Jak Leszek Lichota szykował się do 2. sezonu serialu “Wataha”?Leszek Lichota, którego po wakacjach oglądać będziemy w 2. serii “Watahy”, długo przygotowywał się do roli Wiktora Rebrowa. Musiał przede wszystkim przejść na ostrą dietę, by zrzucić aż 13 kilogramów i nabrać masy mięśniowej. – To była mordęga – mówi aktor.

Leszek Lichota to aktor, który dla dobrej roli w dobrej produkcji gotowy jest zrobić bardzo wiele. Każdym swym kolejnym serialowym czy filmowym wcieleniem udowadnia, że jest profesjonalistą najwyższej klasy. Kiedy jesienią ubiegłego roku dowiedział się, że powstanie 2. seria “Watahy” i znów zagra Wiktora Rebrowa, wiedział, że musi mocno zacisnąć pasa i w ciągu niespełna dwóch miesięcy pozbyć się kilkunastu zbędnych kilogramów. W swym ostatnim wywiadzie wyznał, że była to dla niego mordęga…

- Musiałem schudnąć 13 kilogramów, ale ponieważ bardzo lubię swój zawód, ta męka sprawiała mi przyjemność – twierdzi i dodaje, że od zawsze ma problem z tyciem, bo uwielbia jeść i za bardzo lubi kuchnie świata.
Źródło info i foto: swiatseriali.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.