Edyta Olszówka w nowym serialu!To miał być wielki powrót Joanny Brodzik (42 l.) i Pawła Wilczaka (50 l.). Mieli zagrać w nowym serialu TVN. Jednak fani tej pary muszą jeszcze trochę poczekać. Główną rolę kobiecą sprzed nosa Brodzik sprzątnęła bowiem Edyta Olszówka (44 l.). Była po prostu tańsza. Teraz producenci szukają dla niej odpowiedniego partnera.

Jeszcze w tym roku na antenie TVN pojawi się nowy serial o perypetiach rozwodników, którzy po rozstaniu muszą nadal mieszkać razem w jednej kamienicy. Główne role stacja zaproponowała Joannie Brodzik i Pawłowi Wilczakowi. Para nie pojawiła się razem na ekranie od czasów hitowego serialu “Kasia i Tomek”. Jednak wielkiego powrotu nie będzie. – Odkąd wystąpili w reklamie, stali się jako para czymś w rodzaju marki, a to znaczy, że ich wartość rynkowa wzrosła. Brodzik za coś takiego mogła chcieć 200 tys. zł. Ale teraz mało który producent dysponuje dużymi pieniędzmi – mówi nam osoba z branży.

Producenci zdecydowali się więc na Edytę Olszówkę, która od Brodzik jest dwa razy tańsza, a umiejętności aktorskie ma dużo większe. Teraz trwają castingi na jej serialowego męża. Pod uwagę był brany m.in. Leszek Lichota (38 l.), ale ostatecznie musiał zrezygnować z roli ze względu na kontynuację serialu “Prawo Agaty”.
Żródło info i foto: SUPERSERIALE.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.