Serial dokumentalny “The Defiant Ones” od marca na platformie NetflixNagradzana seria dokumentalna “The Defiant Ones” będzie dostępna na Netflix od 23 marca. Wszystkie cztery odcinki zostaną udostępnione w tym samym czasie. Netflix jest wyłącznym dystrybutorem serii na całym świecie (poza USA i Kanadą).

“The Defiant Ones”, opowiada historię Jimmy’ego Iovine’a i Dr. Dre – syna robotnika portowego z Brooklynu i chłopaka prosto z Compton – oraz ich zaskakującej współpracy i kluczowej roli, jaką odegrali w wydarzeniach kształtujących współczesną kulturę. Ta porywająca i momentami bezkompromisowa opowieść toczy się na przestrzeni ostatnich czterdziestu lat w studiach nagraniowych, skromnych domach i bogatych willach, na salach sądowych i korytarzach największych korporacji.

Reżyserem serialu jest Allen Hughes, który przeprowadził z bohaterami obszerne wywiady. W produkcji zobaczymy również fragmenty rozmów z takimi ikonami muzycznymi jak: Bono, David Geffen, Eminem, Nas, Stevie Nicks, Ice Cube, Gwen Stefani, Jon Landau, Tom Petty, Trent Reznor, Snoop Dogg, Bruce Springsteen, Diddy i will.i.am. The Defiant Ones zawiera niepublikowane nigdy wcześniej materiały z sesji nagraniowych takich gwiazd jak m.in. Eazy-E, JJ Fad, Stevie Nicks, N.W.A., Tom Petty, Bruce Springsteen i U2.

- “The Defiant Ones to pozycja obowiązkowa dla wszystkich zainteresowanych historią hip hopu i współczesnej muzyki popularnej. Ta intrygująca seria jest podróżą w czasie przez cztery ostatnie dekady biznesu muzycznego – mówi Bela Bajaria, wiceprezes ds. contentu Netflix. – Ponadto to piękna i inspirująca opowieść o przyjaźni – dla każdego, kto podąża za swoimi marzeniami – dodaje.
Źródło info i foto: media2.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.