Co w czwartym sezonie “Komisarza Alexa”?

If you're new here, you may want to subscribe to our RSS feed. Thanks for visiting!W nowych odcinkach “Komisarza Aleksa” po wakacjach 2013 pojawi się nowa bohaterka. Julka, czyli siostra Michała Orlicza (Antoni Pawlicki) przyjedzie do Łodzi, by zrobić bratu urodzinową niespodziankę. Nie wiadomo jeszcze, kto wcieli się w Julkę. – “Cała ekipa jest już gotowa do pracy! Trwają jeszcze castingi do ról gościnnych...  Czytaj więcej »

Martyna Wojciechowska szykuje piąty sezon “Kobiety na krańcu świata”

Trwają zdjęcia do piątej serii programu podróżniczego Martyny Wojciechowskiej “Kobieta na krańcu świata”. Widzowie zobaczą go jesienią 2013 roku. – “W nowej serii postawiliśmy na trudniejsze tematy i mniej dostępne dla kamer miejsca” – mówi nam Anna Machowska, producentka cyklu. Ekipa programu odwiedziła już m.in. nielegalne kopalnie złota w Sudanie Południowym ogarniętym do niedawna wojną. –...  Czytaj więcej »

Monika Richardson zostanie sama w programie

Jego telewizyjna kariera zgaśnie równie szybko, jak rozbłysła. Zbigniew Zamachowski (52 l.) jeszcze latem tego roku powinien pożegnać się z TVP 2 i programem “Pytanie na śniadanie”. Jest tam prezenterem, występując u boku swojej nowej miłości Moniki Richardson (41 l.). Początkiem jego końca okazał się miniony weekend. W piątek miał prowadzić poranny program, jednak nie pojawił się w TVP. Monice Richardson...  Czytaj więcej »

Ola Szwed zastąpi Annę Głogowską w “Tylko taniec”?

Anna Głogowska, która niedawno zadebiutowała w roli gospodyni programu Tylko taniec, może pożegnać się z tanecznym show Polsatu. Mówi się, że partnerkę Piotra Gąsowskiego wygryzie Ola Szwed. Czy pozycja tancerki faktycznie jest zagrożona? Kiedy Ania zastępowała na stanowisku prowadzącej “Got to dance” Kasię Kępkę, Nina Terentiew – dyrektor programowa Polsatu miała nadzieję, że kreuje nową gwiazdę....  Czytaj więcej »

“Ranczo” wróci z nowym sezonem

Po serii naszych artykułów tak producenci, jak i szefowie w telewizji wzięli się ostro do roboty. Pod koniec miesiąca mają rozpocząć się prace nad 8 sezonem serialu Ranczo – głosi oficjalny komunikat producentów. Na pewno widzowie będą mogli śledzić losy bohaterów Rancza jeszcze wiosną przyszłego roku. Wszystkie decyzje już zapadły, nikt nie będzie odwlekał pracy nad nową serią. Ludzie z telewizji i producenci...  Czytaj więcej »

Życie Pawła Zduńskiego zmieni się diametralnie

W życiu Pawła Zduńskiego pojawi się nowa kobieta Ala, matka małej Basi (Gabriela Raczyńska), która przychodzi do bistro “Za rogiem”. Anna Mucha (33 l.) czy Olga Frycz (27 l.) – która na stałe zdobędzie serce Rafała Mroczka (30 l.)? Serialowy Paweł (Rafał Mroczek) przez lata był związany z Madzią (Anna Mucha). Jednak kiedy ich drogi na chwilę się rozeszły, zrobił się strasznie kochliwy. Tym razem w oko...  Czytaj więcej »

Abonenci nc+ mogą wrócić do starych umów wg UOKiK

Przy wprowadzeniu oferty nc+ złamano prawo – uznała prezes UOKiK. Urząd zobowiązał platformę, by dalej świadczyła klientom usługi na dotychczasowych zasadach. Spółka, która ma też zapłacić 11 mln zł kary, nie wie jeszcze, czy się odwoła od tej decyzji. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta postępowanie administracyjne wobec ITI Neovision, operatora platformy n, a teraz także nowej platformy nc+ wszczął 2 kwietnia...  Czytaj więcej »

Tomasz Borkowski w “M jak miłość”

