Po wakacjach Igor wraca z Anglii!

If you're new here, you may want to subscribe to our RSS feed. Thanks for visiting!Powrót Igora Nowaka (Jakub Wesołowski), jego walka o serce Magdy (Karolina Nolbrzak), aż w końcu śmierć Magdy, który zginie w jeszcze niewyjaśnionych okolicznościach. Zwiastun “Na Wspólnej” po wakacjach gwarantuje, że w życiu bohaterów serialu naprawdę będzie się działo. Czy Magda zostawi Kazika (Dobromir Dymecki) dla Igora? Powrót...  Czytaj więcej »

Marta wyzna swoje uczucia Pawłowi

Marta (Joanna Jabłczyńska) i Paweł (Rafał Cieszyński) zdołają ocalić swój związek. Za to między Nicole (Maria Niklińska) a Mikołajem (Krzysztof Wieszczek) narodzi się poważny konflikt. W odpowiedzi Woliński wyrazi swoją obawę, że ukochana odejdzie od niego. Powód? Swego czasu pokochała go, bo podświadomie rozpoznała w nim… Janusza (Radosław Pazura). Zresztą Marta będzie miała podobne wątpliwości. Uda się...  Czytaj więcej »

Magda spędzi noc z Kazikiem

W czasie, gdy mała Julka (Lena Jonik) będzie z babcią Ewą (Ewa Gawryluk) u Igora (Kuba Wesołowski) w Manchesterze, Magda (Karolina Nolbrzak) spędzi gorącą noc z Kazikiem (Dobromir Dymecki). Poznaj szczegóły! “Na Wspólnej” (emisja w środę 5 czerwca) Magda zabierze Kazika – na jego wyraźną prośbę – na kolację do Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur). – “Nie powinnaś utwierdzać...  Czytaj więcej »

Magda Gessler w “Na Wspólnej”

Jakiś czas temu Włodek (Mieczysław Hryniewicz) podejrzewał Marię (Bożena Dykiel) o zdradę z Tadeuszem (Jerzy Schejbal), a po wakacjach Ziębowa będzie szaleć z zazdrości o… Magdę Gessler. Pojawienie się na Wspólnej Magdy Gessler miał być wielką niespodzianką dla fanów telenoweli na jesień tego roku. I właśnie z tego powodu próbowano ten fakt jak najdłużej utrzymać w największej tajemnicy. Tyle że okazało...  Czytaj więcej »

Patryk wyczuje dziwne zachowanie Pawła

Patryk nie może doczekać się pierwszej lekcji jazdy konnej u Pawła. Jednak Woliński bardzo się spóźnia. Na dodatek, zamiast przeprosić, zaczyna traktować gościa w niemiły i szorstki sposób. Chłopak wyczuwa, że mężczyzna go nie lubi. Zwraca mu uwagę, że jeśli nie chce spotykać się z synem byłego faceta Marty, to nikt mu nie każe! Dochodzi do awantury. Konarska jest oburzona zachowaniem ukochanego. Nie może zrozumieć,...  Czytaj więcej »

Akcja w “Na Wspólnej” nie zwalnia tempa

Chociaż wielkimi krokami zbliżają się wakacje i czas odpoczynku, życie bohaterów “Na Wspólnej” wciąż nie zwalania tempa! Do Izy przychodzi komisarz Wróbel, by zabiera ją na przesłuchanie. A Jerzy kolejny raz musi przeprosić żonę, że swoją powieścią wpędził ją w kłopoty. Na komisariacie Brzozowska potwierdza, że po śmierci Wiktora zajmowała się finansami firmy. Policjant sugeruje, że jeden z firmowych...  Czytaj więcej »

Wielka awantura u Brzozowskich

Małżeństwa Brzozowskich nie da się już ocalić. Andrzej (Tomasz Schimscheiner) zdecyduje się porzucić żonę i zamieszka z kochanką. Gdy Basia (Grażyna Wolszczak) będzie planować zemstę na niewiernym mężu, na jaw wyjdzie, że Kuba (Kacper Łukasiewicz) nie jest synem Andrzeja. Przed nami ostatecznie starcie Andrzeja i Basi. Brzozowski spotka się z żoną, aby omówić sprawy rozwodowe. Ma nadzieję, że tym razem obejdzie...  Czytaj więcej »

Ola Ziemińska przedawkuje narkotyki!

