Pracowite wakacje Julii Pietruchy

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów ślicznej Julii Pietruchy. Ruszyły zdjęcia do nowego, 2. sezonu serialu „Blondynka”. To dzięki tej produkcji młodziutka aktorka zdobyła sławę i serca widzów. Choć Julię Pietruchę oglądaliśmy m.in. w „39 i pół”, „M jak miłość” czy hicie „Lejdis” to właśnie rola weterynarz Sylwii Kubus przyniosła gwieździe sławę. Po czterech latach przerwy ekipa rozpoczęła...  Czytaj więcej »

Nowe uczucie w “M jak miłość”

Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) od dawna kocha się w Marcinie (Mikołaj Roznerski), ale tajemnicza siła dotąd pchała go w kierunku Agi (Magda Walach). Co się zmieni po wakacjach? Przypomnijmy, że Marcin, zabójczo przystojny bratanek Tomka (Andrzej Młynarczyk), dał się poznać jako mężczyzna mało odporny na wdzięki kobiet, zwłaszcza sporo od siebie starszych. Romansował z Weroniką (Elżbieta Jędrzejewska-Futera), żoną majętnego...  Czytaj więcej »

Paweł Zduński będzie ojcem?

W życiu Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) pojawiła się ostatnio nowa kobieta – kilkuletnia Basia. Co połączy go z dziewczynką? Czy zastąpi jej ojca? Tuż przed wakacjami do bistro Pawła zawitała mała Basia. Rezolutna dziewczynka szybko zdobyła sympatię Zduńskiego i zaprzyjaźniła się z nim. W ostatnim odcinku serii chciała z nim nawet… zamieszkać! – “Nie wiem, dlaczego Basia wybrała mojego bohatera....  Czytaj więcej »

Co czeka fanów seriali po wakacjach?

Fani seriali “M jak miłość”, “Lekarzy” czy “Na dobre i na złe” podczas wakacji 2013 będą musieli się zadowolić powtórkami. Większość seriali właśnie się skończyła. “Super Expressowi” udało się jednak dowiedzieć, co nas czeka w serialach po wakacjach 2013. Jesienny sezon w ulubionych serialach zapowiada się bardzo obiecująco. Motywem przewodnim będą sercowe kłopoty....  Czytaj więcej »

Nowe wątki w “M jak miłość” po wakacjach

Czarne chmury nad rodziną Mostowiaków, miłosne dylematy Małgosi i dramat, który czeka serialową Jankę… Przed wami pierwsze przecieki odnośnie odcinków, które na antenie pojawią się tuż po wakacjach! Marek wciąż nie umie wybrać, która z kobiet jest dla niego ważniejsza: Anna czy Ewa… Mostowiak wie, że zwodząc je, rani uczucia obu. Z którą zdecyduje się spędzić resztę życia? Dzieci Mostowiaków spotykają...  Czytaj więcej »

Anka w ciąży z Mostowiakiem?!

Po wakacjach nowy sezon “M jak miłość” Nowe odcinki wrócą jesienią 2013 przynoszą kolejne zawirowania w miłosnym życiu Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski). A wszystko przez dwie kobiety, które nie potrafią się oprzeć wdowcowi! Anna (Tamara Arciuch) i Ewa Kolęda (Dominika Kluźniak) nadal walczą o Marka, ale siostra Hanki ma asa w rękawie. W zwiastunie nowego sezonu “M jak miłość” po wakacjach 2013...  Czytaj więcej »

Wszyscy mają dość kobiet

Kobiety są gorsze niż wszystkie plagi świata… Nawet gorsze od grypy jelitówki”! To słowa, które już wkrótce wypowie Janek Zawadzki. Czym szefowi narazi się płeć piękna? Ciekawych zapraszamy na 996. odcinek „M jak miłość” – ostatni w sezonie! Katar, kaszel i dreszcze – gdy Pawła dopadnie wiosenna grypa, zrobi się niewesoło. Zduński wykupi cały zestaw leków, szczelnie otuli się kocem… Jednak...  Czytaj więcej »

Co nowego w “M jak miłość” po wakacjach?

