Materiał zza kulis 2. sezonu serialu “Belfer”Canal+ podgrzewa atmosferę przed premierą 2. serii swojego serialowego hitu. Pojawił się właśnie oficjalny, obszerny materiał z planu nowego Belfra.

Wyniki oglądalności pierwszej serii produkcji Belfer nie zostawiły żadnych wątpliwości, że powstanie kontynuacja produkcji. Stacja Canal+ zdecydowała się nakręcić drugi sezon, którego pierwszy odcinek będzie miał premierę na antenie już 22 października. Machina promocyjna ruszyła.

Na kanale YouTube stacji Canal+ opublikowano dziś 20-minutowy materiał z planu Belfra. Aktorzy i filmowcy wypowiadają się na temat nadchodzącej produkcji, a krótkie wywiady przerywają kadry z planu i ujęcia z samego serialu.

Making of Belfra rozpoczyna się humorystyczną scenką, po której kadry z planu zmontowane zostały w rytm mocnej muzyki. Już na samym początku pojawiło się kilka wypowiedzi twórców, którzy opowiadają, jak zmieni się serial w tym roku.

Akcję przeniesiono do Wrocławia. Nowa sceneria dyktuje też zmianę klimatu, ze względu na m. in. poniemieckie kamienice. Zapowiedziano też, że w 2. serii będzie więcej scen z samochodami, w tym pościgów.
Źródło info i foto: SpidersWeb.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.