Power TV HD na nowych platformach

If you're new here, you may want to subscribe to our RSS feed. Thanks for visiting!W środę (27 sierpnia 2014 roku) do telewizyjnej oferty sieci Vectra dołączy nowy kanał muzyczny Power TV HD. Wejdzie w skład pakietu Platynowego na pozycji nr 605. Power TV to nadający od listopada ubiegłego roku polski kanał o profilu muzyczno-rozrywkowym. Hasło telewizji brzmi 100% rozrywki przez całą dobę i twórcy traktują to bardzo dosłownie....  Czytaj więcej »

„K2”, Dendżer” i „Żarty śmierci” w jesiennej ramówce TVN Turbo

Kanał TVN Turbo w jesiennej ramówce będzie emitował 10 nowych polskich programów. Wśród nich znajdą się takie pozycje jak „K2 – kierowców dwóch”, „Żarty śmierci” czy „Dendżer” z Marceliną Zawadzką. Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego TVN ds. kanałów tematycznych, zapowiada, że jesienią kanał wzmocni ofertę motoryzacyjną, ale na jego antenie pojawi się też więcej rozrywki. Nowością...  Czytaj więcej »

Seria “Wirus” będzie miał 2. sezon!

W lipcu swoją premierę w Stanach miał “Wirus” – serial, którego pomysłodawcą jest Guillermo del Toro. Do tej pory pokazano zaledwie 5 z 13 odcinków. Stacja FX musi być jednak zadowolona z wyników oglądalności (póki co utrzymującej się powyżej granicy 2 milionów widzów), bo w sieci pojawiły się właśnie doniesienia o zamówieniu przez kanał drugiego sezonu. Zdjęcia miałby się rozpocząć w listopadzie...  Czytaj więcej »

Polsat News+ to teraz Polsat News 2

Polsat News+, drugi kanał informacyjny Grupy Polsat, zmienił nazwę na Polsat News 2. Zarząd Telewizji Polsat podjął decyzję o zmianie nazwy kanału Polsat News+ na Polsat News 2. Stosowny wniosek został skierowany do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Powodem jest spór prawny z Groupe Canal+ S.A. i ITI Neovision S.A, właścicieli platformy nc+, dotyczący używania znaku “+”. Żródło info i foto: media2.pl  Czytaj więcej »

Kanał Comedy Central ogląda średnio 23 tys. widzów. „Teoria wielkiego podrywu” hitem!

Komediowy kanał Comedy Central w tym roku śledzi średnio 23,1 tys. widzów, nieco więcej niż rok wcześniej, ale mniej niż dwa lata temu. Największą popularnością cieszył się w ostatnich miesiącach sitcom „Teoria wielkiego podrywu”. Z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych dla Wirtualnemedia.pl wynika, że w okresie od 1 stycznia do 28 lipca 2014 roku średnia minutowa widownia Comedy Central wyniosła 23,1 tys....  Czytaj więcej »

“Wielcy ludzie wielkich wojen” na kanale History

W związku z 100 rocznicą wybuchu I wojny światowej i 75 rocznicą wybuchu II wojny światowej koncern telewizyjny A+E Networks od lipca do listopada w 160 krajach na świecie na kanałach History i H2 wyemituje serial fabularyzowany “Wielcy ludzie wielkich wojen”. “Wielcy ludzie wielkich wojen” (org. The World Wars) to opowieść o trzech niszczycielskich dekadach minionego stulecia widziana oczami ludzi, którzy...  Czytaj więcej »

Marta Szulwiak-Turska odkryje kulisy seks biznesu na kanale TLC

Kanał TLC przygotował dwuodcinkowy program „$eks – kup teraz”, poświęcony rynkowi usług towarzyskich w Polsce. Jego gospodynią będzie Marta Szulawiak-Turska, była uczestniczka show „Top model” – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. W programie „$eks – kup teraz” zaprezentowany zostanie polski seks biznes widziany oczami kobiet i mężczyzn w nim pracujących, czyli striptizerek, ekskluzywnych...  Czytaj więcej »

Gorący sierpień na kanale AXN

W sierpniu na widzów kanału AXN czekają bohaterowie szukający okazji do wyrównania rachunków. Zabójczo piękna i niebezpieczna agentka pojawi się w trzecim sezonie amerykańskiej produkcji “Nikita”. Przygotowano także drugi sezon serialu “No Limit”oraz serial “Spartakus: Zemsta”. Tytułowa bohaterka serialu “Nikita” (w tej roli Maggie Q), pracuje dla tajnej organizacji rządowej Sekcja....  Czytaj więcej »

Polo TV na czele kanałów muzycznych!

