1500 zgłoszeń do kolejnej edycji show „Rolnik szuka żony”TVP1 zakończyła przyjmowanie zgłoszeń do drugiej edycji reality-show „Rolnik szuka żony”. Zainteresowanie znalezieniem partnera w programie zgłosiło 1,5 tys. osób, a wśród chętnych do poszukiwania drugiej połówki są też kobiety – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Po nieoczekiwanym sukcesie pierwszego sezonu „Rolnik szuka żony”, nadawanego jesienią 2014 roku, TVP1 zdecydowała się na realizację drugiej edycji tego formatu. Nowe odcinki pojawią się na antenie dopiero we wrześniu br., ponieważ w programie muszą pojawić się sceny w plenerze, które będą kręcone w miesiącach letnich.

Chęć poszukiwania w programie partnera na resztę życia zgłosiło 1,5 tys. osób. To o połowę więcej, niż przy pierwszej edycji reality-show. Niewykluczone, że męża będą szukać także „rolniczki”. – Wśród kandydujących na uczestnika są również kobiety. Kto zostanie zakwalifikowany do programu jeszcze nie wiadomo – wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Jacek Rakowiecki, rzecznik prasowy TVP

Po wyborze uczestników Telewizja Polska nakręci odcinek pilotowy, w którym każdy z nich przedstawi swoje pasje, marzenia, plany na życie i wizję wymarzonego partnera. Pilot pokazany zostanie wiosną. Po emisji odcinka TVP będzie czekać na listy od osób zainteresowanych spotkaniem z bohaterami programu. Nadawca nie zdradza, kiedy zaczną się zdjęcia do odcinka pilotowego, ale możliwe, że nastąpi to już w marcu br.

Reality-show realizowany jest na podstawie brytyjskiego formatu „Farmer Wants a Wife”. Dotąd jego lokalne wersje zrealizowano w ponad 30 krajach, m.in. w Niemczech, Austrii, USA, Francji, Hiszpanii, Szwecji czy Australii. Za realizację polskiej wersji formatu odpowiada firma Fremantle Media Polska, a program prowadzi Marta Manowska. Pierwszy sezon „Rolnik szuka żony” na antenie TVP1 emitowany był w niedziele o 21.30 w okresie od 7 września do 23 listopada 2014 roku. Śledziło go średnio 3,62 mln osób, co przełożyło się na 23,68 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 19,95 proc. w grupie komercyjnej.
Żródło info i foto: wirtualnemedia.pl

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.