Co dziś warto obejrzeć w TVPrzed nami wtorek, a to oznacza ogromną dawkę filmowych emocji! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Na pewno każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Para wyjątkowo brutalnych morderców, imigrantów z Europy Wschodniej, terroryzuje Nowy Jork. Jeden z nich zabija przypadkowo wybrane ofiary, drugi filmuje zbrodnie. Za ich filmy media płacą ogromne pieniądze. Mordercom depczą po piętach detektywi – genialny Eddie Fleming, ulubieniec mediów, i młody inspektor straży pożarnej – Jordy Warsaw. Gdy Eddie jest o krok od schwytania przestępców, okazuje się, że przestał być tropicielem i stał się ich potencjalną ofiarą. Teraz musi ratować własne życie.

“15 minut” – TVN 7, godz. 20:00

Bruce Willis w roli głównej. W wieżowcu japońskiej korporacji w Los Angeles trwa świąteczne przyjęcie. Wśród pracowników jest żona Johna McClane’a, policjanta z Nowego Jorku, który przyleciał do Kalifornii. W tym czasie do wieżowca przedostają się terroryści, chcący zrabować ze skarbca kilka milionów dolarów. Nie przewidzieli tylko, że w labiryncie pięter i korytarzy ukrył się McClane. Rozpoczyna się pojedynek.

“Szklana pułapka” – Polsat, godz. 20:10

Michel Racine jest sędzią. Właśnie orzeka w bardzo trudnej sprawie. Opinia publiczna wydała osąd, ale Michel chce dokładnie zbadać sprawę. Czuje, że tym razem ma do czynienia z przypadkiem, który nie jest tak prosty, jak się wydaje. Sytuacja komplikuje się, gdy w czasie procesu Michel wśród ławników dostrzega Ditte, z którą łączyło go kiedyś uczucie. Nie widzieli się od lat. W życiu obojga wiele zdążyło się zmienić. Ditte ma kilkuletnią córkę. Dotarła do momentu, w którym musi podjąć decyzję o dalszej drodze życiowej.

“Subtelność” – Ale kino+, godz. 20:10

20-letni Evan Treborn od dziecka miał problemy z pamięcią. Jako małemu chłopcu psycholog poradził mu prowadzenie dzienników. Zapisywanie faktów miało pobudzać jego pamięć. Po wielu latach chłopak odkrywa, że tomy zapisków są czymś więcej niż wspomnieniami. Czytając je, w niewyjaśniony sposób przenosi się w czasie, staje się uczestnikiem opisanych wydarzeń, może wpływać na ich bieg. Jednak modyfikowanie przeszłości przynosi katastrofalne skutki. Z każdej wyprawy do przeszłości Evan powraca jako inna osoba.

“Efekt motyla” – TVN, godz. 21:30

Clara, 65-letnia wdowa i emerytowana krytyczka muzyczna, przyszła na świat w tradycyjnej rodzinie w nadmorskim mieście Recife w północno-wschodniej Brazylii. Kobieta jest ostatnią rezydentką Aquariusa, oryginalnego dwupiętrowego budynku zbudowanego w latach 40. z przeznaczeniem dla kasy wyższej. Wszystkie sąsiedzkie mieszkania zostały nabyte przez spółkę, które ma inne plany co do działki. Clara nie zamierza się jednak wyprowadzać, w związku z czym wikła się w zimną wojnę z deweloperem. Napięcie spowodowane konfliktem burzy spokój bohaterki, ale także wytrąca ją z codziennej rutyny i wprawia w zadumę nad przeszłością i przyszłością.

“Aquarius” – Ale kino+, godz. 22:00

Nowy Jork, lata 20. XX w. Christopher Dubois przywłaszcza sobie pieniądze należące do mafii. Uciekając przed gangsterami, ukradkiem przedostaje się na pokład statku płynącego na Daleki Wschód. Gdy załoga odkrywa jego obecność, zostaje uwięziony i zmuszony do niewolniczej pracy. Z opresji wybawia go atak piratów dowodzonych przez lorda Edgara Dobbsa. Herszt sprzedaje go w niewolę panu Khao, trenerowi wschodnich sztuk walki. Wkrótce bohater trafia do legendarnego Zaginionego Miasta, gdzie ma się odbyć turniej Złotego Smoka.

“Quest” – TV Puls, godz. 22:20
Źródło info i foto: telemagazyn.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.