“Once Upon a Time” wraca z 5. sezonem!Magia powraca na telewizyjne ekrany. Już 10 stycznia na antenie FOX Polska zadebiutuje 5. seria serialu “Dawno, dawno temu”. Co czeka fanów w kolejnym rozdziale historii? Uwaga, spoilery. Czwarty sezon “Dawno, dawno temu” nie zakończył się dla wszystkich szczęśliwie. Emma Swan, ratując Reginę, przejęła pałeczkę po Titeliturym i stała się nową Mroczną. Jakby tego było mało została również przeniesiona do innej rzeczywistości, więc Śnieżka, Henry oraz reszta jej rodziny muszą odnaleźć Emmę i znaleźć sposób na ocalenie dziewczyny, co wcale nie będzie takie proste. Mroczna Emma, przez fanów określana jako Dark Swan, będzie zasadniczo różnić się od Titeliturego.

- Kiedy ktoś staje się Mrocznym, to na wierzch wychodzą wszystkie cechy, które czynią daną osobę tym, kim jest. Jednak jak to z czarną magią bywa cechy te zostają wypaczone – mówi scenarzysta i producent wykonawczy serialu Adam Horowitz. Drugi z twórców serii, Edward Kitsis, dodaje: – Emma posiada teraz moc, dzięki której może pokonać wszystkie swoje lęki. Ukazuje zupełnie inne oblicze.

Sytuacja Emmy mocno wpłynie na zachowanie innych postaci. Regina będzie czuła się odpowiedzialna za zaistniałą sytuację, Śnieżka zwątpi w siebie, a David… David za wszelką cenę będzie starał się odzyskać córkę. Jednak nie będzie to takie proste, gdyż wszyscy bohaterowie będą mieli własne pomysły jak wyciągnąć Emmę z tarapatów – stanie się to zarzewiem wielu konfliktów.

Jak się okazuje remedium na klątwę mieszkańcy Storybrooke znajdą w zamku Camelot – jedynym ratunkiem dla Emmy okaże się bowiem Merlin. Grupa bohaterów na czele z Reginą i Śnieżką (które będą zmuszone współpracować) wyruszy więc w podróż do Camelotu, który znajduje się w równoległej rzeczywistości. Tam spotkają króla Artura, Lancelota, Ginewrę oraz… Meridą Waleczną.

W 5. sezonie powrócą również starzy znajomi – Mulan, Ruby (Czerwony Kapturek). W drugiej połowie najnowszej serii (która zadebiutuje w USA w marcu 2016 roku) do bohaterów dołączą również Herkules i Megara – w te postacie wcielą się odpowiednio Jonathan Whitesell oraz Kacey Rohl.
Żródło info i foto: światseriali.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.