Szykuje się nowa czołówka serialu “M jak miłość”Czołówka “M jak miłość” to teraz serialowy temat numer 1! Po medialnej burzy jaką wywołał nasz tekst o nieaktualnej czołówce “M jak miłość” producenci zdecydowali się nakręcić nową. Jak teraz będzie się zaczynać “M jak miłość”? Wszystko ulegnie zmianie – możliwe, że piosenka Beaty Kozidrak “Nie pytaj o miłość” zniknie!

Jakiś czas temu poinformowaliśmy Was, że czołówka “M jak miłość” jest mocno nieaktualna. Obecna czołówka powstała w 2011 roku i od tego czasu na ekranie wiele się zmieniło. Niektórzy się rozstali, inni zmarli… Czas to odświeżyć!

Dziennik “Fakt” opublikował informację o tym, że producenci poczuli presję i postanowili sprostać oczekiwaniom fanów nagrywając nowy wstęp, który zobaczymy przed każdym odcinkiem “M jak miłość”. W tekście pojawiła się też zła wiadomość – Szukają odpowiednich utworów. Jeśli jakiś im się spodoba, to „Nie pytaj o miłość” Beaty wyleci – cytujemy tajemniczego informatora wspomnianej gazety.

Wygląda więc na to, że w związku ze zmianami, z telewizji może zniknąć uwielbiana przez Polaków piosenka Beaty Kozidrak “Nie pytaj o miłość”, którą nuciliśmy w każdy poniedziałkowy i wtorkowy wieczór.
Źródło info i foto: SUPERSERIALE.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.