TVP Info od września w nowym studio

If you're new here, you may want to subscribe to our RSS feed. Thanks for visiting!TVP Info od 1 września br. nie tylko stanie się pełnowymiarowym kanałem newsowym, ale zyska też odświeżone studio. W związku z jego remontem serwisy informacyjne nadawane są obecnie ze studia zastępczego. – “Modernizacja studia TVP Info polega przede wszystkim na powiększeniu części studyjnej, tak by osiągnąć więcej możliwości...  Czytaj więcej »

Marta zabije człowieka?

Marta zawsze na pierwszym miejscu stawiała rodzinę. Dla najbliższych gotowa była na wiele. Już niedługo bohaterka posunie się do ostateczności, gdy życie najbliższych jej osób znajdzie się w niebezpieczeństwie. Porachunki Andrzeja z mafią doprowadzą do dramatycznych wydarzeń. W jesiennych odcinkach “M jak miłość” widzowie zobaczą mrożące krew w żyłach sceny. Spokojna i rozsądna dotąd córka Mostowiaków...  Czytaj więcej »

Katarzyna Dorosińska jako młodsza siostra Michała Orlicza

Julka (Katarzyna Dorosińska) pojawia się na przyjęciu urodzinowym Michała (Antoni Pawlicki). Okazuje się, że dziewczyna jest siostrą Orlicza i przyjechała specjalnie dla niego aż z Wrocławia. Co Julka z “Komisarza Aleksa” wręczy bratu z okazji jego święta? Okaże się, że Julka przywiozła Michałowi obrożę dla Aleksa! Co ciekawe prawie taki sam podarunek Orlicz dostanie od Lucyny (Magdalena Walach). – “Jesteście...  Czytaj więcej »

Boscy nad morzem!

Boscy wybierają się nad morze! Ludwik (Tomasz Karolak), Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Tomek (Maciej Musiał), Kuba (Adam Zdrójkowski) i Kacper (Mateusz Pawłowski) wyjeżdżają do Gdyni, gdzie rodzinnie i bardzo aktywnie spędzają wakacje. Trzy nowe odcinki “Rodzinki.pl” 5 sezon nad Bałtykiem! Romantyczne chwile małżeństwo spędzi w Orłowie. To właśnie tam Ludwik zabierze Natalię na molo. Nie zabraknie również...  Czytaj więcej »

Co nowego wydarzy się w “Pierwszej miłości”

Ostatni sezon “Pierwszej miłości” zakończył się dość burzliwie i pozostawił widzom wiele wątpliwości, które powinny rozwiać nowe, wrześniowe odcinki serialu. Główna bohaterka, Marysia (Aneta Zając) została wplątana w intrygę i posądzona o zdradę swojego partnera, Huberta (Michał Czernecki). Do zdrady faktycznie nie doszło, ale pewne osoby z otoczenia dziewczyny, za wszelką cenę chciały uczynić ją odpowiedzialną...  Czytaj więcej »

Co w czwartym sezonie “Komisarza Alexa”?

W nowych odcinkach “Komisarza Aleksa” po wakacjach 2013 pojawi się nowa bohaterka. Julka, czyli siostra Michała Orlicza (Antoni Pawlicki) przyjedzie do Łodzi, by zrobić bratu urodzinową niespodziankę. Nie wiadomo jeszcze, kto wcieli się w Julkę. – “Cała ekipa jest już gotowa do pracy! Trwają jeszcze castingi do ról gościnnych w poszczególnych odcinkach, wybieramy też aktorkę, która wcieli się w siostrę...  Czytaj więcej »

Nowe uczucie w “M jak miłość”

Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) od dawna kocha się w Marcinie (Mikołaj Roznerski), ale tajemnicza siła dotąd pchała go w kierunku Agi (Magda Walach). Co się zmieni po wakacjach? Przypomnijmy, że Marcin, zabójczo przystojny bratanek Tomka (Andrzej Młynarczyk), dał się poznać jako mężczyzna mało odporny na wdzięki kobiet, zwłaszcza sporo od siebie starszych. Romansował z Weroniką (Elżbieta Jędrzejewska-Futera), żoną majętnego...  Czytaj więcej »

Martyna Wojciechowska szykuje piąty sezon “Kobiety na krańcu świata”

