Leonardo DiCaprio mógł zagrać syna Mitcha Buchannona w “Słonecznym patrolu”!



Niewiele brakowało, żeby Leonardo DiCaprio zagrał syna Davida Hasselhoffa w serialu “Słoneczny patrol”. Leonardo DiCaprio miał 15 lat, gdy zgłosił się na casting do roli Hobiego Buchannona, syna granego przez Davida Hasselhoffa Mitcha Buchannona.

- Mieliśmy DiCaprio. Miał grać – ujawnia po latach producent Michael Berk. – David uznał jednak, że Leonardo jest za stary do tej roli.

- David uznał, że z takim filmowym synem sam wyglądałby za staro – dodaje drugi producent serialu Sherwood Schwartz. – David miał wiele trosk tego typu.

Ostatecznie rolę dostał 9-letni Jeremy Jackson, który zagrał w 159 odcinkach produkcji.

Przypomnijmy, że “Słoneczny patrol” realizowany był w latach 1989 – 2001. Wkrótce na ekrany wejść ma filmowa wersja “Baywatch” z udziałem Dwayne’a Johnsona i Zaca Efrona. Panowie razem będą mieli ocalić zatokę. Za kamerą staje Seth Gordon (“Szefowie wrogowie”). Scenariusz napisali Damian Shannon i Mark Swift. Premierę wyznaczono na 19 maja 2017 roku.

Leonardo DiCaprio znalazł dla siebie inne role – m.in. w filmach “Critters 3″, “Trujący bluszcz”, “Co gryzie Giblerta Grape’a” oraz “Chłopięcy świat”.
Żródło info i foto: wp.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.