Netflix szykuje serial z z Barbrą Streisand i Gwyneth PaltrowBarbra Streisand i Gwyneth Paltrow zagrają w nowym serialu Netflixa: “The Politician”. O czym będzie?

“The Politician” to nowy serial w reżyserii Ryana Murphy’ego, twórcy “American Horror Story” czy “Konfliktu”, który wyprodukuje Netflix. Serial “The Politician” ma być komedią społeczną, której bohaterem będzie tytułowy ambitny polityk z Santa Barbara, którego zagra Ben Platt (“Pitch Perfect”, “Pitch Perfect 2″, “Nigdy nie jest za późno”). Podobno Ben Platt będzie musiał w serialu “The Politician” wykazać się kunsztem wokalnym.

Każdy sezon serialu “The Politician” ma opowiadać o innych wyborach, w których startuje tytułowy polityk. Odcinek pilotażowy “The Politician” wyreżyseruje Ryan Murphy. W dalszej produkcji dołączą do niego Brad Falchuk i Ian Brennan.

Do obsady serialu “The Politician” dołączą Barbra Streisand i Gwyneth Paltrow, które jak donosi serwis Deadline, mają być również producentkami serialu. Barbrę Streisand mogliśmy podziwiać na dużym ekranie w 2012 roku w komedii “Mama i ja”, zaś Gwyneth Paltrow ostatnio oglądaliśmy w filmach “Bezwstydny Mortdecai” i “Spider-Man: Homecoming”

Zdjęcia do serialu “The Politician” mają ruszyć latem 2018 roku. Ciekawi jesteśmy, czy serial “The Politician” będzie kolejnym hitem Netflixa? Jak sądzicie?
Źródło info i foto: Kobieta.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.