Oto laureaci Telekamer 2018Maja Ostaszewska i Mikołaj Roznerski otrzymali aktorskie Telekamery “Tele Tygodnia”. “Tele Tydzień” już po raz 21. ogłosił wyniki plebiscytu Telekamery “Tele Tygodnia”. Galę, która odbyła się w poniedziałek, 12 lutego, w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie, poprowadzili Agnieszka Cegielska i Artur Orzech.

Dla Mai Ostaszewskiej, którą oglądać możemy w serialu “Diagnoza”, jest to już drugi triumf na gali Telekamer “Tele Tygodnia”. Poprzedni raz aktorka otrzymała statuetkę w 2012 roku.

Tym razem Ostaszewska pokonała Katarzynę Dąbrowską (“Na dobre i na złe”), Aleksandrę Popławską (“Miasto skarbów”), Agnieszkę Sienkiewicz (“Przyjaciółki” i Katarzynę Ucherską (“Dziewczyny ze Lwowa”).

Maja Ostaszewska otrzymała 40% głosów, na drugą w plebiscycie Katarzynę Dąbrowską głosowało 30% czytelników.

Dla Mikołaja Roznerskiego, znanego widzom z serialu “M jak miłość”, to pierwsza Telekamera w karierze. Aktor zdecydowanie wygrał rywalizację z bardziej doświadczonymi kolegami, otrzymując aż 66% głosów. Na drugiego w rankingu Macieja Zakościelnego (“Diagnoza”) głosowało 14% czytelników “Tele Tygodnia”; Krystian Wieczorek(“Komisarz Alex”) uzbierał 11% głosów.

Najpopularniejszym serialem według czytelników “Tele Tygodnia” okazała się produkcja stacji TVN “Diagnoza”. Tradycyjnie wręczono również Złote Telekamery “Tele Tygodnia”, które w tym roku otrzymali: Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski oraz serial “Na sygnale”.
Źródło info i foto: swiatseriali.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.