Trwają zdjęcia do piątej serii programu podróżniczego Martyny Wojciechowskiej “Kobieta na krańcu świata”. Widzowie zobaczą go jesienią 2013 roku. – “W nowej serii postawiliśmy na trudniejsze tematy i mniej dostępne dla kamer miejsca” – mówi nam Anna Machowska, producentka cyklu. Ekipa programu odwiedziła już m.in. nielegalne kopalnie złota w Sudanie Południowym ogarniętym do niedawna wojną. –...  Czytaj więcej »

Jesienią nowa seria “Hotelu 52″

Telewizja Polsat w piątek 14 czerwca br. rozpocznie zdjęcia do siódmego sezonu serialu “Hotel 52”. W nowej serii do obsady produkcji dołączy Weronika Rosati, nie będzie w niej natomiast Laury Samojłowicz, grającej dotąd główną rolę. W 13 odcinkach nowej serii widzowie śledzić będą dalsze losy pracowników i gości tytułowego hotelu. Akcja serialu skoncentruje się na postaci Tomasza granego przez Filipa Bobka oraz na...  Czytaj więcej »

Policja ustali kto zabił Igora?

Kto zabił Igora z “Pierwszej miłości”? Na to pytanie widzowie poznają odpowiedź dopiero w nowych odcinkach serialu we wrześniu. Pierwsza miłość po wakacjach 2013 od poniedziałku, 2.09.2013. Nowy sezon “Pierwszej miłości” przynosi rozwiązanie kryminalnej zagadki kto stoi za zabójstwem Igora Kaczmarczyka (Rafał Mohr). Policja wpada na trop zabójcy Igora. Czy to Karol Weksler (Karol Strasburger) zabił...  Czytaj więcej »

Agata Woźnicka ponosi karę za seks z Witkiem Latoszkiem!

Nowe odcinki “Na dobre i na złe” jesienią 2013 przynoszą kolejne spięcia między Agatą Woźnicką (Emilia Komarnicka) a Witkiem Latoszkiem (Bartosz Opania). Agata z “Na dobre i na złe” po seksie z Witkiem wciąż przeżywa ciężkie chwile. Emilia Komarnicka zdradza, że jej bohaterka musi stawić czoła nie tylko przełożonemu, z którym spędziła upojne chwile, ale także zupełnie nowym zawodowym wyzwaniom,...  Czytaj więcej »

Piąta seria “Przepisu na życie” już we wrześniu!

Pod koniec maja ruszyły zdjęcia do piątej serii Przepisu na życie. 13 nowych odcinków trafi na antenę TVN już we wrześniu tego roku. Nie zmieni się główna obsada serialu. Fani Edyty Olszówki, Magdaleny Kumorek, Borysa Szyca, Mai Ostaszewskiej, Piotra Adamczyka czy Doroty Kolak mogą więc spać spokojnie. Za scenariusz nadal odpowiada Agnieszka Pilaszewska, reżyserią całości ponownie zajmie się natomiast Michał Rogalski....  Czytaj więcej »

Nowe wątki w “M jak miłość” po wakacjach

Czarne chmury nad rodziną Mostowiaków, miłosne dylematy Małgosi i dramat, który czeka serialową Jankę… Przed wami pierwsze przecieki odnośnie odcinków, które na antenie pojawią się tuż po wakacjach! Marek wciąż nie umie wybrać, która z kobiet jest dla niego ważniejsza: Anna czy Ewa… Mostowiak wie, że zwodząc je, rani uczucia obu. Z którą zdecyduje się spędzić resztę życia? Dzieci Mostowiaków spotykają...  Czytaj więcej »

Anka w ciąży z Mostowiakiem?!

Po wakacjach nowy sezon “M jak miłość” Nowe odcinki wrócą jesienią 2013 przynoszą kolejne zawirowania w miłosnym życiu Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski). A wszystko przez dwie kobiety, które nie potrafią się oprzeć wdowcowi! Anna (Tamara Arciuch) i Ewa Kolęda (Dominika Kluźniak) nadal walczą o Marka, ale siostra Hanki ma asa w rękawie. W zwiastunie nowego sezonu “M jak miłość” po wakacjach 2013...  Czytaj więcej »

Co nowego w “M jak miłość” po wakacjach?

996 to ostatni odcinek “M jak miłość”! Co wydarzy się w serialu po wakacjach 2013? Nowe odcinki już jesienią od 2.09.2013. Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) wciąż nie może zdecydować się z kim chciałby związać się na stałe. O jego serce nadal walczy Ewa Kolęda (Dominika Kluźniak) i Anna Gruszyńska (Tamara Arciuch). W “M jak miłość” po wakacjach 2013 Marek ląduje w łóżku z Ewą! Czy namiętnym...  Czytaj więcej »