“Doktor Foster” z premierą na kanale Ale kino+W sierpniu kanał Ale kino+ rozpocznie emisję brytyjskiego serialu “Doktor Foster”. Jest to w pełen napięcia dramat, który ogląda się jak wytrawny thriller. Będzie to premiera w polskiej telewizji.

Gemma Foster to atrakcyjna, odnosząca sukcesy pani doktor, szczęśliwa żona i doskonała matka. Pewnego dnia odkrywa, że jej życie zbudowane jest na kłamstwie. Długi blond włos znaleziony przez nią na szaliku męża nie pozostawia wątpliwości i zmienia jej życie w niepokojące pasmo tajemnic i nieufności. Gemma za wszelką cenę będzie chciała dotrzeć do prawdy, choć na jej drodze staną rozliczne i zaskakujące przeciwności. Sprawy nie będą ułatwiać także znajomi lekarki, w których interesie leży zatuszowanie prawdy o małżeńskiej niewierności. Pani doktor wie jednak, że zemsta najlepiej smakuje na zimno…

“Doktor Foster” zachwyca pierwszorzędnym aktorstwem oraz pełnym niepokoju klimatem. Historia zdradzonej i doprowadzonej do ostateczności “kobiety doskonałej” to wciągający dramat psychologiczny, który trzyma w napięciu niczym prawdziwy thriller. “Doktor Foster” to również fascynujące studium rozpadającej się relacji, przypowieść o tym, jak łatwo zburzyć budowane przez lata zaufanie.

Mocną stroną serialu jest wyrazista postać kobieca. Pełen sprzeczności, zniuansowany portret kobiety na krawędzi to popisowa rola doświadczonej brytyjskiej aktorki Suranne Jones, znanej m.in. z seriali “Coronation Street” i “Scott & Bailey”.

Produkcja “Doktor Foster” doczekała się wielu nagród: oprócz nominacji do BAFTA TV Award 2016 w kategorii najlepszy miniserial i wyróżnienia dla Suranne Jones, otrzymała również Broadcast Award dla najlepszego serialu dramatycznego, a także Krajową Nagrodę Telewizyjną Wysp Brytyjskich (NTA).

“Doktor Foster” na antenie Ale kino+ w środy o godz. 20.10 (od 3 sierpnia 2016 roku.
Żródło info i foto: media2.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.