Agnieszka Szulim i kinga Rusin walczą o stołek w “śniadaniówce” TVN

If you're new here, you may want to subscribe to our RSS feed. Thanks for visiting!Była żona Tomka Lisa przez lata zaskarbiła sobie przychylność widzów i przede wszystkim Edwarda Miszczaka. Dzięki temu bez obaw mogła patrzeć w przyszłość, bo nic nie zapowiadało końca jej kariery. Jej pozycja w “Dzień Dobry TVN” jest niezwykle silna. Kinga uważana jest za największą gwiazdę programu, dlatego może liczyć na...  Czytaj więcej »

Ola Szwed zastąpi Annę Głogowską w “Tylko taniec”?

Anna Głogowska, która niedawno zadebiutowała w roli gospodyni programu Tylko taniec, może pożegnać się z tanecznym show Polsatu. Mówi się, że partnerkę Piotra Gąsowskiego wygryzie Ola Szwed. Czy pozycja tancerki faktycznie jest zagrożona? Kiedy Ania zastępowała na stanowisku prowadzącej “Got to dance” Kasię Kępkę, Nina Terentiew – dyrektor programowa Polsatu miała nadzieję, że kreuje nową gwiazdę....  Czytaj więcej »

Logan Marshall-Green gwiazdą serialu “Quarry”

Logan Marshall-Green (“Prometeusz”) zostanie gwiazdą pilota serialu dramatycznego “Quarry”. Produkcja oparta będzie na serii powieści graficznych Maxa Allana Collinsa (“Droga do zatracenia”). Akcja rozgrywa się w latach 70. i opowiada o snajperze marines, który nie może znaleźć dla siebie miejsca w Ameryce po wojnie wietnamskiej. Wkrótce zostaje zrekrutowany przez organizację, zrzeszającą najlepszych...  Czytaj więcej »

“M jak miłość”: bohaterowie ratują Grabinę!

Ostatnio Mostowiakowie przeżywają ciężkie chwile. Stanęli przed trudnym wyborem. Po tym jak zapadł wyrok, przyznający Jance aż 300 tysięcy złotych rekompensaty, Lucjan i Barbara postanowili sprzedać dom. Z tą decyzją nie zgadzają się jednak ich dzieci. Rozpoczyna się dramatyczna walka o Grabinę. Czy bohaterom uda się ocalić rodzinne włości? Sprawdźcie, co zobaczyć będzie można w nadchodzących odcinkach “M...  Czytaj więcej »

Magdalena Stużyńska zdradza sekret “Przyjaciółek”

Anka w serialu „Przyjaciółki” jest kobietą przy kości. Fałdy tłuszczu i wałeczki tak naprawdę nie należą jednak do Magdaleny Stużyńskiej (39 l.). Jak zdradza aktorka w rozmowie z “Faktem”, to celowa charakteryzacja. Do każdego odcinka aktorka jest długo przygotowywana, a pod jej ubraniami zawiązywane są pogrubiające poduszki. Co jeszcze zdradziła w rozmowie z tabloidem serialowa gwiazda? Dla ciekawej roli...  Czytaj więcej »

Poprzednia niania Dawidka zaginęła

Inga (Małgorzata Socha) jest w niebezpieczeństwie. Od dawna zachowanie jej pracodawców wydawało się być podejrzane. Teraz okazuje się, że zaginęła poprzednia niania ich syna Dawidka. Czy Edyta (Aleksandra Popławska) i Janusz (Mariusz Drężek) z “Przyjaciółek” pozbywają się opiekunek? Inga zatrudniła się u Edyty i Janusza Jastolińskich, kiedy straciła pracę w przedszkolu. Od samego początku nie jest zadowolona...  Czytaj więcej »

Inga zostanie muzą swego pracodawcy?!

Inga (Małgorzata Socha) przywykła już do niewybrednych uwag i dziwnego zachowania Janusza (Mariusz Drężek). Jednak propozycja, którą pracodawca przedstawi Gruszewskiej, zwali ją z nóg… Co się wydarzy w najbliższym odcinku “Przyjaciółek”? Inga (Małgorzata Socha) szuka Janusza (Mariusz Drężek). Ma mu do przekazania ważne informacje od Edyty (Aleksandra Popławska). W tym celu udaje się do jego pracowni. Jest...  Czytaj więcej »

Co słychać u Steffena Möllera?

