Elizabeth Olsen w serialu FacebookaPortal Deadline niedawno poinformował, że Facebook zamówił serię, składającą się z 10 półgodzinnych odcinków, będącą dramatem z Elizabeth Olsen (Avengers: Wojna bez granic) w roli głównej. Aktorka zajmuje się również produkcją wspomnianego przedsięwzięcia razem z Jamesem Pondsoldtem (Specjalista od niczego) i showrunnerką Lizzy Weiss (Switched at Birth).

Seria została stworzona przez Kit Steinkellner (Z: The Beginning of Everything) i pierwotnie miała zostać wyświetlona przez stację Showtime pt. Widow. Obecnie niewiele wiadomo o samym projekcie, jednakże krążą pogłoski, że Olsen wcieli się w młodą wdowę zmagającą się z żalem w trakcie odnawiania relacji z przeszłości.

Olsen na temat projektu wyraziła się w następujący sposób:

Nie mogłabym być bardziej dumna z ekipy, jaką udało nam się zgromadzić w celu tego widowiska. Historia Kit jest mi bliska od wielu lat i nie mogę się doczekać chwili, w której będę mogła się podzielić z Wami tym mrocznym, zabawnym i skomplikowanym przedstawieniem.

Produkcją wykonawczą serii zajmą się: Robin Schwartz, Marc Turtletaub i Peter Saraf dla Big Beach TV, jak również Cynthia Pett, Brad Petrigala oraz Joe Liebman dla Brillstein Entertainment Partners.

Facebook robi krok w kierunku oryginalnych treści premium, a nowa seria z Olsen będzie pierwszą produkcją o wysokiej jakości zamówioną przez niezwykle popularną platformę społecznościową.
Źródło info i foto: moviesroom.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.