Ostatnie tygodnie nie były najlepszym czasem w życiu Oli. Dziewczyna wciąż próbuje się pozbierać po rozstaniu z Olivierem. Jednocześnie musi też uczyć się przed egzaminem, a to ją przerasta. Młoda Zimińska idzie do pubu i kupuje narkotyki od jakiegoś mężczyzny. Po zażyciu tabletki kompletnie zamroczona wychodzi z lokalu i… traci przytomność! Co stanie się dalej? Czy uda się jej na czas udzielić pomocy? Sprawdźcie,...  Czytaj więcej »

“Na Wspólnej”: Błażej i Emilka znów będą razem?

Samobójcza próba Emilki (Katarzyna Pyszyńska) wstrząśnie zarówno Błażejem (Radek Rutkowski), jak i Dawidem (Tomasz Borkowski). Jakie konsekwencje przyniesie dramatyczny krok dziewczyny? Zdradzamy, że w 1763. odcinku (emisja w czwartek 16 maja) Błażej oznajmi Agnieszce (Katarzyna Walter), że chce pomóc przebywającej na szpitalnym oddziale psychiatrycznym Emilce, ale nie wie, jak to zrobić. Przyzna, że cała sytuacja go przerosła....  Czytaj więcej »

Koniec małżeństwa Basi i Andrzeja!

Odkąd na swojej drodze Andrzej spotkał Jagodę, jego życie wywróciło się do góry nagami. Mężczyzna zupełnie stracił głowę dla rudowłosej architekt, wdając się z nią w gorący romans. Gnębiony wyrzutami sumienia bohater niespodziewanie opamiętał się i wrócił na łono rodziny. Nie został jednak gorąco przyjęty przez zranionych najbliższych. Uratować relacje między skłóconymi małżonkami miał wyjazd do Stanów...  Czytaj więcej »

Emilka straci Jasia?

Wydawało się, że najgorsze chwile Emilka ma już za sobą. Po urodzeniu dziecka licealistka odnalazła szczęście u boku Błażeja. Oboje nie widzieli poza sobą świata. Niestety, demony przeszłości znów dały o sobie znać. Do życia bohaterki znów powrócił ojciec Jasia. Dawid postanowił odzyskać syna. W związku ze sprzeciwem dziewczyny na jakiekolwiek kontakty z dzieckiem, mężczyzna zdecydował dochodzić swoich praw w...  Czytaj więcej »

Ola znów ostro imprezuje

Ukochany zaprasza Olę na imprezę do swojego domu. Powodem spotkania jest przyjazd jego przyjaciółki, Eweliny, która przylatuje z Amsterdamu. Zimińska dowiaduje się od Indiany, że znajoma jest modelką i… byłą dziewczyną Oliviera! Podczas imprezy wszyscy chłopcy krążą wokół atrakcyjnej koleżanki. Zdenerwowana Ola, widząc jak jej chłopak i Ewelina raczą się ecstasy, również zażywa pigułkę. Czy znów zupełnie...  Czytaj więcej »

Śmierć rozdzieli ich na zawsze…

Igor nigdy nie miał szczęścia w miłości. Wydawało się jednak, że u boku Magdy odnalazł to, czego od dawna szukał. Początkowo nie wszystko układało się po myśli Nowaka. Przelotna znajomość zmieniła się w miłość, dopiero, gdy okazało się, że Żebrowska jest w ciąży. To właśnie narodziny Julii sprawiły, że Igor i Magda znów się do siebie zbliżyli. Wiele wskazywało na to, że ostatecznie rodzice dziewczynki...  Czytaj więcej »

Jakub Wesołowski porzuci aktorstwo?

Fani Kuby Wesołowskiego z niepokojem obserwują ostatnie poczynania swojego ulubieńca. Aktor nie tylko coraz rzadziej pojawia się w serialu “Na Wspólnej”, ale także zrezygnował z występów w “Komisarzu Aleksie”. Mówiło się, że jest on zajęty przygotowaniami do ślubu ze swoją narzeczoną, Agnieszką Szczurek. Okazuje się jednak, że jego głowę zaprząta teraz zupełnie inna sprawa. Serialowy gwiazdor...  Czytaj więcej »

Dlaczego Bogdan uciekł od rodziny?

Adoptowany syn Ziębów z “Na Wspólnej” po 20 latach wraca do Polski z Niemiec! Kim jest Bogdan? Dlaczego wyjechał z Polski i wyrzekł się rodziców? Jakie tajemnice z przeszłości skrywają Marią (Bożena Dykiel) i Włodek (Mieczysław Hryniewicz)? W “Na Wspólnej” odc. 1738 Maria wyznaje synowi, że gdy był nastolatkiem oddali go do internatu, bo groził mu poprawczak. Co tak zrobił w młodości Bogdan Berg?...  Czytaj więcej »