Czerwcowe hity na HBO i Cinemax“Ostatnia rodzina”, “Inferno”, “Jack Reacher: Nigdy nie wracaj”, “Hollarsowie” – to główne premiery czerwca na antenie HBO. Dodatkowo HBO i Cinemax przygotowały nowe seriale, wśród nich m.in. “Graves”, “Wymiar 404″, “Bez zobowiązań III” czy “John z Cincinnati”.

W maju 2017 roku kanał filmowy HBO w ramach niedzielnego pasma premierowego przygotował następujące pozycje filmowe:

• “Hollarsowie” (4 czerwca) – słodko-gorzka komedia, której tematem przewodnim są skomplikowane relacje rodzinne. Jej głównym bohaterem jest zmagający się z rzeczywistością artysta, który z powodu choroby matki musi wrócić do rodzinnego miasteczka
• “Ostatnia rodzina” (11 czerwca) – obsypana nagrodami, przejmująca koprodukcja HBO Europe o życiu słynnego malarza Zdzisława Beksińskiego i jego rodziny. Genialne kreacje aktorskie Andrzeja Seweryna, Aleksandry Koniecznej oraz Dawida Ogrodnika
• “Inferno” (18 czerwca) – Tom Hanks w roli znanego naukowca, który próbuje rozwikłać trudną zagadkę i tym samym ocalić ludzkość przed zagładą
• “Jack Reacher: Nigdy nie wracaj” (25 czerwca) – kolejna odsłona przygód nieustraszonego Jacka Reachera – bohatera cyklu popularnych powieści, których autorem jest brytyjski pisarz Lee Child. W rolę głównego bohatera po raz drugi wciela się zdobywca trzech nominacji do Oscara, niezrównany Tom Cruise

Pozostałe premiery filmowe miesiąca w HBO to: “Królowa Katwe” (1 czerwca), “Potwór z Martfu” (2 czerwca), “Chronicznie miejski” (3 czerwca), “Nasz kochany Damilola” (8 czerwca), “Nasza piątka” (9 czerwca), “Dziewczyna z Brestu” (15 czerwca), “Objazd” (16 czerwca), “Efekt wody” (17 czerwca), “Sushi z East Side” (22 czerwca), “Marzenie Joy” (24 czerwca) oraz “Sierpniowa mgła” (29 czerwca).

Czerwiec 2017 na antenach to także nowe seriale:

• “Graves” (od 2 czerwca w HBO3) – Nick Nolte w roli byłego prezydenta USA, który chce naprawić błędy popełnione w trakcie swej prezydentury. Słodko-gorzki serial komediowy, który świetnie wstrzelił się w aktualną sytuację polityczną w USA
• “Wymiar 404″ (od 22 czerwca w HBO3) – niebanalny serial, który eksploruje mroczne zakamarki Internetu i czyhające w nich nieprawdopodobne tematy. To błyskotliwa mieszanka kina akcji, science fiction, komedii oraz horroru.
• “Bez zobowiązań III” (od 30 czerwca w HBO3) – kolejny sezon szczerego i bezpretensjonalnego serialu o perypetiach rozwódki, która razem z nastoletnią córką wprowadza się do domu swojego młodszego brata, niepoprawnego lekkoducha. Masa ironii i ciętego humoru

W ramach dokumentalnego cyklu Bez Cenzury kanał HBO2 pokaże dwa premierowe filmy. “Być jak Warren Buffett” (7 czerwca) to nowy dokument HBO pokazujący przemianę ambitnego, uwielbiającego liczby chłopaka z Nebraski w jednego z najbardziej wpływowych biznesmenów na świecie. Złożony portret człowieka, który swoją postawą i inwestycjami przyczynił się do poprawy sytuacji milionów. Z kolei “Uwaga: Ten lek może cię zabić” (21 czerwca) bezkompromisowy dokument mówiący o alarmujących statystykach dotyczących nadużywania opiatów przez Amerykanów. Obraz pokazuje historie zwykłych obywateli, którzy, zupełnie nieświadomi konsekwencji, zaczynają zażywać przypisywane im przez lekarzy silnie uzależniające leki przeciwbólowe i popadają w nałóg (premiera 21 czerwca, HBO2).

Dodatkowo 24 czerwca na antenie HBO2 premiera “T.J. Miller: Pedantycznie śmieszny”. Jest to program rozrywkowy HBO z udziałem T.J. Millera, popularnego amerykańskiego stand-upera i gwiazdy serialu “Dolina Krzemowa”. Razem z swoją żoną Kate Miller oraz przyjacielem Nickiem Vatterottem daje popis swoich umiejętności scenicznych na deskach Paramount Theater.

W czerwcu 2017 roku Cinemax zaprezentuje następujące premiery filmowe: “Schronisko” (2 czerwca), “Sausage Party” (4 czerwca), “To nie moja wina, a poza tym mam to gdzieś” (7 czerwca), “Ekipa” (11 czerwca), “Owczy pęd” (16 czerwca), “Tordenskjold i Kold” (18 czerwca) oraz “Z czystym sercem” (25 czerwca).

Z kolei Cinemax2 pokaże takie premiery jak: “Skrzypek” (3 czerwca), “Fritz Bauer kontra państwo” (10 czerwca), “Góra” (11 czerwca), “Co przynosi przyszłość” (17 czerwca), “Kalifornia” (18 czerwca), “To nie są najlepsze dni mojego życia” (24 czerwca).

Czerwiec na antenach Cinemax to także nowe seriale. “Stacja Berlin” (od 17 czewca na antenie Cinemax) to mroczny serial szpiegowski, który w mistrzowski sposób odsłania kulisy pracy tajnych służb. Agent Daniel Miller przybywa do Niemiec, aby zdemaskować osoby odpowiedzialne za wyciek tajnych informacji z berlińskiego biura CIA.

Z kolei “John z Cincinnati” (od 29 czerwca, w Cinemax2) to pełen tajemnic serial dramatyczny HBO o rodzinie popularnych niegdyś surferów według pomysłu czterokrotnego laureata nagrody Emmy Davida Milcha oraz powieściopisarza Kema Nunna.
Źródło info i foto: media2.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.