Kryzys w związku Ingi i Roberta w 10. sezonie “Przyjaciółek”?Macierzyństwo spowoduje poważny kryzys w małżeństwie Ingi (Małgorzata Socha) i Roberta (Krzysztof Wieszczek) w 10 sezonie serialu “Przyjaciółki”! Kiedy wszystko miało się w końcu ułożyć, nieporozumienia sprawią, że ich relacje zaczną się pogarszać. Co wydarzy się w 10 sezonie “Przyjaciółek”?

W 10 sezonie serialu “Przyjaciółki” szykuje się kryzys w związku Ingi i Roberta! Para wbrew pozorom oraz oczekiwaniom może nie sprostać wizji szczęśliwej rodziny. Macierzyństwo zacznie negatywnie odbijać się na Indze, a co za tym idzie, na związku z ukochanym. Jak podaje “Świat Seriali”, Robert będzie święcie przekonany, że wszystko układa się wręcz idealnie.

Niestety, Inga w 10 sezonie serialu “Przyjaciółki” poczuje nieco inaczej, że czegoś jej w życiu brakuje. Owy brak zostanie spotęgowany problemami z dorastającą już Hanią (Pola Figurska), która chcąc dopasować się do otoczenia będzie wymagała od rodziców nanjnowszych gadżetów, a na domiar złego Inga w 10 sezonie “Przyjaciółek” będzie coraz częściej myślała o… Jacku (Konrad Eleryk). Czy związek jej i Robert przetrwa tę próbę?
Źródło info i foto: SUPERSERIALE.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.