial “Orange Is The New Black” (tylko 18+). Żródło info i foto: twoje-seriale.pl  Czytaj więcej »

“The Leftovers” – nowy serial HBO

“The Leftovers” to jeden z najpoważniejszych projektów stacji HBO na 2014 rok. Niezwykle ambitna produkcja opowiadać będzie o wydarzeniach po biblijnym końcu świata, który nie przebiegł zgodnie z oczekiwaniami. Ma to być historia osób, które nie załapały się na sąd ostateczny i pozostały na Ziemi. Od momentu tak zwanej Paruzji świat już nigdy nie będzie wyglądać tak samo. Lindelof napisał scenariusz pilotowego...  Czytaj więcej »