Do serialu „M jak miłość” właśnie dołączył Tomasz Borkowski. Aktor gra postać Roberta Lubińskiego – nowego sąsiada Zduńskich na Deszczowej. Aktor znany jest widzom z kilku z produkcji historycznych, mi.n. „1920. Wojna i miłość”, „Czas honoru”, czy „Tajemnica Westerplatte” oraz z komedii „JOB czyli ostatnia szara komórka”. — “Dokonała się pewna wolta w moim życiu, polegająca na tym, że...  Czytaj więcej »

“Polski turniej wypieków” z nową prowadzącą

Katarzyna Skrzynecka (43 l.) ma powód do radości – wraca do telewizji! Jak dowiedział się “Fakt”, aktorka została prowadzącą program “Polski turniej wypieków” w telewizji TLC. Zastąpi poprzednią gospodynię Martę Grycan (41 l.). Plotkuje się, że producenci postanowili nie przedłużać umowy z Grycanką ze względu na jej problemy z komornikiem, który miał już nawet licytować wyposażenie jej...  Czytaj więcej »

Nowa postać w serialu “Ranczo”

Bartłomiej Magdziarz w „Ranczu” gra postać Łukasza. Nam zdradza, czego możemy się spodziewać po jego bohaterze. – “Moja postać nazywa się Łukasz i to jest kolejny mężczyzna, który się kręci wokół córki wójta. To jest artysta, który chce zmieniać świat, ale jest też coś niepokojącego w tym jego wizerunku. Potem sytuacja zaczyna się jeszcze bardziej komplikować. Myślę, że ten wątek spodoba się wszystkim...  Czytaj więcej »

Tajemniczy mężczyzna z przeszłości w “Na Wspólnej”

Mały Franek znowu wybiera się do Ziębów. Tym razem chce jechać ze starszą siostrą, Kasią. Chłopiec, wpatrując się w portret Marii wiszący w ich domu, wyraźnie stara się przekonać ją do Ziębowej… Po ich wizycie w barze dziewczynka oświadcza bratu, że nie chce mieć z nią nic wspólnego! Co to wszystko znaczy? Franek ponownie decyduje się odwiedzić bohaterkę, tym razem już sam. Chłopiec jest przygnębiony, nie chce...  Czytaj więcej »

Nowa pracownica zagrozi Patrycji

Do obsady serialu „Przyjaciółki” dołącza Dominika Kojro, znana z roli Oli w „Pierwszej miłości”. Aktorka zagra Sylwię, ubiegającą się o pracę w charakterze rejestratorki w gabinecie Michała (Marcin Rogacewicz) i Tadka (Maciej Brzoska). Jej pojawienie wywoła lawinę nieprzewidzianych zdarzeń… Gabinet rehabilitacyjny Michała i Tadka cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że postanawiają oni zatrudnić dodatkową...  Czytaj więcej »

Nowa struktura w TVP

Podczas poniedziałkowego posiedzenia Rada Nadzorcza Telewizji Polskiej zatwierdziła nowy regulamin organizacyjny spółki TVP oraz regulamin zarządu spółki. Jaka będzie nowa struktura TVP? Nowa struktura przewiduje m.in. utworzenie Telewizyjnej Agencji Informacyjnej w oparciu o obecną Agencję Produkcji Audycji Informacyjnych oraz redakcje programów informacyjnych: “Wiadomości”, “Teleexpressu”, “Panoramy”,...  Czytaj więcej »

“Must be the music” wygrywa z “X Factorem”!

Pierwszy odcinek piątej edycji “Must be the music” oglądało 4,19 mln widzów. To więcej niż zgromadziła premierowa odsłona programu “X Factor 3″. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, muzyczny show Polsatu zanotował zresztą najlepsze otwarcie w historii. Z kolei pierwszy odcinek trzeciej serii “X Factora” cieszył się mniejszą popularnością. Zgromadził przed telewizorami 3,88 mln widzów....  Czytaj więcej »

Nowa miłość Przemka z “Na dobre i na złe”

Przemek Zapała od śmierci Ludmiły nie był widywany kobietą. Ale to się zmieni… Młody lekarz z serialu “Na dobre i na złe” znowu będzie miał wzięcie u płci pięknej. Koło Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz, 33 l.) zaczną kręcić się dwie młode dziewczyny. Na randce w ciemno zorganizowanej przez kolegę Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz), pozna Olę (Annę Karczmarczyk, 22 l.) i Klaudię (Julia Wyszyńska,...  Czytaj więcej »