Nowa formuła “Ligi+ Extra”W niedzielę (22 października 2017 roku) na antenie Canal+ magazyn poświęcony rozgrywkom piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy “Liga+ Extra” zadebiutuje w nowej formule. Prowadzącym będzie Krzysztof Marciniak, a w programie pojawi się więcej reporterów i ekspertów.

Zmiana formuły programu jest związana z decyzją dotychczasowych prowadzących – Tomasza Smokowskiego i Andrzeja Twarowskiego, którzy postanowili zakończyć współpracę z nc+. W związku z tym od 22 października “Liga+ Extra” będzie obecna na antenie w nowej formule.

Gospodarzem nowej “Ligi+ Extra” będzie Krzysztof Marciniak, a jego współtwórcami między innymi Daria Kabała-Malarz, Żelisław Żyżyński, Cezary Olbrycht, Filip Surma, Rafał Dębiński i Tomasz Lipiński. Jak zapowiada nadawca, w “Lidze+ Extra” znajdzie się również miejsce na nowe formaty i nowych ekspertów.

- “Liga+ Extra” to najpopularniejszy program poświęcony LOTTO Ekstraklasie, ma swoją markę i wiernych widzów. Wprowadzając zmiany chcemy połączyć to, co jest istotą tego programu, a więc bramki, emocje, kontrowersje, gości z nowymi elementami, które sprawią, że program będzie jeszcze dynamiczniejszy i ciekawszy – mówi dyrektor sportu nc+ Michał Jarocki.

W najbliższą niedzielę (15 października 2017 roku) specjalne wydanie “Ligi+ Extra” ze stadionu Legii Warszawa poprowadzą wspólnie Krzysztof Marciniak i Rafał Dębiński.

Tydzień później (22 października 2017 roku) w roli jedynego gospodarza programu zadebiutuje Krzysztof Marciniak. – Niedzielny wieczór od lat kojarzył mi się z “Ligą+ Extra”. Teraz z pozycji widza przechodzę do roli prowadzącego. To dla mnie ogromne wyzwanie i prestiż. Mam w głowie wiele pomysłów, które zamierzamy wdrożyć z całym zespołem. Wierzę, że spodoba się to naszym widzom – mówi Krzysztof Marciniak.

“Liga+ Extra” nadal nadawana będzie w niedziele o godz. 20.00 na antenie Canal+.
Źródło info i foto: media2.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.