Gwiazda programu “Europa da się lubić” daje o sobie znać. Sprawdźcie, ja teraz wygląda! Steffen Möller to zdecydowanie najbardziej znany Niemiec w Polsce. Poznaliśmy się go dzięki show “Europa da się lubić” prowadzonym przez Monikę Richardson. Później celebryta grał w serialu “M jak miłość”. Po epizodzie aktorskim Möller zrobił sobie przerwę w mediach, przeprowadził się do Niemczech,...  Czytaj więcej »

Nowe twarze w “Na dobre i na złe”

W premierowych, wiosennych odcinkach “Na dobre i na złe” – w których nie zabraknie niespodzianek… 27 marca (w odcinku numer 517) w serialu wystąpiła gościnnie Beata Kawka (“Samo życie”, “Galeria”, “Barwy szczęścia”). Gwiazda, która nie lubi bezczynności. – “Chciałabym spełnić kilka swoich aktorskich marzeń, ale nie siedzę i nie czekam, aż ktoś się ich domyśli....  Czytaj więcej »

Joanna Koroniewska zarobi 250 tys. złotych

Trwa dobra passa zawodowa Joanny Koroniewskiej. Gwiazda podpisała właśnie kolejny kontrakt reklamowy. Tym razem 32-latka będzie twarzą producenta i dystrybutora jednej z marek kosmetyków. “Honorarium za udział w reklamie wyniesie 250 tys. zł” – zdradza “Na Żywo” znajoma Joanny. Cóż, nie dziwi zatem, że gwiazda z łatwością pożegnała się z “M jak miłość”. Na planie serialu za dzień...  Czytaj więcej »

Agnieszka Dygant zarabia najwięcej?

Agnieszka Dygant od kilku lat jest czołową gwiazdą stacji TVN. Po wielkim sukcesie sitcomu “Niania” obecnie oglądać ją można w serialu “Prawo Agaty”. Chociaż aktorka pojawiała się w cieszących się popularnością produkcjach, to wcale nie ona była najlepiej zarabiającą telewizyjną gwiazdą. Teraz to się jednak zmieniło! Jak możemy dowiedzieć się z kolorowej prasy, ostatnio artystka dostała znaczną...  Czytaj więcej »

Bożena Dykiel ucieka z TVN?

Bożena Dykiel jest coraz bliżej sfinalizowania umowy z Polsatem, w którym ma poprowadzić własny program… Kiedy na początku lutego Bożena Dykiel (65 l.) odważyła się publicznie ponarzekać na TVN, rozpętała się istna burza. Swoim słynnym “pożydzić” określiła skąpstwo macierzystej stacji, które nie wyłożyło pieniędzy na kalendarz z nagimi aktorkami z “Na Wspólnej”. “Przecież wiadomo,...  Czytaj więcej »

“The Voice Of Poland 2″ – jak zostać gwiazdą?

“The Voice Of Poland 2″ rusza już 2 marca 2013 roku. W premierowym odcinku drugiej edycji talent-show poznamy pierwsze gwiazdy programu. Kogo tak naprawdę szukają jurorzy polskiego The Voice w 2013 roku? Sprawdź wskazówki Justyny Steczkowskiej, Patrycji Markowskiej, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona! Dla Tomsona i Barona z Afromental najważniejsza jest chęć eksperymentowania. Podobnie uważa Patrycja Markowska....  Czytaj więcej »

Julia Wróblewska wydoroślała?

Julia Wróblewska jest jedną z najpopularniejszych dziecięcych gwiazd w Polsce. Na ekranie zadebiutowała w filmie “Tylko mnie kochaj”. Mało brakowało, a urocza 8-latka nie wystąpiłaby jednak w produkcji. – “Moja ciocia namówiłam moją mamę na casting. Ona jednak nie chciała mnie zabrać. Uważała, że to strata czasu” – wspomina w programie “Pytanie na śniadanie”. Ostatecznie mama...  Czytaj więcej »

Śleszyńska wkręciła syna do telewizji

Młody “Gąs” został reporterem “Dzień dobry TVN” i dołączył do syna Zygmunta Chajzera, który w stacji pracuje od dawna. Kuba Gąsowski gościł niedawno w programie wraz ze swoją mamą. Para opowiedziała o latach szkolnych i odwiedziła liceum, do którego uczęszczała aktorka. Chłopak miał okazję sprawdzić się w roli reportera… Jak widać, lans się opłacił. Telewizja zaproponowała mu pracę....  Czytaj więcej »