Randkowe „Take Me Out” na antenie PolsatuTelewizja Polsat pokaże randkowe show „Take Me Out”. To jeden z 2-3 nowych formatów, które wiosną pokaże nadawca na swojej głównej antenie – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

„Take Me Out” to polska wersja randkowego australijskiego formatu „Taken out”, który należy do FremantleMedia. Program trafił już do ponad 30 krajów świata, m.in. do Wielkiej Brytanii, Irlandii i Stanów Zjednoczonych.

Formuła show polega na tym, że mężczyźni próbują się umawiać z kobietami na randki. Uczestnik ma trzy rundy na to, żeby przekonać do siebie samotne kobiety, a potem zaprosić którąś z nich na randkę. Te natomiast mogą w każdej chwili zrezygnować z udziału w show, jeśli uznają, że nic z tej znajomości nie wyjdzie – gaszą wtedy światło przy swoim stanowisku i wycofują się z zabawy. Gdy spośród trzydziestu kandydatek do końca prezentacji zostaną więcej niż dwie – mężczyzna wskazuje na faworytki i zadaje im kluczowe pytania przed ostateczną decyzją.

Właśnie poszukiwani są uczestnicy do „Take Me Out” – zarówno kobiety jak i mężczyźni. Aby wziąć udział w projekcie, należy wysłać swoje zgłoszenie na adres: casting@polsat.com.pl.

Premiera programu na antenie Telewizji Polsat odbędzie się w wiosennej ramówce 2018 roku. Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, „Take Me Out” to jedna z 2-3 nowych pozycji programowych szykowanych przez stację na wiosnę 2018 roku. Oprócz tego projektu Polsat planuje pokazać jeszcze inne 1-2 zagraniczne formaty. Nadawca nie ma jednak w planach emisji nowych seriali na swojej głównej antenie.

Portal Wirtualnemedia.pl nieoficjalnie ustalił, że w zeszłym roku realizację polskiej wersji „Take Me Out” rozważała Telewizja Polska, której FremantleMedia Polska złożyła taką propozycję. Z naszych informacji wynika, że nadawca publiczny zrezygnował z tego formatu.

Polsat w wiosennej ramówce 2018 roku na pewno pokaże nowe odcinki cotygodniowych seriali „W rytmie serca” i „Przyjaciółki”. Widzowie stacji zobaczą również kolejne edycje programów „Taniec z gwiazdami” i „Twoja twarz brzmi znajomo”.
Źródło info i foto: wirtualnemedia.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.