Powstanie kolejny sezon serialu “Ranczo”?Czy długo wyczekiwana kontynuacja serialu “Ranczo” w końcu będzie miała miejsce? Aktor Cezary Żak zdradził tajemnicę i rozwiał wszystkie wątpliwości w ostatnim wywiadzie! Czy fani “Rancza” mają na co liczyć? Czy powstanie 11 sezon serialu “Ranczo”? Sprawdź!

Będzie 11 sezon serialu “Ranczo”?

Cezary Żak był w serialu “Ranczo” od samego początku, odgrywając trudną rolę odtworzenia aż dwóch postaci w produkcji. Według fandomu “Rancza” on oraz Paweł Królikowski jako jedyni wystąpili we wszystkich odcinkach. Czy Cezary Żak tęskni za “Ranczem”? W wywiadzie dla portalu Party.pl zdradził:

- To już nie jest żadna tajemnica, że już raczej nie odbędzie się kolejny sezon. Nie ma żadnych prac prowadzonych, takich scenariuszowych, nikt nie jest zainteresowany wyprodukowaniem kolejnego sezonu. Ja myślę, że tak jakby ta historia się skończyła, nie tęsknię aż tak bardzo za tym, żeby kontynuować “Ranczo”. Natomiast jeżeli by powstała taka propozycja, ona by wypłynęła, to absolutnie bym się nad tym pochylił.

To z pewnością smutna wiadomość dla fanów “Rancza”, którzy nadal liczyli na jego kontynuację.
Źródło info i foto: SUPERSERIALE.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.