Millie Bobby Brown rozwija się aktorsko!Millie Bobby Brown, która sławę zdobyła jako Jedenastka w serialu “Stranger Things”, otrzymała propozycję zagrania głównej roli w kolejnej części “Opowieści z Narnii” – “Srebrne krzesło”. W 2016 roku pojawiła się informacja, że są plany przeniesienia na ekran kolejnej części sagi “Opowieści z Narnii”. Teraz okazuje się, że propozycję zagrania głównej żeńskiej bohaterki, Jill Pole, otrzymała Millie Bobby Brown, znana jako Jedenastka w serialu “Stranger Things”.

“Srebrne krzesło” ma wyreżyserować Joe Johnston, odpowiedzialny za “Kapitana Amerykę: Pierwsze starcie”. Jednak ani informacja o Brown, ani o Johnstonie, nie są jeszcze potwierdzone.

Książka “Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło” opowiada o Eustachym Scrubbie, który napotyka na swojej drodze Pole, płaczącą po tym, jak ją koledzy z klasy prześladowali. Scrubb opowiada jej o Narnii. Na początku Pole nie wierzy mu, ale ostatecznie wybiera się z nim do magicznego świata. Tam Aslan prosi ich o odnalezienie syna króla Kaspiana, księcia Rilliana.
Źródło info i foto: onet.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.