W czerwcu 2014 roku liderem oglądalności wśród kanałów muzycznych było Polo TV. Największy wzrost odnotowała stacja Kino Polska Muzyka, natomiast na przeciwnym biegunie znalazł się kanał ITV. Tuż za podium uplasowało się Disco Polo Music. Pierwsze dwa miejsca w zestawieniu zajęły kanały nadające w naziemnej telewizji cyfrowej. Udział liderującego kanału Polo TV w czerwcu 2014 roku wyniósł 0,76 proc. W porównaniu...  Czytaj więcej »

Finał 2. sezonu serialu “Arrow”

Finał drugiego sezonu serialu Arrow zapowiada się niezwykle emocjonująco. Oliver Queen będzie musiał wreszcie zdecydować, czy chce dalej walczyć jako bohater, czy bezwzględny zabójca. Odpowiedź na to pytanie przyniesie wielkie starcie między Arrowem a Slade’em. Czy mężczyzna pozostanie wierny swoim dotychczasowym przekonaniom? Emisje dwóch ostatnich odcinków 15 lipca od godz. 22:00 na kanale Universal Channel. Drugi sezon...  Czytaj więcej »

Kanał TVP Bieszczady

W lipcu ma wystartować kolejny kanał na żądanie Telewizji Polskiej – TVP Bieszczady. Będzie on dostępny na platformie hybrydowej TVP w internecie oraz za pomocą aplikacji mobilnej. To pierwszy element ogólnopolskiej platformy turystycznej. Od 21 lipca do 30 września na platformie hybrydowej Telewizji Polskiej dostępna będzie aplikacja poświęcona Bieszczadom. Znajdą się na niej informacje, filmy i zdjęcia przedstawiające...  Czytaj więcej »

2,2 mln widzów disco-polo

Ponad 2,2 mln widzów oglądało piątkowy koncert muzyki disco-polo na antenie telewizji Polsat. Dodatkowo dzięki koncertowi nowy kanał Disco Polo Music zanotował rekord oglądalności. Disco Hit Festiwal był emitowany na dwóch antenach. Pierwszą część na antenie telewizji Polsat oglądało ponad 2,267 mln widzów, a w grupie komercyjnej 19,7% SHR. Drugą, transmitował nowy kanał muzyczny Disco Polo Music, który zgromadził...  Czytaj więcej »

Zdjęcia do 4. sezonu serialu “Sherlock” jeszcze później, niż zakładano

Martin Freeman w rozmowie z “The Telegraph” wyjawił, że zdjęcia do kolejnego sezonu serialu “Sherlock” rozpoczną się prawdopodobnie dopiero na początku 2015 roku. Freeman, który wciela się w Johna Watsona w produkcji BBC One, powiedział, że fani powinni spodziewać się nowych odcinków nie wcześniej, niż w grudniu 2015 roku. Aktor zdradził, że w tym czasie stacja planuje wyemitować świąteczny epizod...  Czytaj więcej »

TVP ABC stracił widzów

Dziecięcy kanał TVP ABC w ostatnich tygodniach śledziło średnio 25 tys. widzów, czyli aż o 20 tys. mniej niż w pierwszych dwóch miesiącach nadawania stacji. TVP zapewnia jednak, że wyniki stacji są zgodne z jej oczekiwaniami. Kanał TVP ABC rozpoczął nadawanie na pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej i w sieciach kablowych 15 lutego br., ale pomiarem telemetrycznym Nielsen Audience Measurement został objęty...  Czytaj więcej »

Muzo.tv już oficjalnie!

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła we wtorek decyzję o zmianie nazwy stacji muzycznej Polsatu z P-Music na Muzo.tv. Nowy kanał ma ruszyć latem tego roku. Nazwa Muzo.tv nawiązuje do nazwy należącej do Cyfrowego Polsatu aplikacji internetowej Muzo, która pozwala na słuchanie muzyki przez internet. Na antenie stacji prezentowane będą polskie i zagraniczne teledyski z gatunków pop i rock. W ramówce znajdą się koncerty,...  Czytaj więcej »