Serial “Korona królów” od 2 stycznia na antenie TVP1We wtorek, 2 stycznia 2018 roku Jedynka rozpocznie emisję „Korony królów”. Telenowela będzie pokazywana od poniedziałku do czwartku o godz. 18.30 – dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl. – Śmieszą mnie porównania „Korony królów” do „Gry o tron”. Budżet naszej produkcji to… 1/250 budżetu amerykańskiego cyklu – mówi nam Jacek Kurski, prezes TVP.

Serial opowiada o kulisach władzy Kazimierza Wielkiego (w tej roli Mateusz Król), króla Polski w latach 1333-1370, ostatniego władcy z dynastii Piastów. Akcja serialu zacznie się na łożu śmierci Władysława Łokietka (Wiesław Wójcik), ojca Kazimierza.

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl regularna emisja „Korony królów” na antenie telewizyjnej Jedynki ruszy we wtorek, 2 stycznia 2018 roku. Telenowela będzie emitowana od poniedziałku do czwartku o godz. 18.30. Być może pilotażowy odcinek produkcji stacja pokaże już w Nowy Rok, czyli w poniedziałek, 1 stycznia 2018 roku.

W zeszły piątek w godzinach wieczornych przy meczu Polska-Urugwaj (który śledziło 6,2 mln widzów) Jedynka rozpoczęła emisję pierwszego zwiastuna „Korony królów”, który od razu zaczął być krytykowany przez internautów. Zarzucają oni słabe wykonanie trailera, a także negatywnie porównują telenowelę z „Grą o tron”.
Źródło info i foto: wirtualnemedia.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.