Profesor Falkowicz i Adam Krajewski trafią za kratki?

If you're new here, you may want to subscribe to our RSS feed. Thanks for visiting!Nad głowami Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski) i Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) z “Na dobre i na złe” zbierają się czarne chmury! W nowych odcinkach “Na dobre i na złe” po wakacjach 2013 wizja odsiadki w więzieniu za nielegalne badania kliniczne w Szwajcarii i podawanie pacjentom leków z eksperymentów medycznych...  Czytaj więcej »

Koniec miłości Consalidy i Falkowicza?

Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) i Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) z “Na dobre i na złe” jeszcze nie zaczęli ze sobą na romansować, a uczucie, jakie ich połączyło, już zostaje wystawione na ciężką próbę. W “Na dobre i na złe” po wakacjach 2013 Wiktoria dowiaduje się, że Falkowicz dawał jej matce Wandzie (Barbara Lauks) leki ze swoich nielegalnych badań klinicznych prowadzonych w Szwajcarii....  Czytaj więcej »

Marek Rogalski zaproponuje Agacie związek

W nowym sezonie Marek (Jan Wieczorkowski) zaproponuje Agacie (Emilia Komarnicka) związek. W finale poprzedniego sezonu “Na dobre i na złe” Marek Rogalski przyłapał swoją żonę Dorotę (Aneta Todorczuk-Perchuć) na zdradzie. Urażony natychmiast rzucił się do bicia jej kochanka Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz). Niestety, jesienią sprawa stanie się tajemnicą poliszynela, bo zarówno do zdrady, jak i do bójki...  Czytaj więcej »

Przemek Zapała będzie chciał zabić Falkowicza!

Oświadczyny Falkowicza (Michał Żebrowski), który w nowym sezonie “Na dobre i na złe” po wakacjach 2013 prosi Wiktorię Consalidę (Katarzyna Dąbrowska) o rękę niemal doprowadzają do rozlewu krwi w Leśnej Górze. Na wieść o zaręczynach Falkowicza z Wiktorią Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) wpada w szał i próbuje zabić profesora! Nie może bowiem znieść myśli, że lekarz, który ponosi winę za śmierć Ludmiły...  Czytaj więcej »

Bartosz Opania nie chce już grać Latoszka?

Dwanaście lat gry w jednym serialu może znudzić najbardziej lojalnego aktora. Bartosz Opania (43 l.), czyli doktor Latoszek z “Na dobre i na złe”, ma już dość. Chociaż losy serialowego Witka są jednym z najchętniej śledzonych przez fanów wątków, już niedługo może się to zmienić. Telewizyjny gwiazdor podobno coraz częściej myśli o rozstaniu z telenowelą. Czy scenarzyści zdecydują się uśmiercić sympatycznego...  Czytaj więcej »

Hana Goldberg prześladowana przez chorą psychicznie pacjentkę

Co się wydarzy w “Na dobre i na złe” po wakacjach 2013? Jak potoczą się losy Hany Goldberg (Kamilla Baar), która chciała adoptować dziecko pacjentki, ale została oszukana przez Paulę (Maja Bohosiewicz). W “Na dobre i na złe” odcinek 534 w środę, 23.10.2013, do obsady Na dobre i na złe dołącza Aldona Orman. Aktorka w “Na dobre i na złe” gra pacjentkę Hany, Krystynę Kraśnicką, która...  Czytaj więcej »

Kto będzie świętował Dzień Ojca za rok?

Seriale po wakacjach 2013 będą obfitować w emocjonujące zwroty akcji, które odmienią życia głównych postaci. Dzień Ojca, który przypada 23 czerwca już w przyszłym roku będą świętować serialowi bohaterowie, którzy w ostatnich odcinkach przed wakacjami nawet się nie spodziewali, że zostaną ojcami. Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) i Irek Podleśny (Maciej Jachowski) z “M jak miłość”, Mikołaj (Krzysztof...  Czytaj więcej »

Paulina Chruściel wraca do “Na dobre i na złe”

W “Na dobre i na złe” po wakacjach 2013 fani seriali muszą być przygotowani na naprawdę silne emocje. We wtorek 11 czerwca na planie “Na dobre i na złe” pojawiła się Paulina Chruściel, która grała ukochaną Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz). Ludmiła Papierniak zmarła w Izraelu na guza kręgosłupa, ale jej pogrzeb nigdy nie był pokazany w serialu. Czy Ludmiła z “Na dobre i na złe” żyje?...  Czytaj więcej »

Agata Woźnicka ponosi karę za seks z Witkiem Latoszkiem!

