Prezydent Duda ogląda “Ucho Prezesa”Krzysztof Łapiński, prezydencki minister ds. kontaktów z mediami, przyznał się, że nie wie, czy prezydent Andrzej Duda ogląda „Ucho Prezesa”. “Taki miniserial kabaretowy, który jest oglądany przez wiele milionów Polaków i cały czas komentowany w internecie, jest czymś istotnym i żaden polityk nie może pominąć, jak jest tam przedstawiany” – Łapiński mówił w poniedziałek w radiowej Trójce.

“Konwencja kabaretowa (…) pewien rezonans społeczny ma i nie można ani obrażać się, ani tego lekceważyć” – ocenił Łapiński, który prezydenckim ministrem ds. kontaktów z mediami został w ubiegłym tygodniu.

Nie wie jednak, czy Andrzej Duda oglądał już “Ucho Prezesa”. “To nie jest kwestia fundamentalna. Przez pierwsze dwa dni miałem w rozmowach z prezydentem tyle spraw do załatwienia… Jeśli nie ogląda sam, to powinien mieć od tego swoich doradców i współpracowników, którzy to zrelacjonują. Ja tego nie bagatelizuję” – mówił w Trójce.

W styczniowej rozmowie z Robertem Mazurkiem z RMF FM Andrzej Duda przyznawał, że satyrycznego serialu Roberta Górskiego jeszcze nie oglądał.
Źródło info i foto: interia.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.