“Na Wspólnej”: Daniel oskarżony o zabójstwo?W odc. 2581. „Na Wspólnej”, który w TVN zobaczymy 14 listopada, dojdzie do awantury. Daniel (Michał Tomala) odepchnie Dominikę (Anna Maria Jarosik). Do szamotaniny dojdzie podczas imprezy firmowej. Dziewczyna upadnie, a potem wściekła opuści lokal. Następnego dnia okaże się, że Dominika nie wróciła do domu. Kilka dni później zostanie odnaleziona martwa!

W „Na Wspólnej” Dominika nie pojawi się w pracy. Smolny będzie na nią wściekły wściekły, ponieważ miała przygotować główny artykuł! Tego samego dnia do Krzysztofa zadzwonią zaniepokojeni rodzice zaginionej. W redakcji „Viplotek” zjawi się policja. Śledczy przesłuchają Daniela. Wyjdzie na jaw, że to Brzozowski widział się z nią jako ostatni.

W „Na Wspólnej” Daniel zatai fakt, że był przez Dominikę szantażowany i uderzył ją. Daniel zostanie aresztowany! Śledczy postawią Brzozowskiemu zarzuty. Zdaniem policji Daniel najprawdopodobniej zabił kochankę. Nie wiadomo tylko, dlaczego i co zrobił z ciałem. Policjanci stosują wobec zatrzymanego przemoc psychiczną! W ostatniej chwili na posterunku zjawi się Weronika.

Roztocka w „Na Wspólnej” złoży wniosek o uchylenie aresztu. Przecież nie mają żadnych dowodów! Jednak policjanci są przekonani, że to Brzozowski jest mordercą! Media oskarżą Daniela o zabójstwo! Przy okazji zostanie odnalezione ciało zmasakrowanej kobiety. Na razie nie jest możliwa identyfikacja, jednak śledczy założą, że to poszukiwana Dominika. Dopiero badania genetyczne wykażą, czy to ona. Tymczasem media wydadzą wyrok na Brzozowskiego.
Źródło info i foto: Fakt.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.