996 to ostatni odcinek “M jak miłość”! Co wydarzy się w serialu po wakacjach 2013? Nowe odcinki już jesienią od 2.09.2013. Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) wciąż nie może zdecydować się z kim chciałby związać się na stałe. O jego serce nadal walczy Ewa Kolęda (Dominika Kluźniak) i Anna Gruszyńska (Tamara Arciuch). W “M jak miłość” po wakacjach 2013 Marek ląduje w łóżku z Ewą! Czy namiętnym...  Czytaj więcej »

Małgosia tonie w długach

Małgosia (Joanna Koroniewska) została okradziona z pieniędzy od Zbigniewa Korcza (Wojciech Billip) desperacko próbuje zdobyć gotówkę na pokrycie kosztów aranżacji jego ogrodu oraz spłatę chwilówek od Kalety (Bartosz Głogowski). Chodakowska zapożycza się u Marty (Dominika Ostałowska) i sprzedaje naszyjnik od Michała (Paweł Okraska). Cały czas okłamuje też Tomka (Andrzej Młynarczyk). W M jak miłość odcinek 994 Małgosia...  Czytaj więcej »

“M jak miłość”: bohaterowie ratują Grabinę!

Ostatnio Mostowiakowie przeżywają ciężkie chwile. Stanęli przed trudnym wyborem. Po tym jak zapadł wyrok, przyznający Jance aż 300 tysięcy złotych rekompensaty, Lucjan i Barbara postanowili sprzedać dom. Z tą decyzją nie zgadzają się jednak ich dzieci. Rozpoczyna się dramatyczna walka o Grabinę. Czy bohaterom uda się ocalić rodzinne włości? Sprawdźcie, co zobaczyć będzie można w nadchodzących odcinkach “M...  Czytaj więcej »

Co wydarzy się w “M jak miłość”?

Weronika ma dosyć zabawy w kotka i myszkę z Marcinem. Prosi więc chłopaka o kolejne spotkanie i już na powitanie rzuca twardo: – “To ty będziesz musiał opowiedzieć swojemu ojcu, że mieliśmy romans. Oko za oko, ząb za ząb!” Co na to Chodakowski? Czy wyjawienie prawdy nie zniszczy jego rodziny? To jednak nie koniec zawirowań w życiu bohaterów “M jak miłość”! Mostowiakowie staną przed dramatycznym...  Czytaj więcej »

Pierwsza noc Agnieszki i Marcina razem

Gdy Agnieszka wraca do Warszawy po próbie samobójczej, Marcin od razu do niej przyjeżdża i… oboje padają sobie w objęcia! – “Nawet nie wiesz, jak bardzo się za tobą tęskniłem… Teraz już wszystko będzie dobrze, zobaczysz… Zaopiekuję się tobą. Obiecuję. Już nigdy nie będziesz sama”. Wzruszony Chodakowski otacza ukochaną ramionami i po wspólnej nocy, chce umówić się z ukochaną na kolejną...  Czytaj więcej »

Życie Pawła Zduńskiego zmieni się diametralnie

W życiu Pawła Zduńskiego pojawi się nowa kobieta Ala, matka małej Basi (Gabriela Raczyńska), która przychodzi do bistro “Za rogiem”. Anna Mucha (33 l.) czy Olga Frycz (27 l.) – która na stałe zdobędzie serce Rafała Mroczka (30 l.)? Serialowy Paweł (Rafał Mroczek) przez lata był związany z Madzią (Anna Mucha). Jednak kiedy ich drogi na chwilę się rozeszły, zrobił się strasznie kochliwy. Tym razem w oko...  Czytaj więcej »

“M jak miłość” : Kinga ulegnie urokowi sąsiada?

O kim marzy skrycie Kinga w chwilach, gdy Piotrek gra jej na nerwach? Bohaterka widziałaby siebie u boku intelektualisty, ale wysportowanego, mężczyzny o delikatnych dłoniach i ciepłym uśmiechu. Takiego, z którym można szaleć do białego rana albo spędzać długie, leniwe wieczory na kanapie. Czy taki facet w ogóle istnieje? Okazuje się, że tak! I już niedługo pojawi się w życiu Zduńskiej! Czy dziewczyna straci dla niego...  Czytaj więcej »

Tomasz Borkowski w “M jak miłość”

Do serialu „M jak miłość” właśnie dołączył Tomasz Borkowski. Aktor gra postać Roberta Lubińskiego – nowego sąsiada Zduńskich na Deszczowej. Aktor znany jest widzom z kilku z produkcji historycznych, mi.n. „1920. Wojna i miłość”, „Czas honoru”, czy „Tajemnica Westerplatte” oraz z komedii „JOB czyli ostatnia szara komórka”. — “Dokonała się pewna wolta w moim życiu, polegająca na tym, że...  Czytaj więcej »