Katarzyna Dąbrowska odejdzie z serialu “Na dobre i na złe”?Katarzyna Dąbrowska zdradziła swoje plany na przyszłość. Aktorka i piosenkarka od dziesięciu lat gra w serialu “Na dobre i na złe”, ale też nie przestaje się rozwijać. W jednym z wywiadów zasugerowała, że szykuje się nowy, wymagający poświęceń projekt. Czy z tego powodu zrezygnuje z roli Wiktorii Consalidy w “Na dobre i na złe”?

Na stronie serialu “Na dobre i na złe” znajduje się wywiad z Katarzyną Dąbrowską. Aktorka uznała rok 2017 za wyjątkowo owocny pod względem zawodowym:Skomentuj

- (…) Cały czas jestem związana z Teatrem Współczesnym w Warszawie, dużo działo się w wątku mojej bohaterki w „Na dobre i na złe”, a w czerwcu wyszła płyta „Warszawskie Tango Elektryczne” zespołu Warsaw Tango Group z moim udziałem. Nie mogłam pozwolić sobie na wzięcie udziału w dużej trasie koncertowej, ale zagraliśmy kilka fajnych koncertów z tym materiałem. Cieszę się, że moja ścieżka muzyczna wpisuje się w pozostałe zajętości zawodowe. Prowadzę coraz więcej rozmów; mam szalony plan, żeby zrobić coś swojego, zrealizować autorski projekt muzyczny, ale to wymagałoby zaangażowania i czasu. Aktorstwo musiałoby zejść na chwilę na drugi plan.

- W czerwcu tego roku minie dziesięć lat od chwili, kiedy pierwszy raz stanęłam na planie „Na dobre i na złe”. Wiele tam przeżyłam, ale cały czas się uczę, spotykam fantastycznych ludzi. Czuję się emocjonalnie związana z tym serialem i jego ekipą. (…)

W związku z powyższą wypowiedzią nie sądzimy, żeby aktorka planowała zrezygnować z roli pani doktor w Leśnej Górze. Jesteśmy przekonani, że producenci “Na dobre i na złe” pozwoliliby Katarzynie Dąbrowskiej na małą przerwę od serialu i wyjazd Wiktorii Consalidy na krótkie wczasy. Posłuchajcie tego głosu!
SkomentujŹródło info i foto: KOZACZEK.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.