Nowe odcinki “Na dobre i na złe” jesienią 2013 przynoszą kolejne spięcia między Agatą Woźnicką (Emilia Komarnicka) a Witkiem Latoszkiem (Bartosz Opania). Agata z “Na dobre i na złe” po seksie z Witkiem wciąż przeżywa ciężkie chwile. Emilia Komarnicka zdradza, że jej bohaterka musi stawić czoła nie tylko przełożonemu, z którym spędziła upojne chwile, ale także zupełnie nowym zawodowym wyzwaniom,...  Czytaj więcej »

Co czeka fanów seriali po wakacjach?

Fani seriali “M jak miłość”, “Lekarzy” czy “Na dobre i na złe” podczas wakacji 2013 będą musieli się zadowolić powtórkami. Większość seriali właśnie się skończyła. “Super Expressowi” udało się jednak dowiedzieć, co nas czeka w serialach po wakacjach 2013. Jesienny sezon w ulubionych serialach zapowiada się bardzo obiecująco. Motywem przewodnim będą sercowe kłopoty....  Czytaj więcej »

“Na dobre i na złe”: mroczne tajemnice Adama Krajewskiego

Nowe odcinki “Na dobre i na złe” od września w życiu Adam Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) pojawią się ludzie z jego przeszłosci. Chirurg z Leśnej Góry skrywa bowiem mroczne tajemnice, o których nie wie nawet profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), jego mistrz i mentor! Nowy chirurg z Leśnej Góry dojrzewa. Z zarozumiałego, pewnego siebie lekarza, który za wszelką cenę dąży do celu zamienia się w...  Czytaj więcej »

Lena wybaczy Witkowi zdradę?

Co wydarzy się w nowych odcinkach “Na dobre i na złe” po wakacjach 2013? Lena (Anita Sokołowska) dowiaduje się, że Witek (Bartosz Opania) spędził noc z Agatą (Emilia Komarnicka). Czy w nowym sezonie Na dobre i na złe będzie rozwód Latoszków? Starska załamie się zdradą męża, ale wybaczy mu. Nie będzie rozwodu Leny i Witka! Witek przyzna się, że spędził noc z Woźnicką, ale seks z nią nie miał dla niego...  Czytaj więcej »

Falkowicz w tajemnicy leczy matkę Wiktorii

Falkowicz w tajemnicy przed Wiktorią przekazuje Wandzie kolejną dawkę leku. Ostrzega, że pacjentka musi przyjmować tabletki regularnie każdego dnia. I przypomina o dyskrecji. – “Tak zupełnie na koniec” – proszę nie wspominać Wiktorii o naszej kuracji, dobrze? To bardzo ważne. Gdy profesor wspomina o Consalidzie, w jego głosie słychać napięcie. Bohaterka od razu to wyczuwa i zaczyna się niepokoić. –...  Czytaj więcej »

Ostatni odcinek “Na dobre i na złe” przed wakacjami

Kiedy ostatni odcinek Na dobre i na złe przed wakacjami? Jak skończy się Na dobre i na złe? Na dobre i na złe odcinek 526 w środę, 29.05.2013, w TVP2. W ostatnim odcinku Na dobre i na złe 14 sezonu Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) i Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) wyjeżdżają razem na delegację. Podczas wyjazdu Falkowicz całuje Wiki. Piotr Gawryło (Marek Bukowski) chcąc chronić Hanę (Kamilla Baar) przed ciężarną...  Czytaj więcej »

Bójka w “Na dobre i na złe”!

W 526 odcinku Na dobre i na złe w Leśnej Górze dochodzi do bójki! Marek (Jan Wieczorkowski) widzi, jak jego żona Dorota (Aneta Todorczuk-Perchuć) całuje się z Adamem (Grzegorz Daukszewicz). Krajewski dostaje od Marka za romans z Dorotą! Adam (Grzegorz Daukszewicz) prosi Dorotę Rogalską (Aneta Todorczuk-Perchuć) o konsultację. Chwilę później korzysta z okazji do flirtu i całuje byłą kochankę. Moment miłosnych uniesień...  Czytaj więcej »