Na “Twin Peaks” trzeba poczekać do 2017 rokuFani serialu “Miasteczko Twin Peaks” będą musieli poczekać na kontynuację trochę dłużej niż sądzili. Pierwotnie premierę planowano na rok 2016, ale późniejsza data zaczęła się już nieoficjalnie pojawiać w doniesieniach na temat produkcji. Teraz to pewne. Informację potwierdził Leslie Moonves, jeden z szefów korporacji CBS. W czasie spotkania dotyczącego finansów przedsiębiorstwa zapowiedział, że serial trafi do widzów dopiero w roku 2017.

Przypomnijmy, że jest jednak na co czekać. “Miasteczko Twin Peaks”, które zdobyło tytuł kultowej produkcji, doczeka się 18 nowych odcinków. Za kamerą stanie sam David Lynch. W realizację zaangażował się też współtwórca, Mark Frost. Muzykę pisze Angelo Badalamenti.

Jedyny aktor z oryginalnej obsady, którego udział oficjalnie potwierdzono to Kyle MacLachlan, który wcieli się w agenta Dale’a Coopera. W nowej odsłonie pojawią się także Amanda Seyfried, Balthazar Getty, Robert Knepper i Peter Sarsgaard oraz Jennifer Jason Leigh.
Żródło info i foto: wp.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.