Seria “Acceptable Risk” od połowy listopada na antenie SundanceTVW połowie listopada 2017 roku kanał SundanceTV rozpocznie emisję sześcioodcinkowej serii sensacyjnej “Acceptable Risk”

Montreal. Lee Manning, odnoszący sukcesy dyrektor marketingu irlandzkiej filii międzynarodowej korporacji farmaceutycznej, zostaje zastrzelony w trakcie podróży służbowej. Wiadomość o jego śmierci sprawia, że świat jego żony, Sarah Manning, rozpada się na kawałki. Ta inteligentna prawniczka i matka dwójki dzieci po raz kolejny musi zmierzyć się z żałobą – jej pierwszy mąż, podobnie jak Lee zatrudniony w firmie Gumbiner-Fischer, zginął w nieszczęśliwym wypadku zaledwie trzy lata wcześniej. Po śmierci Lee Sarah zdaje sobie sprawę z tego, jak niewiele wiedziała o życiu swojego męża. Kobieta postanawia znaleźć odpowiedzi na nurtujące ją pytania, nie wiedząc, że już wkrótce jej życie i życie bliskich jej osób znajdzie się w niebezpieczeństwie…

Sześcioodcinkowy irlandzki thriller “Acceptable Risk” w czwartki o godz. 22.00 (od 16 listopada 2017 roku) na antenie SundanceTV.
Źródło info i foto: media2.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.