Serialowy styczeń na antenieCanal+W styczniu na antenie Canal+ kontynuacja jednego z najlepiej ocenianych seriali sezonu 2015/2016 – “Blindspot: Mapa zbrodni”. W postać tajemniczej Jane Doe ponownie wcieliła się znana z ekranizacji komiksów Marvela “Thor” Jaimie Alexander.

“Blindspot. Mapa zbrodni” to historia cierpiącej na amnezję kobiety, która zostaje znaleziona naga na Times Square. Jej ciało niemal w całości pokryte jest tatuażami. To dzięki nim kobieta powoli odkrywa swoją przeszłość… Jak się okazuje, rysunki, teksty i liczby to nie tylko wskazówki, które prowadzą do ustalenia tożsamości tajemniczej Jane Doe, ale również klucz do rozwiązania wielu zagadek kryminalnych.

W drugim sezonie Jane Doe zostaje przejęta przez CIA. Na jaw wychodzi również największa tajemnica pierwszej serii, czyli prawdziwa tożsamość kobiety – jej historia, to skąd się wzięła oraz, co ważne, z kim i gdzie się wychowała. Po tym odkryciu Jane stanie przed wieloma dramatycznymi wyborami. W drugim sezonie pojawiają się też nowe postacie, a najważniejszą z nich będzie agentka NSA (National Security Agency) Nas Kamal (w tej roli znana z serialu “Żona idealna” Archie Panjabi).

W postać Jane Doe ponownie wcieliła się piękna Jaimie Alexander, dla której była to pierwsza główna rola. Widzowie pamiętają ją jako Lady Sif, wojowniczą boginię Asgardu w filmach “Thor” (2011) i “Thor: Mroczny świat” (2013). Wcześniej aktorka grała również w serialach takich jak “Kyle XY” i “Agenci T.A.R.C.Z.Y.”. Na planie “Blindspot: Mapy zbrodni” partneruje jej znany m.in. z serialu “Kontra: Operacja świt” Sullivan Stapleton.

Premierowe odcinki drugiego sezonu “Blindspot: Mapa zbrodni: w czwartki o godz. 21.00 (od 1 stycznia 2017 roku) na antenie Canal+.

To nie koniec serialowych nowości. Już 1 stycznia (o godz. 20:00), po raz pierwszy w telewizji, na antenie Canal+ Seriale będzie można zobaczyć “Czystą robotę” (“Spotless”) – serial kryminalny, który przez krytyków został nazwany połączeniem “Breaking Bad” i “Wallandera”. Główny bohater produkcji, Jean Bastiere, ma niecodzienne zajęcie: jego praca polega na usuwaniu śladów z miejsc przestępstw. Od lat wiedzie za to spokojne, poukładane życie. Sielanka burzy się, gdy w życiu Jeana niespodziewanie pojawia się jego brat, a razem z nim przeszłość…

W styczniu na Canal+ Seriale obejrzymy także drugi sezon “Quantico” z rewelacyjną Priyanką Choprą w roli głównej (poniedziałki od 2 stycznia, godz. 20:00) oraz czwartą odsłonę perypetii poczciwych policjantów z nowojorskiej komendy – “Brooklyn 9-9″ (wtorki od 3 stycznia od 20:00).
Żródło info i foto: media2.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.