Ostre sceny seksu w “M jak miłość”!Tego jeszcze nie było! Producenci “M jak miłość” zdecydowali się na kontrowersyjny wątek. W nowych odcinkach “M jak miłość” będziemy świadkami lesbijskiego romansu Ula (Iga Krefft) i Sonii (Barbara Wypych)! Janek (Tomas Kollarik) będzie miał powody do zazdrości, gdy przyłapie partnerkę na pocałunkach z koleżanką!

W nowych odcinkach “M jak miłość” na ekranie pojawi się siostrzenica Kisielowej (Małgorzata Różniatowska). Piękna i młoda Sonia zastąpi Natalkę Mostowiak (Marcjanna Lelek) na komisariacie w Lipnicy.

Nowa policjantka narobi zamieszania. Początkowo uważaliśmy, że dziewczyna będzie próbowała poderwać Janka, ale wygląda na to, że w oko wpadnie jej Ula!

-Wkurza mnie ta Sonia. Nie dość, że jest w miarę ładna, to się na ciebie gapi – powie Ula prowokując partnera, a on będzie przekonany, że Mostowiakówna będzie chciała o niego walczyć z nową koleżanką. Nic bardziej mylnego. Dziewczyny nawiążą nić porozumienia i być może dojdzie nawet do zbliżenia!

-Ula czuje, że Sonia jest pewna siebie. Ula i Sonia mogą się mocno dogadać ze sobą. Może być tak, że to nie Ula, tylko Janek będzie zazdrosny – powiedziała tajemniczo Iga Krefft w nowych “Kulisach serialu M jak miłość”.

Na przedpremierowych ujęciach widać jednak, że dziewczyny mają się ku sobie.
Źródło info i foto: SUPERSERIALE.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.